Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot: slechtste optreden van Feyenoord in topper, beste resultaat

Slot: slechtste optreden van Feyenoord in topper, beste resultaat

N i e u w bericht, meer informatie na 2e alinea

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot was zaterdag na de thuiswedstrijd tegen AZ (2-1) niet tevreden met het vertoonde spel van zijn ploeg. "Qua topduels was dit onze slechtste wedstrijd van het seizoen, maar qua resultaat de beste", zei de coach in De Kuip.

Een van de redenen dat Feyenoord minder goed voetbalde, was volgens Slot de afwezigheid van Orkun Kökcü. De aanvoerder was geschorst. "Orkun is een voetballer die het spel versnelt. Daarnaast speelde AZ op een wat andere manier dan normaal gesproken. Ze hanteerden vaak de lange bal en speelden heel compact. Het was lastig om er doorheen te spelen."

Het was voor het eerst dit jaar dat Feyenoord van een concurrent won. "We maakten het nu nog bonter. PSV en Ajax waren bijzonder efficiënt en AZ scoorde nu zelfs zonder een doelpoging te krijgen", doelde hij op de eigen treffer Javairô Dilrosun. "De tweede helft bleven we op zoek naar de overwinning. Qua spel hebben een wat gelukkige overwinning behaald."

Feyenoord behaalde uit de laatste acht duels 16 punten. "En dat was een reeks met lastige wedstrijden", sprak Slot. "Iedereen weet dat ik het liever met mooi voetbal doe. Maar we hebben een ploeg die hard werkt en speelt om te winnen. Dat is ook vandaag weer beloond."

Meer uit Voetbal

Feyenoord zet met late zege grote stap richting Champions League

SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.

1 uur geleden
PEC Zwolle na zege op Heracles zeker van handhaving

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.

1 uur geleden
Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

2 uur geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

3 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

18 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

18 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

18 uur geleden