Slot speelt met Liverpool gelijk bij Arsenal, koppositie ManCity
LONDEN (ANP) - Coach Arne Slot heeft met Liverpool bij Arsenal voor het eerst dit seizoen gelijkgespeeld. De topper in het Emirates Stadium in Londen eindigde in 2-2.
Door het gelijkspel is Manchester City de nieuwe koploper. De ploeg van coach Pep Guardiola won zaterdag met 1-0 van Southampton en heeft 23 punten. Liverpool heeft er 22. Arsenal is derde met 18 punten.
Bukayo Saka opende de score in de 9e minuut voor Arsenal, waar Jurriën Timber een basisplaats had. De aanvaller van Arsenal werd met een lange pass aangespeeld door Ben White. Hij kapte zijn verdediger uit en schoot hoog in de korte hoek binnen. Liverpool, dat begon met Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch, kwam snel weer op gelijke hoogte. Luis Díaz kopte bij een corner goed door op Van Dijk, die doelman David Raya met het hoofd kansloos liet. Arsenal leidde alsnog bij de rust. Mikel Merino kopte hard raak op een vrije trap van Declan Rice.
In de tweede helft zette Liverpool druk. Slot bracht na ruim een uur onder anderen Cody Gakpo in de ploeg. Met nog tien minuten te spelen rondde Mohamed Salah een snelle omschakeling via Trent Alexander-Arnold en Darwin Núñez af voor de 2-2.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
14 minuten geledenYAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.
31 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt kan komende zomer met het Nederlands elftal niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De verdediger van Manchester United heeft een operatie aan zijn rug ondergaan en is op zijn vroegst bij de start van het nieuwe seizoen weer beschikbaar. Dat meldt Manchester United.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García van Ajax denkt dat de landstitel komend seizoen weer naar de Amsterdammers gaat. Dat zegt de Spanjaard in een interview met ESPN, twee dagen voor de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen. Ajax begint de laatste speelronde als nummer 5 op de ranglijst en zal nog een plaats moeten stijgen als het de play-offs voor deelname aan de Conference League wil ontlopen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder de Japanse WK-gangers Ayase Ueda en Tsuyoshi Watanabe, maar met Raheem Sterling aan het laatste eredivisieduel van het seizoen. Trainer Robin van Persie geeft Sterling een basisplaats, vertelde hij vrijdag bij een persconferentie in aanloop naar het duel met PEC Zwolle.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Coach John van den Brom van FC Twente heeft een fitte spelersgroep voor de laatste competitiewedstrijd bij PSV. De club uit Enschede strijdt met NEC en Ajax om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van de voorronde van de Champions League.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Rob Dieperink gaat niet naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 38-jarige arbiter, die als VAR zou meegaan met het team van scheidsrechter Danny Makkelie, bevestigt zelf aan De Telegraaf dat wereldvoetbalbond FIFA heeft besloten hem niet meer aan te stellen na een incident vorige maand in een hotel in Londen, waarbij hij werd gearresteerd.
3 uur geleden