Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot niet verrast door galavoorstelling van Feyenoord tegen Ajax

Slot niet verrast door galavoorstelling van Feyenoord tegen Ajax

ROTTERDAM (ANP) - Voor trainer Arne Slot was het geen verrassing dat Feyenoord zoveel energie in het thuisduel met Ajax (6-0) legde. "Deze overwinning komt niet uit de lucht vallen", zei hij. "Donderdag hebben in het uitduel met FC Volendam de landstitel definitief verspeeld. Dan wil je tegen de grote rivaal laten zien hoe goed je kan voetballen."

Zelfs bij een voorsprong van 6-0 bleef Slot zijn spelers nog naar voren schreeuwen. Hij verscheen ook met een schorre stem op de persconferentie. "Maar ik denk dat ik die schorre stem donderdag al heb opgelopen toen we gelijkspeelden tegen Volendam. In dat soort duels hebben we dit seizoen te vaak punten verloren. Dat gebeurt PSV niet, daarom worden ze kampioen. Of ik met 10-0 wilde winnen van Ajax? Daar ben ik helemaal niet mee bezig geweest."

Yankuba Minteh, Igor Paixão scoorden tweemaal tegen Ajax. Quinten Timber en David Hancko troffen eenmaal doel. Topscorer Santiago Giménez kwam opnieuw niet tot scoren. Slot wisselde zijn spits een kwartier voor het einde. "Het is jammer dat hij geen goal maakte, dat had hij heel goed kunnen gebruiken", zei Slot. "Ik zie hem worstelen. Het was dus ook de overweging of we hem negentig minuten zouden laten staan, maar er zit ook iemand op de bank die het verdient om in te vallen", doelde hij op de Japanse spits Ayase Ueda.

Meer uit Voetbal

Spitse genoot van spel en eerbetonen bij afscheid van Oranje

NIJMEGEN (ANP) - Aanvoerster Sherida Spitse heeft in haar afscheidswedstrijd tegen Canada (1-0-winst) nog een laatste keer genoten in het shirt van Oranje. "Ik heb echt genoten van het spel. We stuurden ze van het kastje naar de muur en ik was daar onderdeel van. Dat is wel heel lekker. En ik heb ook genoten van wat er allemaal voor me is geregeld. Dat doet de mens wel goed", zei de recordinternational in Nijmegen over onder meer de erehaag en staande ovatie die ze kreeg.

10 uur geleden
Veurink ziet veel progressie in tweede duel als bondscoach

NIJMEGEN (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink zag in het oefenduel met Canada al een veel beter Oranje dan afgelopen vrijdag bij zijn debuutwedstrijd tegen Polen (0-0). "Ik heb een Oranje gezien waarvan ik denk: dit is waar we naartoe willen. De kunst is om dat nu uit te bouwen en structureel goed te voetballen", zei de 39-jarige trainer na de 1-0-zege van de voetbalsters in Nijmegen.

10 uur geleden
Zuinige zege koploper Napoli bij Lecce

LECCE (ANP) - Napoli heeft de uitwedstrijd tegen Lecce met 1-0 gewonnen. De koploper van de Italiaanse Serie A dankte die zege in de negende speelronde aan een doelpunt van André-Frank Zambo Anguissa, die in de 69e minuut raak kopte. Bij Napoli had Noa Lang voor het eerst een basisplaats. De Nederlandse aanvaller verdween kort na rust met een blessure naar de kant.

12 uur geleden
Veurink wint voor het eerst met Oranje in afscheidsduel Spitse

NIJMEGEN (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in het oefenduel met Canada zijn eerste zege geboekt met de Oranjevrouwen. In zijn tweede interland, die vooral in het teken stond van het afscheid van recordinternational Sherida Spitse, maakte Lynn Wilms het enige doelpunt in Nijmegen: 1-0. Vrijdag speelde Oranje gelijk in Polen (0-0).

12 uur geleden
De Graafschap en FC Emmen verliezen van amateurs in beker

VEENENDAAL (ANP) - De amateurs van GVVV hebben profclub De Graafschap uitgeschakeld in de eerste ronde van de KNVB-beker. De tweededivisionist versloeg de middenmoter van de Keuken Kampioen Divisie op het eigen Sportpark Panhuis in een spectaculair duel met 4-2.

12 uur geleden
Staande ovatie en erehaag bij afscheid recordinternational Spitse

NIJMEGEN (ANP) - Recordinternational Sherida Spitse heeft een staande ovatie en een erehaag gekregen na haar laatste speelminuten voor Oranje. Bij haar geplande wissel in de 48e minuut in Nijmegen vormden haar ploeggenoten en de voetbalsters van tegenstander Canada bij de zijlijn een erehaag. De 35-jarige verdedigster speelde haar 248e en laatste interland.

12 uur geleden
Voetbalsters Spanje naar finale Nations League

GÖTEBORG (ANP/RTR) - De voetbalsters van Spanje hebben zich ten koste van Zweden geplaatst voor de finale van de Nations League. De regerend wereldkampioen won in Göteborg met 1-0 van Zweden dankzij een doelpunt van sterspeelster Alexia Putellas. Het eerste duel tussen beide teams was al in een 4-0-overwinning voor de Spaanse vrouwen geëindigd.

13 uur geleden