Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot verwacht ontslagen Ten Hag snel terug te zien bij grote club

Slot verwacht ontslagen Ten Hag snel terug te zien bij grote club

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot denkt dat de maandag bij Manchester United ontslagen Erik ten Hag snel terugkeert bij een andere grote club. Dat vertelde de Nederlandse trainer van Liverpool op een persconferentie, waar hij vooruit keek op het duel met Brighton & Hove Albion in de League Cup van woensdag.

"Mijn gedachten zijn bij hem. Als trainers weten we wat het is om een baan als deze te hebben, dus we weten dat het kan gebeuren. Hij is een Nederlandse manager, wat het nog moeilijker voor me maakt", zei Slot, die in september met Liverpool met 3-0 won bij Manchester United. "Ik ken hem een ​​beetje en ik weet hoeveel werk hij erin steekt. Voor hem is het natuurlijk jammer. Maar we weten ook hoe goed hij het deed bij Ajax en dat hij met United de League Cup en de FA Cup heeft gewonnen. Ik denk dat we hem weer bij een grote club zullen zien."

Ook andere trainers spraken hun steun en sympathie uit voor Ten Hag. "Ik heb heel erg met hem te doen, het is een van de mooiste banen in het voetbal", sprak Manchester City-trainer Pep Guardiola. "Ik wens hem het allerbeste en hij komt sterker terug. Als de resultaten niet goed genoeg zijn, word je ontslagen. Dat geldt voor iedereen, ook voor mij."

Tottenham-trainer Ange Postecoglou zei: "Het is de aard van het voetbal tegenwoordig. Als hij bij Tottenham zou hebben gezeten, was hij dan ook zijn baan kwijtgeraakt met twee behaalde prijzen in twee jaar? Ik weet het niet. Iedereen zegt tegen mij altijd dat het enige dat ik moet doen, het winnen van een prijs is."

Meer uit Voetbal

Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

14 minuten geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

3 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

3 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

4 uur geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

4 uur geleden
Middenvelder Oosting verruilt FC Groningen voor PEC Zwolle

GRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.

4 uur geleden
Doelman Neuer (40) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.

5 uur geleden