Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot niet verrast door galavoorstelling van Feyenoord tegen Ajax

Slot niet verrast door galavoorstelling van Feyenoord tegen Ajax

ROTTERDAM (ANP) - Voor trainer Arne Slot was het geen verrassing dat Feyenoord zoveel energie in het thuisduel met Ajax (6-0) legde. "Deze overwinning komt niet uit de lucht vallen", zei hij. "Donderdag hebben in het uitduel met FC Volendam de landstitel definitief verspeeld. Dan wil je tegen de grote rivaal laten zien hoe goed je kan voetballen."

Zelfs bij een voorsprong van 6-0 bleef Slot zijn spelers nog naar voren schreeuwen. Hij verscheen ook met een schorre stem op de persconferentie. "Maar ik denk dat ik die schorre stem donderdag al heb opgelopen toen we gelijkspeelden tegen Volendam. In dat soort duels hebben we dit seizoen te vaak punten verloren. Dat gebeurt PSV niet, daarom worden ze kampioen. Of ik met 10-0 wilde winnen van Ajax? Daar ben ik helemaal niet mee bezig geweest."

Yankuba Minteh, Igor Paixão scoorden tweemaal tegen Ajax. Quinten Timber en David Hancko troffen eenmaal doel. Topscorer Santiago Giménez kwam opnieuw niet tot scoren. Slot wisselde zijn spits een kwartier voor het einde. "Het is jammer dat hij geen goal maakte, dat had hij heel goed kunnen gebruiken", zei Slot. "Ik zie hem worstelen. Het was dus ook de overweging of we hem negentig minuten zouden laten staan, maar er zit ook iemand op de bank die het verdient om in te vallen", doelde hij op de Japanse spits Ayase Ueda.

Meer uit Voetbal

Makkelie en Gözübüyük fluiten Champions League-duels

ZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.

14 minuten geleden
Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

12 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

12 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

12 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

12 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

14 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

14 uur geleden