Slot speelt met koploper Liverpool voor tweede keer op rij gelijk
LIVERPOOL (ANP) - Koploper Liverpool heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Premier League. De ploeg van coach Arne Slot bleef op het eigen Anfield na een vroege rode kaart steken op 2-2 tegen middenmoter Fulham. Cody Gakpo maakte een treffer voor de thuisploeg.
Liverpool speelde tien dagen geleden gelijk tegen Newcastle United (3-3). In de competitie verloor de ploeg slechts één keer, drie maanden geleden tegen Nottingham Forest (0-1). In de Champions League won Slot alle duels.
Andrew Robertson speelde een negatieve hoofdrol bij Liverpool in de openingsfase. Via een been van de Schotse verdediger schoot Andreas Pereira in de elfde minuut de openingstreffer binnen. Zes minuten later verspeelde hij de bal en haalde daarna een doorgebroken speler neer, waarna hij de rode kaart kreeg. Gakpo tekende vlak na rust voor de 1-1 met een fraaie kopbal.
Kenny Tete
Fulham kwam een kwartier voor tijd via Rodrigo Muniz opnieuw op voorsprong. Invaller Diogo Jota, terug van een blessure, schoot Liverpool vier minuten voor tijd weer langszij. Gakpo werd in de 70e minuut gewisseld. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch speelden de hele wedstrijd namens Liverpool. Kenny Tete (Fulham) ging tien minuten na rust geblesseerd naar de kant.
Liverpool heeft na vijftien wedstrijden 36 punten, 5 punten meer dan Chelsea. Nummer 3 Arsenal heeft 30 punten en een wedstrijd meer gespeeld. De formatie van Oranje-verdediger Jurriën Timber kwam thuis niet verder dan 0-0 tegen Everton. Het Leicester City van trainer Ruud van Nistelrooij verloor met 4-0 bij Newcastle. Leicester is de nummer 16 van de Premier League.
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber is in Marseille aangekomen om zijn transfer naar Olympique Marseille af te ronden. De 24-jarige middenvelder van Feyenoord sprak zich afgelopen weekend na de thuisnederlaag in de Kuip tegen Sparta (3-4) uit over een conflict met trainer Robin van Persie. Sindsdien ging het hard met de transfer naar de Franse nummer 3, die zo goed als rond is. Timber had bij Feyenoord nog een contract voor een halfjaar.
22 minuten geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - De spelers van Manchester City betalen de kaartjes voor de fans die dinsdag aanwezig waren bij de uitwedstrijd tegen Bodø/Glimt in de Champions League. De Engelse topclub blameerde zich met 3-1 bij de Noren, die daarmee hun eerste zege van dit seizoen boekten in het hoofdtoernooi.
23 minuten geledenLAUSANNE (ANP/DPA) - Voorzitter Kirsty Coventry van het Internationaal Olympisch Comité ziet geen problemen in de nauwe band van FIFA-voorzitter Gianni Infantino en de Amerikaanse president Donald Trump. Infantino heeft Trump herhaaldelijk ontmoet in het Witte Huis en hem namens de wereldvoetbalbond een prijs voor de vrede gegeven. "Hij heeft over een paar maanden zijn WK in de Verenigde Staten. Ik zou me wel zorgen maken als er geen goede relatie zou zijn", aldus Coventry in een persconferentie.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan weer beschikken over spits Ayase Ueda. De Japanse spits zou volgens coach Robin van Persie donderdag in De Kuip in de Europa League tegen Sturm Graz in actie kunnen komen.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Hwang In-beom (29) wil de fans van Feyenoord weer gelukkig maken. "Het is nu het belangrijkste dat onze supporters blij zijn", zei de middenvelder van Feyenoord in aanloop naar de wedstrijd in de Europa League tegen Sturm Graz.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie geeft toe dat hij na Feyenoord - Sparta "een woordenwisseling" met Quinten Timber heeft gehad. "Niet meer en niet minder", zegt de trainer van Feyenoord in aanloop naar de wedstrijd in de Europa League tegen Sturm Graz. "We hebben het uitgesproken als echte kerels en we gunnen elkaar het beste." Timber vertrekt naar Olympique Marseille.
3 uur geledenDAKAR (ANP/RTR) - De Senegalese president Bassirou Diomaye Faye beloont de voetballers van het nationale elftal met bonussen van omgerekend 115.000 euro per speler en stukken land van 1500 vierkante meter na de winst van de Afrika Cup. Ook de leden van de technische staf kunnen rekenen op een beloning, van ieder 76.000 euro en 1000 vierkante meter aan land. De premies zijn hoger dan bij de vorige Afrika Cup-winst in 2021.
3 uur geleden