Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot prijst Leverkusen-trainer Alonso bij terugkeer op Anfield

Slot prijst Leverkusen-trainer Alonso bij terugkeer op Anfield

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot heeft trainer Xabi Alonso van Bayer Leverkusen geprezen voor zijn prestaties bij de Duitse club. De Nederlandse coach van Liverpool deed dat een dag voor de Champions League-wedstrijd tussen beide clubs.

Alonso maakte in de Champions League-finale van 2005 tegen AC Milan (3-3) een van de doelpunten van Liverpool, dat na strafschoppen won. De voormalige middenvelder, die met Leverkusen de Duitse titel en beker won, werd gezien als belangrijkste kandidaat om Jürgen Klopp op te volgen. Hij koos voor een langer verblijf in Duitsland.

"Het is een grote Europese wedstrijd", zei Slot op een persconferentie. "Het is moeilijk te zeggen wat Xabi een ​​speciale manager maakt als je niet dagelijks met hem werkt, maar dat is hij wel, dat is duidelijk. Ik denk dat ze dit seizoen net zo goed zijn als vorig seizoen, maar een beetje ongelukkiger als het op resultaten aankomt. Vorig seizoen waren ze in Europa ook ongelooflijk goed. Hij heeft in het verleden met ongelooflijke managers gewerkt en op het hoogste niveau gespeeld. Hij weet en begrijpt dus ook wat spelers op bepaalde momenten voelen."

Koppositie

Liverpool nam zaterdag de koppositie in de Premier League over van Manchester City. Mohamed Salah maakte tegen Brighton & Hove Albion het winnende doelpunt. De Egyptenaar heeft een aflopend contract en schreef na dat duel op Instagram: "Wat er ook gebeurt, ik zal nooit vergeten hoe scoren op Anfield voelt."

Slot: "Ik kijk niet naar Instagram-berichten van de spelers, ik praat met ze. Mo is op dit moment goed bezig. Laten we hopen dat hij dat ook blijft doen, zolang zijn toekomst nog onduidelijk is. Datzelfde geldt voor andere spelers met een aflopend contract."

Meer uit Voetbal

FIFA staat wegwerpwaterfles wel toe in WK-stadions

ZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.

1 uur geleden
Locadia kan na rode kaart op WK met Curaçao tegen Duitsers spelen

WILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.

1 uur geleden
Duits talent Karl (18) loopt spierscheuring op en mist WK

CHICAGO (ANP/DPA) - Duitsland kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige aanvallende middenvelder van Bayern München heeft op de training in Chicago, ter voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen de Verenigde Staten, een spierscheuring opgelopen. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft Assan Ouédraogo van RB Leipzig als vervanger van Karl opgeroepen.

2 uur geleden
Kluivert ziet WK-droom na 'beetje gekke carrière' alsnog uitkomen

NEW YORK (ANP) - Justin Kluivert maakte al op 18-jarige leeftijd zijn debuut voor Oranje. Nu, ruim acht jaar later, begint de oud-speler van Ajax bij het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico pas aan zijn eerste eindtoernooi. "Als je een beetje uit beeld raakt, is het lastig terugkomen. Ook al wist ik dat ik erbij hoorde. Ik vrat mezelf soms op. Gelukkig gaat het er nu toch van komen", aldus Kluivert, die zichzelf bij Bournemouth weer in de kijker speelde bij bondscoach Ronald Koeman.

4 uur geleden
Wiegman met Engeland hard onderuit bij Spanje in WK-kwalificatie

PALMA DE MALLORCA (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman heeft in de WK-kwalificatie met Engeland een zware nederlaag geleden tegen wereldkampioen Spanje: 4-0. Daardoor hebben de Spaanse voetbalsters de koppositie in de groep overgenomen en zijn ze bij winst dinsdag tegen IJsland zeker van plaatsing voor het WK van volgend jaar in Brazilië. Europees kampioen Engeland lijkt veroordeeld tot de play-offs.

10 uur geleden
Verlies tegen Ierland 'komt hard aan' bij bondscoach Veurink

CORK (ANP) - De nederlaag in de WK-kwalificatie tegen Ierland (3-2) komt hard aan bij de voetbalsters van Oranje. "We stonden er ontzettend goed voor. We gingen voor de eerste plek, nu gaan we eerder richting de derde plek. En dit komt ook extra hard aan na het resultaat van de vorige periode", zei bondscoach Arjan Veurink bij de NOS.

12 uur geleden
Directe WK-kwalificatie ver weg voor Oranjevrouwen na nederlaag

CORK (ANP) - De voetbalsters van Oranje hebben directe kwalificatie voor het WK van volgend jaar niet meer in eigen hand na een 3-2-nederlaag bij Ierland. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink speelde in het regenachtige en winderige Cork een matige wedstrijd, maar had op basis van de kansenverhouding wel moeten winnen. Drie Ierse mogelijkheden leverden wel allemaal een treffer op.

13 uur geleden