Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot prijst Leverkusen-trainer Alonso bij terugkeer op Anfield

Slot prijst Leverkusen-trainer Alonso bij terugkeer op Anfield

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot heeft trainer Xabi Alonso van Bayer Leverkusen geprezen voor zijn prestaties bij de Duitse club. De Nederlandse coach van Liverpool deed dat een dag voor de Champions League-wedstrijd tussen beide clubs.

Alonso maakte in de Champions League-finale van 2005 tegen AC Milan (3-3) een van de doelpunten van Liverpool, dat na strafschoppen won. De voormalige middenvelder, die met Leverkusen de Duitse titel en beker won, werd gezien als belangrijkste kandidaat om Jürgen Klopp op te volgen. Hij koos voor een langer verblijf in Duitsland.

"Het is een grote Europese wedstrijd", zei Slot op een persconferentie. "Het is moeilijk te zeggen wat Xabi een ​​speciale manager maakt als je niet dagelijks met hem werkt, maar dat is hij wel, dat is duidelijk. Ik denk dat ze dit seizoen net zo goed zijn als vorig seizoen, maar een beetje ongelukkiger als het op resultaten aankomt. Vorig seizoen waren ze in Europa ook ongelooflijk goed. Hij heeft in het verleden met ongelooflijke managers gewerkt en op het hoogste niveau gespeeld. Hij weet en begrijpt dus ook wat spelers op bepaalde momenten voelen."

Koppositie

Liverpool nam zaterdag de koppositie in de Premier League over van Manchester City. Mohamed Salah maakte tegen Brighton & Hove Albion het winnende doelpunt. De Egyptenaar heeft een aflopend contract en schreef na dat duel op Instagram: "Wat er ook gebeurt, ik zal nooit vergeten hoe scoren op Anfield voelt."

Slot: "Ik kijk niet naar Instagram-berichten van de spelers, ik praat met ze. Mo is op dit moment goed bezig. Laten we hopen dat hij dat ook blijft doen, zolang zijn toekomst nog onduidelijk is. Datzelfde geldt voor andere spelers met een aflopend contract."

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

3 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

5 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

7 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

7 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

7 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

10 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

10 uur geleden