Slot speelt met Liverpool gelijk bij Arsenal, koppositie ManCity
LONDEN (ANP) - Coach Arne Slot heeft met Liverpool bij Arsenal voor het eerst dit seizoen gelijkgespeeld. De topper in het Emirates Stadium in Londen eindigde in 2-2.
Door het gelijkspel is Manchester City de nieuwe koploper. De ploeg van coach Pep Guardiola won zaterdag met 1-0 van Southampton en heeft 23 punten. Liverpool heeft er 22. Arsenal is derde met 18 punten.
Bukayo Saka opende de score in de 9e minuut voor Arsenal, waar Jurriën Timber een basisplaats had. De aanvaller van Arsenal werd met een lange pass aangespeeld door Ben White. Hij kapte zijn verdediger uit en schoot hoog in de korte hoek binnen. Liverpool, dat begon met Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch, kwam snel weer op gelijke hoogte. Luis Díaz kopte bij een corner goed door op Van Dijk, die doelman David Raya met het hoofd kansloos liet. Arsenal leidde alsnog bij de rust. Mikel Merino kopte hard raak op een vrije trap van Declan Rice.
In de tweede helft zette Liverpool druk. Slot bracht na ruim een uur onder anderen Cody Gakpo in de ploeg. Met nog tien minuten te spelen rondde Mohamed Salah een snelle omschakeling via Trent Alexander-Arnold en Darwin Núñez af voor de 2-2.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.
30 minuten geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - De Iraanse delegatie zal donderdag niet deelnemen aan het congres van wereldvoetbalbond FIFA in Vancouver. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Iraanse medium Tasnim News Agency. De afmelding zou te maken hebben met "ongepast gedrag van douaniers" op de luchthaven van Toronto. Volgens Tasnim zijn de drie vertegenwoordigers van de Iraanse voetbalbond op de eerste beschikbare vlucht teruggegaan richting Iran.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
8 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
12 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
1 dag geleden