Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot speelt met koploper Liverpool voor tweede keer op rij gelijk

Slot speelt met koploper Liverpool voor tweede keer op rij gelijk

LIVERPOOL (ANP) - Koploper Liverpool heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Premier League. De ploeg van coach Arne Slot bleef op het eigen Anfield na een vroege rode kaart steken op 2-2 tegen middenmoter Fulham. Cody Gakpo maakte een treffer voor de thuisploeg.

Liverpool speelde tien dagen geleden gelijk tegen Newcastle United (3-3). In de competitie verloor de ploeg slechts één keer, drie maanden geleden tegen Nottingham Forest (0-1). In de Champions League won Slot alle duels.

Andrew Robertson speelde een negatieve hoofdrol bij Liverpool in de openingsfase. Via een been van de Schotse verdediger schoot Andreas Pereira in de elfde minuut de openingstreffer binnen. Zes minuten later verspeelde hij de bal en haalde daarna een doorgebroken speler neer, waarna hij de rode kaart kreeg. Gakpo tekende vlak na rust voor de 1-1 met een fraaie kopbal.

Kenny Tete

Fulham kwam een kwartier voor tijd via Rodrigo Muniz opnieuw op voorsprong. Invaller Diogo Jota, terug van een blessure, schoot Liverpool vier minuten voor tijd weer langszij. Gakpo werd in de 70e minuut gewisseld. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch speelden de hele wedstrijd namens Liverpool. Kenny Tete (Fulham) ging tien minuten na rust geblesseerd naar de kant.

Liverpool heeft na vijftien wedstrijden 36 punten, 5 punten meer dan Chelsea. Nummer 3 Arsenal heeft 30 punten en een wedstrijd meer gespeeld. De formatie van Oranje-verdediger Jurriën Timber kwam thuis niet verder dan 0-0 tegen Everton. Het Leicester City van trainer Ruud van Nistelrooij verloor met 4-0 bij Newcastle. Leicester is de nummer 16 van de Premier League.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

11 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

12 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

12 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

12 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

12 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

13 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

13 uur geleden