Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot verwacht ontslagen Ten Hag snel terug te zien bij grote club

Slot verwacht ontslagen Ten Hag snel terug te zien bij grote club

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot denkt dat de maandag bij Manchester United ontslagen Erik ten Hag snel terugkeert bij een andere grote club. Dat vertelde de Nederlandse trainer van Liverpool op een persconferentie, waar hij vooruit keek op het duel met Brighton & Hove Albion in de League Cup van woensdag.

"Mijn gedachten zijn bij hem. Als trainers weten we wat het is om een baan als deze te hebben, dus we weten dat het kan gebeuren. Hij is een Nederlandse manager, wat het nog moeilijker voor me maakt", zei Slot, die in september met Liverpool met 3-0 won bij Manchester United. "Ik ken hem een ​​beetje en ik weet hoeveel werk hij erin steekt. Voor hem is het natuurlijk jammer. Maar we weten ook hoe goed hij het deed bij Ajax en dat hij met United de League Cup en de FA Cup heeft gewonnen. Ik denk dat we hem weer bij een grote club zullen zien."

Ook andere trainers spraken hun steun en sympathie uit voor Ten Hag. "Ik heb heel erg met hem te doen, het is een van de mooiste banen in het voetbal", sprak Manchester City-trainer Pep Guardiola. "Ik wens hem het allerbeste en hij komt sterker terug. Als de resultaten niet goed genoeg zijn, word je ontslagen. Dat geldt voor iedereen, ook voor mij."

Tottenham-trainer Ange Postecoglou zei: "Het is de aard van het voetbal tegenwoordig. Als hij bij Tottenham zou hebben gezeten, was hij dan ook zijn baan kwijtgeraakt met twee behaalde prijzen in twee jaar? Ik weet het niet. Iedereen zegt tegen mij altijd dat het enige dat ik moet doen, het winnen van een prijs is."

Meer uit Voetbal

Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

43 minuten geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

1 uur geleden
Vente weer speelgerechtigd bij sc Heerenveen na paspoortkwestie

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.

1 uur geleden
Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

5 uur geleden
AZ zonder Clasie naar uitduel met Sjachtar in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.

6 uur geleden
KNVB gaat PEC helpen met opsporen probleemsupporters IJsselderby

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

10 uur geleden
Aanklager KNVB: geen straf voor James in paspoortkwestie

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.

11 uur geleden