Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot verwacht ontslagen Ten Hag snel terug te zien bij grote club

Slot verwacht ontslagen Ten Hag snel terug te zien bij grote club

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot denkt dat de maandag bij Manchester United ontslagen Erik ten Hag snel terugkeert bij een andere grote club. Dat vertelde de Nederlandse trainer van Liverpool op een persconferentie, waar hij vooruit keek op het duel met Brighton & Hove Albion in de League Cup van woensdag.

"Mijn gedachten zijn bij hem. Als trainers weten we wat het is om een baan als deze te hebben, dus we weten dat het kan gebeuren. Hij is een Nederlandse manager, wat het nog moeilijker voor me maakt", zei Slot, die in september met Liverpool met 3-0 won bij Manchester United. "Ik ken hem een ​​beetje en ik weet hoeveel werk hij erin steekt. Voor hem is het natuurlijk jammer. Maar we weten ook hoe goed hij het deed bij Ajax en dat hij met United de League Cup en de FA Cup heeft gewonnen. Ik denk dat we hem weer bij een grote club zullen zien."

Ook andere trainers spraken hun steun en sympathie uit voor Ten Hag. "Ik heb heel erg met hem te doen, het is een van de mooiste banen in het voetbal", sprak Manchester City-trainer Pep Guardiola. "Ik wens hem het allerbeste en hij komt sterker terug. Als de resultaten niet goed genoeg zijn, word je ontslagen. Dat geldt voor iedereen, ook voor mij."

Tottenham-trainer Ange Postecoglou zei: "Het is de aard van het voetbal tegenwoordig. Als hij bij Tottenham zou hebben gezeten, was hij dan ook zijn baan kwijtgeraakt met twee behaalde prijzen in twee jaar? Ik weet het niet. Iedereen zegt tegen mij altijd dat het enige dat ik moet doen, het winnen van een prijs is."

Meer uit Voetbal

Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

8 minuten geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

51 minuten geleden
Antwerp is aanvoerder Janssen na knieoperatie voorlopig kwijt

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.

1 uur geleden
FC Twente tot winterstop zonder geblesseerde Ünüvar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.

1 uur geleden
AZ lange tijd zonder aanvoerder Clasie na enkeloperatie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens moet het voorlopig zonder aanvoerder Jordy Clasie stellen. De 34-jarige middenvelder is geopereerd aan zijn enkel. Dat zei Martens in aanloop naar het Eredivisieduel met sc Heerenveen van zondag, op de website van de Alkmaarse club.

2 uur geleden
Pepi, Dest en Obispo sluiten na interlands vrijdag aan bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen NAC Breda in de Eredivisie de beschikking over nagenoeg zijn gehele selectie. "We hebben er in de interlandperiode geen blessures bijgekregen", sprak de coach, die vrijdag zijn 62e verjaardag viert, op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven. Alleen de langdurig geblesseerden Ruben van Bommel en Alassane Pléa ontbreken.

2 uur geleden
KNVB ziet aantal leden opnieuw stijgen en meldt record

ZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.

3 uur geleden