Slot spoort Salah aan om nieuw contract bij Liverpool te tekenen
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah aangespoord zijn aflopende contract bij de club te verlengen. De Nederlander raadt de Egyptische aanvaller af te kiezen voor een lucratief contract in Saudi-Arabië, zei hij vrijdag op een persconferentie.
"We willen natuurlijk dat hij zijn contract verlengt," aldus Slot. "Dat is duidelijk, maar ik ben niet verrast dat Saudi-Arabië hem wil hebben. Ik ben ook niet verrast als andere landen hem willen hebben. Mohamed is oud en wijs genoeg, hij heeft zoveel slimme dingen gedaan in zijn carrière dat hij de juiste beslissing voor zichzelf zal nemen en hopelijk ook voor ons. Daar heeft hij mij niet voor nodig. Voordat ik hem kende, heeft hij het ook altijd prima zonder mijn advies afgekund."
Het al dan niet verlengen van Salahs contract houdt de gemoederen in Liverpool al een tijd bezig. De koploper van de Premier League gaat zaterdag op bezoek bij Bournemouth, drie dagen na de nederlaag van 3-2 bij PSV in de Champions League. Slot gaf tegen de Eindhovenaren veel belangrijke spelers rust, onder wie Salah.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
3 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
7 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 dag geleden