Slot speelt met koploper Liverpool voor tweede keer op rij gelijk
LIVERPOOL (ANP) - Koploper Liverpool heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Premier League. De ploeg van coach Arne Slot bleef op het eigen Anfield na een vroege rode kaart steken op 2-2 tegen middenmoter Fulham. Cody Gakpo maakte een treffer voor de thuisploeg.
Liverpool speelde tien dagen geleden gelijk tegen Newcastle United (3-3). In de competitie verloor de ploeg slechts één keer, drie maanden geleden tegen Nottingham Forest (0-1). In de Champions League won Slot alle duels.
Andrew Robertson speelde een negatieve hoofdrol bij Liverpool in de openingsfase. Via een been van de Schotse verdediger schoot Andreas Pereira in de elfde minuut de openingstreffer binnen. Zes minuten later verspeelde hij de bal en haalde daarna een doorgebroken speler neer, waarna hij de rode kaart kreeg. Gakpo tekende vlak na rust voor de 1-1 met een fraaie kopbal.
Kenny Tete
Fulham kwam een kwartier voor tijd via Rodrigo Muniz opnieuw op voorsprong. Invaller Diogo Jota, terug van een blessure, schoot Liverpool vier minuten voor tijd weer langszij. Gakpo werd in de 70e minuut gewisseld. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch speelden de hele wedstrijd namens Liverpool. Kenny Tete (Fulham) ging tien minuten na rust geblesseerd naar de kant.
Liverpool heeft na vijftien wedstrijden 36 punten, 5 punten meer dan Chelsea. Nummer 3 Arsenal heeft 30 punten en een wedstrijd meer gespeeld. De formatie van Oranje-verdediger Jurriën Timber kwam thuis niet verder dan 0-0 tegen Everton. Het Leicester City van trainer Ruud van Nistelrooij verloor met 4-0 bij Newcastle. Leicester is de nummer 16 van de Premier League.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Pascal Bosschaart is toegelaten tot de cursus Voetbalcoach 5 voor het seizoen 2026-2027. Het is de hoogste trainerscursus van de voetbalbond KNVB. De oud-voetballer van onder meer FC Utrecht, Feyenoord en ADO Den Haag, werd eerder gepasseerd voor de opleiding die, mits afgerond, de UEFA-PRO-licentie oplevert. Daarmee kan een coach als hoofdtrainer bij een club uit het betaalde voetbal aan de slag.
13 minuten geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en de Johan Cruijff ArenA werken momenteel aan een plan van aanpak, waarbij wordt gekeken naar extra maatregelen tijdens voetbalwedstrijden. Dit gebeurt naar aanleiding van het vuurwerkincident afgelopen zondag. Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een vergadering met de gemeenteraad over de gestaakte voetbalwedstrijd Ajax - FC Groningen. "En we wachten ook nog op eventuele aanvullende maatregelen van de KNVB."
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.
2 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Sporttribunaal CAS verplicht de UEFA alsnog een formeel disciplinair onderzoek te starten naar de inzet van Olympique Lyon-speler Rachid Ghezzal in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht van eind september in de Europa League. Dat meldt FC Utrecht.
4 uur geledenPORTO (ANP) - Spits Luuk de Jong heeft enkele weken na zijn rentree bij FC Porto een kruisbandblessure opgelopen. Daardoor is het seizoen van de 35-jarige aanvaller waarschijnlijk al ten einde.
4 uur geleden