Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot past speelstijl niet aan in halve finale tegen Marseille

Slot past speelstijl niet aan in halve finale tegen Marseille

MARSEILLE (ANP) - Trainer van Feyenoord Arne Slot gaat de speelstijl van zijn ploeg in de halve finale van de Conference League tegen Olympique Marseille niet aanpassen. Hij wil net zo aanvallend spelen als altijd, al verwacht hij dat Marseille de Rotterdammers soms terug gaat dringen. "Als we ver moeten terugzakken, hebben we de juiste spelers om toe te slaan in de tegenaanval."

Feyenoord won de eerste wedstrijd in Rotterdam met 3-2 en wil donderdag een finaleplaats veiligstellen. Ook verdediger Gernot Trauner zei dat de speelstijl niet wordt aangepast. "We spelen het hele seizoen al aanvallend en dat doen we succesvol. We zijn hier gekomen om de finale te halen, we willen offensief spelen en winnen."

Trauner zegt dat Feyenoord soms wel terug zal zakken tot het eigen zestienmetergebied. "Er gaan momenten komen dat Marseille meer de controle heeft, dan moeten we meer verdedigen dan vorige week." Slot sloot zich daar later bij aan. "Laag verdedigen hoort erbij, maar we gaan niet bewust met zijn allen voor de goal hangen."

Stade Vélodrome

De sfeer in het Stade Vélodrome van Marseille is niet van invloed op het spel, denken Trauner en Slot. "We hebben vaker in stadions met fanatieke fans gespeeld. En onze fans zijn dat zelf ook. Dat verandert ons spel niet", aldus de trainer.

Aanvoerder Jens Toornstra is met de selectie van Feyenoord meegereisd naar Marseille, maar het is nog niet zeker dat hij gaat spelen. Volgens Slot moet uit de afsluitende training woensdagavond blijken of Toornstra kan invallen. Een basisplaats zit er sowieso niet in.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

10 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

11 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

11 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

11 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

11 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

12 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

12 uur geleden