Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot vindt dat Feyenoord zich vooral verdedigend moet verbeteren

Slot vindt dat Feyenoord zich vooral verdedigend moet verbeteren

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal zich donderdag in de Conference League kan herstellen van de mindere resultaten in de competitie tegen Vitesse (2-1 verlies) en RKC Waalwijk (2-2). Voor paniek is geen aanleiding, zei de coach in De Kuip. "Qua resultaten zitten we de laatste weken net een beetje aan de verkeerde kant. Maar we zijn nog steeds heel dominant aan de bal. Er is dit seizoen nog geen wedstrijd geweest waarin we zoveel kansen creëerden en zo weinig kansen toestonden als tegen RKC."

Tegen FC Union Berlin zal het vooral verdedigend beter moeten, vindt Slot. "Tegen RKC hoefden we maar 10 minuten te verdedigen. Maar op de momenten dat het wel moet, moeten we scherper zijn. Daarnaast vind ik dat we nog te vaak onnodig de bal verliezen, maar dat heb ik ook gezegd in de periode dat we veel wedstrijden wonnen."

Feyenoord is na twee duels koploper in groep E met 4 punten. Union Berlin staat op 3 punten.

Meer uit Voetbal

Neymar moet komende maanden laten zien dat hij klaar is voor WK

PARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.

17 minuten geleden
De Jong fit genoeg voor rentree in wedstrijdselectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.

1 uur geleden
Indonesische bond wist dat voetballers Nederlanderschap verloren

JAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.

1 uur geleden
Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

16 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

16 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

17 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

17 uur geleden