Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot: slechtste optreden van Feyenoord in topper, beste resultaat

Slot: slechtste optreden van Feyenoord in topper, beste resultaat

N i e u w bericht, meer informatie na 2e alinea

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot was zaterdag na de thuiswedstrijd tegen AZ (2-1) niet tevreden met het vertoonde spel van zijn ploeg. "Qua topduels was dit onze slechtste wedstrijd van het seizoen, maar qua resultaat de beste", zei de coach in De Kuip.

Een van de redenen dat Feyenoord minder goed voetbalde, was volgens Slot de afwezigheid van Orkun Kökcü. De aanvoerder was geschorst. "Orkun is een voetballer die het spel versnelt. Daarnaast speelde AZ op een wat andere manier dan normaal gesproken. Ze hanteerden vaak de lange bal en speelden heel compact. Het was lastig om er doorheen te spelen."

Het was voor het eerst dit jaar dat Feyenoord van een concurrent won. "We maakten het nu nog bonter. PSV en Ajax waren bijzonder efficiënt en AZ scoorde nu zelfs zonder een doelpoging te krijgen", doelde hij op de eigen treffer Javairô Dilrosun. "De tweede helft bleven we op zoek naar de overwinning. Qua spel hebben een wat gelukkige overwinning behaald."

Feyenoord behaalde uit de laatste acht duels 16 punten. "En dat was een reeks met lastige wedstrijden", sprak Slot. "Iedereen weet dat ik het liever met mooi voetbal doe. Maar we hebben een ploeg die hard werkt en speelt om te winnen. Dat is ook vandaag weer beloond."

Meer uit Voetbal

Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

2 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

6 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

6 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

6 uur geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

7 uur geleden
Middenvelder Oosting verruilt FC Groningen voor PEC Zwolle

GRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.

7 uur geleden
Doelman Neuer (40) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.

8 uur geleden