Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot: slechtste optreden van Feyenoord in topper, beste resultaat

Slot: slechtste optreden van Feyenoord in topper, beste resultaat

N i e u w bericht, meer informatie na 2e alinea

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot was zaterdag na de thuiswedstrijd tegen AZ (2-1) niet tevreden met het vertoonde spel van zijn ploeg. "Qua topduels was dit onze slechtste wedstrijd van het seizoen, maar qua resultaat de beste", zei de coach in De Kuip.

Een van de redenen dat Feyenoord minder goed voetbalde, was volgens Slot de afwezigheid van Orkun Kökcü. De aanvoerder was geschorst. "Orkun is een voetballer die het spel versnelt. Daarnaast speelde AZ op een wat andere manier dan normaal gesproken. Ze hanteerden vaak de lange bal en speelden heel compact. Het was lastig om er doorheen te spelen."

Het was voor het eerst dit jaar dat Feyenoord van een concurrent won. "We maakten het nu nog bonter. PSV en Ajax waren bijzonder efficiënt en AZ scoorde nu zelfs zonder een doelpoging te krijgen", doelde hij op de eigen treffer Javairô Dilrosun. "De tweede helft bleven we op zoek naar de overwinning. Qua spel hebben een wat gelukkige overwinning behaald."

Feyenoord behaalde uit de laatste acht duels 16 punten. "En dat was een reeks met lastige wedstrijden", sprak Slot. "Iedereen weet dat ik het liever met mooi voetbal doe. Maar we hebben een ploeg die hard werkt en speelt om te winnen. Dat is ook vandaag weer beloond."

Meer uit Voetbal

Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

9 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

11 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

13 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

13 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

14 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

14 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

15 uur geleden