Slot speelt met koploper Liverpool voor tweede keer op rij gelijk
LIVERPOOL (ANP) - Koploper Liverpool heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Premier League. De ploeg van coach Arne Slot bleef op het eigen Anfield na een vroege rode kaart steken op 2-2 tegen middenmoter Fulham. Cody Gakpo maakte een treffer voor de thuisploeg.
Liverpool speelde tien dagen geleden gelijk tegen Newcastle United (3-3). In de competitie verloor de ploeg slechts één keer, drie maanden geleden tegen Nottingham Forest (0-1). In de Champions League won Slot alle duels.
Andrew Robertson speelde een negatieve hoofdrol bij Liverpool in de openingsfase. Via een been van de Schotse verdediger schoot Andreas Pereira in de elfde minuut de openingstreffer binnen. Zes minuten later verspeelde hij de bal en haalde daarna een doorgebroken speler neer, waarna hij de rode kaart kreeg. Gakpo tekende vlak na rust voor de 1-1 met een fraaie kopbal.
Kenny Tete
Fulham kwam een kwartier voor tijd via Rodrigo Muniz opnieuw op voorsprong. Invaller Diogo Jota, terug van een blessure, schoot Liverpool vier minuten voor tijd weer langszij. Gakpo werd in de 70e minuut gewisseld. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch speelden de hele wedstrijd namens Liverpool. Kenny Tete (Fulham) ging tien minuten na rust geblesseerd naar de kant.
Liverpool heeft na vijftien wedstrijden 36 punten, 5 punten meer dan Chelsea. Nummer 3 Arsenal heeft 30 punten en een wedstrijd meer gespeeld. De formatie van Oranje-verdediger Jurriën Timber kwam thuis niet verder dan 0-0 tegen Everton. Het Leicester City van trainer Ruud van Nistelrooij verloor met 4-0 bij Newcastle. Leicester is de nummer 16 van de Premier League.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
46 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
12 uur geleden