Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot vindt het lastig om nu al doelstelling Feyenoord te noemen

Slot vindt het lastig om nu al doelstelling Feyenoord te noemen

ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot waagde zich maandag op zijn eerste werkdag ter voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen niet aan een harde doelstelling. "Daar kunnen we nu vanuit het perspectief van Feyenoord nog heel weinig over zeggen", zei de trainer die vorig seizoen met de Rotterdammers in de Eredivisie als derde eindigden op 12 punten van kampioen Ajax en 10 punten van nummer 2 PSV.

Ruud van Nistelrooij, de nieuwe trainer van PSV, zei vorige week na zijn eerste training dat hij met de Eindhovenaren voor de titel wil gaan. Slot zei nog niet te weten of het gat met Ajax en PSV ook komend seizoen onoverbrugbaar is. Het is nog onduidelijk welke spelers Feyenoord kwijtraakt en de middelen om nieuwe spelers te halen zijn enigszins beperkt.

"Wat we wel weten, is wat we met elkaar willen. En dan wordt het een beetje een vervelend verhaal, maar dat is dat we ook komend seizoen weer spelers willen laten ontwikkelen en leuk en herkenbaar voetbal willen spelen. En dat willen we gepaard laten gaan met heel veel wedstrijden winnen", zei Slot. "Hoeveel wedstrijden we precies moeten gaan winnen, dat kunnen we pas veel beter beoordelen en bekijken als we straks kort voor het begin van de competitie staan en een beter inzicht hebben in hoe onze selectie eruit ziet."

Van Nistelrooij zei dat PSV altijd voor de titel hoort te gaan, ook al heeft Ajax een veel grotere begroting. Slot: "De historie van het voetbal heeft al heel vaak bewezen dat de club met het meeste geld niet altijd kampioen wordt. Maar de recentere historie in Nederland geeft een ander beeld. De afgelopen drie of vier jaar is de club met het meeste geld kampioen geworden. Op één seizoen na, toen Ajax gedeeld koploper was."

Slot zei die laatste zin met een lach, want Ajax stond in maart 2020 in punten gelijk met AZ toen de competitie vanwege het coronavirus werd stilgelegd en ook niet meer werd hervat. Slot was op dat moment trainer van AZ. Ajax behaalde de titel in 2019, 2021 en 2022.

Meer uit Voetbal

FC Groningen 'verbolgen' over weren van uitsupporters tegen Ajax

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen is "verbolgen" over het besluit van de gemeente Edam-Volendam om uitsupporters te weren bij de halve finale van de play-offs om Europees voetbal tussen Ajax en FC Groningen, die donderdag in Volendam plaatsvindt. Groningen heeft het competitiebestuur betaald voetbal ingeschakeld en overweegt stappen te nemen om het besluit aan te vechten.

53 minuten geleden
Geen uitsupporters bij play-offs FC Volendam en Ajax in Volendam

VOLENDAM (ANP) - Bij de wedstrijden van FC Volendam en Ajax in de play-offs, die deze week in Volendam worden afgewerkt, zijn geen uitsupporters welkom. Dat heeft de gemeente Edam-Volendam maandag bekendgemaakt. "Aanleiding zijn de ernstige ongeregeldheden na de verloren wedstrijd van FC Volendam tegen Telstar", aldus de gemeente.

56 minuten geleden
Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

13 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

14 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

15 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

15 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

16 uur geleden