Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot spoort Salah aan om nieuw contract bij Liverpool te tekenen

Slot spoort Salah aan om nieuw contract bij Liverpool te tekenen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah aangespoord zijn aflopende contract bij de club te verlengen. De Nederlander raadt de Egyptische aanvaller af te kiezen voor een lucratief contract in Saudi-Arabië, zei hij vrijdag op een persconferentie.

"We willen natuurlijk dat hij zijn contract verlengt," aldus Slot. "Dat is duidelijk, maar ik ben niet verrast dat Saudi-Arabië hem wil hebben. Ik ben ook niet verrast als andere landen hem willen hebben. Mohamed is oud en wijs genoeg, hij heeft zoveel slimme dingen gedaan in zijn carrière dat hij de juiste beslissing voor zichzelf zal nemen en hopelijk ook voor ons. Daar heeft hij mij niet voor nodig. Voordat ik hem kende, heeft hij het ook altijd prima zonder mijn advies afgekund."

Het al dan niet verlengen van Salahs contract houdt de gemoederen in Liverpool al een tijd bezig. De koploper van de Premier League gaat zaterdag op bezoek bij Bournemouth, drie dagen na de nederlaag van 3-2 bij PSV in de Champions League. Slot gaf tegen de Eindhovenaren veel belangrijke spelers rust, onder wie Salah.

Meer uit Voetbal

Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

10 minuten geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

11 minuten geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

1 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

1 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

2 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

2 uur geleden
Oranje-opponent Japan boekt nipte oefenzege op IJsland

TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.

5 uur geleden