Slot noemt vuurwerk en brand in Kuip 'compleet waardeloos'
ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot was er niet over te spreken dat de bekerfinale tegen NEC twee keer moest worden onderbroken door vuurwerk. "Compleet waardeloos", sprak de trainer van Feyenoord na de zege van 1-0. In de eerste helft duurde het oponthoud enkele minuten, na rust moesten beide elftallen zelfs even de kleedkamer in toen er achter het doel met Feyenoord-supporters een brandje uitbrak toen een spandoek vlam vatte door vuurwerk.
"Het deed mij een beetje denken aan de halve finale van vorig seizoen tegen Ajax", aldus Slot. In dat duel kreeg toenmalig Ajacied Davy Klaassen een aansteker op zijn hoofd en werd de wedstrijd ook tijdelijk gestaakt. "Het was vandaag sowieso een rare, vreemde wedstrijd. Het duel kwam niet goed op gang, vanuit ons perspectief."
Slot vond dat de wanordelijkheden een beetje afbreuk deden aan de bekerwinst. "Deze finale wordt in meer landen bekeken. Zo wil je je als Nederland niet presenteren. Dit wil je in geen enkele wedstrijd. Na rust was er lichte paniek omdat ze het vuur niet gedoofd kregen."
NEC-trainer Rogier Meijer vond het ook "jammer" dat de wedstrijd twee keer werd onderbroken. "Het breekt het ritme van de wedstrijd, al geef het je als coach ook de gelegenheid de jongens weer even op de goede plek te zetten."
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
5 uur geledenAUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.
5 uur geledenAUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
6 uur geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
8 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
9 uur geleden