Slot verwacht ontslagen Ten Hag snel terug te zien bij grote club
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot denkt dat de maandag bij Manchester United ontslagen Erik ten Hag snel terugkeert bij een andere grote club. Dat vertelde de Nederlandse trainer van Liverpool op een persconferentie, waar hij vooruit keek op het duel met Brighton & Hove Albion in de League Cup van woensdag.
"Mijn gedachten zijn bij hem. Als trainers weten we wat het is om een baan als deze te hebben, dus we weten dat het kan gebeuren. Hij is een Nederlandse manager, wat het nog moeilijker voor me maakt", zei Slot, die in september met Liverpool met 3-0 won bij Manchester United. "Ik ken hem een beetje en ik weet hoeveel werk hij erin steekt. Voor hem is het natuurlijk jammer. Maar we weten ook hoe goed hij het deed bij Ajax en dat hij met United de League Cup en de FA Cup heeft gewonnen. Ik denk dat we hem weer bij een grote club zullen zien."
Ook andere trainers spraken hun steun en sympathie uit voor Ten Hag. "Ik heb heel erg met hem te doen, het is een van de mooiste banen in het voetbal", sprak Manchester City-trainer Pep Guardiola. "Ik wens hem het allerbeste en hij komt sterker terug. Als de resultaten niet goed genoeg zijn, word je ontslagen. Dat geldt voor iedereen, ook voor mij."
Tottenham-trainer Ange Postecoglou zei: "Het is de aard van het voetbal tegenwoordig. Als hij bij Tottenham zou hebben gezeten, was hij dan ook zijn baan kwijtgeraakt met twee behaalde prijzen in twee jaar? Ik weet het niet. Iedereen zegt tegen mij altijd dat het enige dat ik moet doen, het winnen van een prijs is."
Meer uit Voetbal
SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
7 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
9 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.
11 uur geleden