Slot spoort Salah aan om nieuw contract bij Liverpool te tekenen
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah aangespoord zijn aflopende contract bij de club te verlengen. De Nederlander raadt de Egyptische aanvaller af te kiezen voor een lucratief contract in Saudi-Arabië, zei hij vrijdag op een persconferentie.
"We willen natuurlijk dat hij zijn contract verlengt," aldus Slot. "Dat is duidelijk, maar ik ben niet verrast dat Saudi-Arabië hem wil hebben. Ik ben ook niet verrast als andere landen hem willen hebben. Mohamed is oud en wijs genoeg, hij heeft zoveel slimme dingen gedaan in zijn carrière dat hij de juiste beslissing voor zichzelf zal nemen en hopelijk ook voor ons. Daar heeft hij mij niet voor nodig. Voordat ik hem kende, heeft hij het ook altijd prima zonder mijn advies afgekund."
Het al dan niet verlengen van Salahs contract houdt de gemoederen in Liverpool al een tijd bezig. De koploper van de Premier League gaat zaterdag op bezoek bij Bournemouth, drie dagen na de nederlaag van 3-2 bij PSV in de Champions League. Slot gaf tegen de Eindhovenaren veel belangrijke spelers rust, onder wie Salah.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
42 minuten geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
7 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
17 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
19 uur geleden