Slot speelt met koploper Liverpool voor tweede keer op rij gelijk
LIVERPOOL (ANP) - Koploper Liverpool heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Premier League. De ploeg van coach Arne Slot bleef op het eigen Anfield na een vroege rode kaart steken op 2-2 tegen middenmoter Fulham. Cody Gakpo maakte een treffer voor de thuisploeg.
Liverpool speelde tien dagen geleden gelijk tegen Newcastle United (3-3). In de competitie verloor de ploeg slechts één keer, drie maanden geleden tegen Nottingham Forest (0-1). In de Champions League won Slot alle duels.
Andrew Robertson speelde een negatieve hoofdrol bij Liverpool in de openingsfase. Via een been van de Schotse verdediger schoot Andreas Pereira in de elfde minuut de openingstreffer binnen. Zes minuten later verspeelde hij de bal en haalde daarna een doorgebroken speler neer, waarna hij de rode kaart kreeg. Gakpo tekende vlak na rust voor de 1-1 met een fraaie kopbal.
Kenny Tete
Fulham kwam een kwartier voor tijd via Rodrigo Muniz opnieuw op voorsprong. Invaller Diogo Jota, terug van een blessure, schoot Liverpool vier minuten voor tijd weer langszij. Gakpo werd in de 70e minuut gewisseld. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch speelden de hele wedstrijd namens Liverpool. Kenny Tete (Fulham) ging tien minuten na rust geblesseerd naar de kant.
Liverpool heeft na vijftien wedstrijden 36 punten, 5 punten meer dan Chelsea. Nummer 3 Arsenal heeft 30 punten en een wedstrijd meer gespeeld. De formatie van Oranje-verdediger Jurriën Timber kwam thuis niet verder dan 0-0 tegen Everton. Het Leicester City van trainer Ruud van Nistelrooij verloor met 4-0 bij Newcastle. Leicester is de nummer 16 van de Premier League.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
4 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
7 uur geleden