Slot spoort Salah aan om nieuw contract bij Liverpool te tekenen
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah aangespoord zijn aflopende contract bij de club te verlengen. De Nederlander raadt de Egyptische aanvaller af te kiezen voor een lucratief contract in Saudi-Arabië, zei hij vrijdag op een persconferentie.
"We willen natuurlijk dat hij zijn contract verlengt," aldus Slot. "Dat is duidelijk, maar ik ben niet verrast dat Saudi-Arabië hem wil hebben. Ik ben ook niet verrast als andere landen hem willen hebben. Mohamed is oud en wijs genoeg, hij heeft zoveel slimme dingen gedaan in zijn carrière dat hij de juiste beslissing voor zichzelf zal nemen en hopelijk ook voor ons. Daar heeft hij mij niet voor nodig. Voordat ik hem kende, heeft hij het ook altijd prima zonder mijn advies afgekund."
Het al dan niet verlengen van Salahs contract houdt de gemoederen in Liverpool al een tijd bezig. De koploper van de Premier League gaat zaterdag op bezoek bij Bournemouth, drie dagen na de nederlaag van 3-2 bij PSV in de Champions League. Slot gaf tegen de Eindhovenaren veel belangrijke spelers rust, onder wie Salah.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
11 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
12 uur geleden