Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot past speelstijl niet aan in halve finale tegen Marseille

Slot past speelstijl niet aan in halve finale tegen Marseille

MARSEILLE (ANP) - Trainer van Feyenoord Arne Slot gaat de speelstijl van zijn ploeg in de halve finale van de Conference League tegen Olympique Marseille niet aanpassen. Hij wil net zo aanvallend spelen als altijd, al verwacht hij dat Marseille de Rotterdammers soms terug gaat dringen. "Als we ver moeten terugzakken, hebben we de juiste spelers om toe te slaan in de tegenaanval."

Feyenoord won de eerste wedstrijd in Rotterdam met 3-2 en wil donderdag een finaleplaats veiligstellen. Ook verdediger Gernot Trauner zei dat de speelstijl niet wordt aangepast. "We spelen het hele seizoen al aanvallend en dat doen we succesvol. We zijn hier gekomen om de finale te halen, we willen offensief spelen en winnen."

Trauner zegt dat Feyenoord soms wel terug zal zakken tot het eigen zestienmetergebied. "Er gaan momenten komen dat Marseille meer de controle heeft, dan moeten we meer verdedigen dan vorige week." Slot sloot zich daar later bij aan. "Laag verdedigen hoort erbij, maar we gaan niet bewust met zijn allen voor de goal hangen."

Stade Vélodrome

De sfeer in het Stade Vélodrome van Marseille is niet van invloed op het spel, denken Trauner en Slot. "We hebben vaker in stadions met fanatieke fans gespeeld. En onze fans zijn dat zelf ook. Dat verandert ons spel niet", aldus de trainer.

Aanvoerder Jens Toornstra is met de selectie van Feyenoord meegereisd naar Marseille, maar het is nog niet zeker dat hij gaat spelen. Volgens Slot moet uit de afsluitende training woensdagavond blijken of Toornstra kan invallen. Een basisplaats zit er sowieso niet in.

Meer uit Voetbal

Voetbalster Putellas verlaat FC Barcelona na veertien jaar

BARCELONA (ANP/AFP) - De Spaanse sterspeelster Alèxia Putellas verlaat FC Barcelona na veertien seizoenen. De 32-jarige voetbalster speelde 507 wedstrijden voor de club en heeft het clubrecord met 232 doelpunten.

7 uur geleden
KNVB werkt alleen toekomstplan voor Campus in Zeist verder uit

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat alleen de toekomstplannen voor de KNVB Campus in Zeist verder uitwerken. De voetbalbond meldt dat het uitwerken van een uitbreiding in Zeist de voorkeur heeft gekregen boven een mogelijke nieuwe campuslocatie in Almere.

8 uur geleden
Marokko met Saibari en Salah-Eddine naar WK voetbal

RABAT (ANP) - Marokko gaat naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met de PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine. Bondscoach Mohamed Ouahbi heeft geen plek in de selectie voor Rayane Bounida (Ajax), Ismaël Baouf (Cambuur), Souffian El Karouani (FC Utrecht) en Oussama Targhalline (Feyenoord).

8 uur geleden
Aanvoerster Janssen keert terug bij Oranjevrouwen

ZEIST (ANP) - Oranje-aanvoerster Dominique Janssen keert terug in de selectie van bondscoach Arjan Veurink voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Polen van komende maand. Naast Janssen keren ook Daniëlle van de Donk, Jackie Groenen, Kerstin Casparij en Caitlin Dijkstra terug van blessures, meldt de KNVB. Vivianne Miedema ontbreekt nog "vanwege een combinatie van factoren", aldus een woordvoerder van de voetbalbond.

9 uur geleden
Vitesse seizoen lang zeker van deelname aan eerste divisie

ZEIST (ANP) - Vitesse mag volgend seizoen deelnemen aan de eerste divisie en mag de voetbaljaargang 2026-2027 sowieso afmaken. Dat heeft de KNVB aan het ANP verzekerd. Dit vloeit voort uit een besluit van de algemene vergadering betaald voetbal (AVBV) om de voortgang van competities beter te waarborgen als er juridische procedures over het intrekken van licenties lopen. De licentie wordt in de toekomst pas ingetrokken nadat het dan lopende seizoen voorbij is.

11 uur geleden
AS Roma neemt Malen definitief over van Aston Villa

ROME (ANP) - AS Roma heeft Donyell Malen definitief overgenomen van Aston Villa. De 27-jarige international heeft in de Italiaanse hoofdstad een contract getekend tot 30 juni 2030.

11 uur geleden
Assistent-trainer Lijnders na één seizoen weg bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Assistent-trainer Pepijn Lijnders vertrekt na één seizoen bij Manchester City. Dat meldt de nummer 2 van de Premier League, nadat vorige week bekend was geworden dat trainer Pep Guardiola na tien seizoenen afscheid neemt van City.

11 uur geleden