Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot: slechtste optreden van Feyenoord in topper, beste resultaat

Slot: slechtste optreden van Feyenoord in topper, beste resultaat

N i e u w bericht, meer informatie na 2e alinea

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot was zaterdag na de thuiswedstrijd tegen AZ (2-1) niet tevreden met het vertoonde spel van zijn ploeg. "Qua topduels was dit onze slechtste wedstrijd van het seizoen, maar qua resultaat de beste", zei de coach in De Kuip.

Een van de redenen dat Feyenoord minder goed voetbalde, was volgens Slot de afwezigheid van Orkun Kökcü. De aanvoerder was geschorst. "Orkun is een voetballer die het spel versnelt. Daarnaast speelde AZ op een wat andere manier dan normaal gesproken. Ze hanteerden vaak de lange bal en speelden heel compact. Het was lastig om er doorheen te spelen."

Het was voor het eerst dit jaar dat Feyenoord van een concurrent won. "We maakten het nu nog bonter. PSV en Ajax waren bijzonder efficiënt en AZ scoorde nu zelfs zonder een doelpoging te krijgen", doelde hij op de eigen treffer Javairô Dilrosun. "De tweede helft bleven we op zoek naar de overwinning. Qua spel hebben een wat gelukkige overwinning behaald."

Feyenoord behaalde uit de laatste acht duels 16 punten. "En dat was een reeks met lastige wedstrijden", sprak Slot. "Iedereen weet dat ik het liever met mooi voetbal doe. Maar we hebben een ploeg die hard werkt en speelt om te winnen. Dat is ook vandaag weer beloond."

Meer uit Voetbal

Sevilla-coach Almeyda zeven duels geschorst na wangedrag

SEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.

57 minuten geleden
Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

3 uur geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

16 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

16 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

17 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

18 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

19 uur geleden