Slot onderschat Manchester United ondanks crisis niet
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot vindt dat het in crisis verkerende Manchester United "veel, veel beter" is dan de positie in de Premier League doet vermoeden. Dit zei de Nederlandse trainer in aanloop naar het competitieduel tussen Liverpool en Manchester United van zondag. Het team van Slot staat met 6 punten bovenaan in de Engelse Premier League. Manchester United staat na vijf nederlagen in de laatste zes competitiewedstrijden onder coach Rúben Amorim op de veertiende plaats.
Slot denkt dat United gaat klimmen op de ranglijst. "Ik denk dat het misschien even duurt voordat Rúben Amorim meer uit de spelers haalt, maar ze zullen zeker stijgen en ze zijn veel, veel, veel beter dan de ranglijst op dit moment laat zien." De Nederlander zei dat hij sympathie had voor zijn rivaal op Old Trafford, die in november bij United overkwam van de Portugese kampioen Sporting als opvolger van de ontslagen Nederlander Erik ten Hag.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
11 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
13 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
14 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
14 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
15 uur geleden