Slot spoort Salah aan om nieuw contract bij Liverpool te tekenen
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah aangespoord zijn aflopende contract bij de club te verlengen. De Nederlander raadt de Egyptische aanvaller af te kiezen voor een lucratief contract in Saudi-Arabië, zei hij vrijdag op een persconferentie.
"We willen natuurlijk dat hij zijn contract verlengt," aldus Slot. "Dat is duidelijk, maar ik ben niet verrast dat Saudi-Arabië hem wil hebben. Ik ben ook niet verrast als andere landen hem willen hebben. Mohamed is oud en wijs genoeg, hij heeft zoveel slimme dingen gedaan in zijn carrière dat hij de juiste beslissing voor zichzelf zal nemen en hopelijk ook voor ons. Daar heeft hij mij niet voor nodig. Voordat ik hem kende, heeft hij het ook altijd prima zonder mijn advies afgekund."
Het al dan niet verlengen van Salahs contract houdt de gemoederen in Liverpool al een tijd bezig. De koploper van de Premier League gaat zaterdag op bezoek bij Bournemouth, drie dagen na de nederlaag van 3-2 bij PSV in de Champions League. Slot gaf tegen de Eindhovenaren veel belangrijke spelers rust, onder wie Salah.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.
6 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
1 dag geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
1 dag geleden