Slot niet verrast door galavoorstelling van Feyenoord tegen Ajax
ROTTERDAM (ANP) - Voor trainer Arne Slot was het geen verrassing dat Feyenoord zoveel energie in het thuisduel met Ajax (6-0) legde. "Deze overwinning komt niet uit de lucht vallen", zei hij. "Donderdag hebben in het uitduel met FC Volendam de landstitel definitief verspeeld. Dan wil je tegen de grote rivaal laten zien hoe goed je kan voetballen."
Zelfs bij een voorsprong van 6-0 bleef Slot zijn spelers nog naar voren schreeuwen. Hij verscheen ook met een schorre stem op de persconferentie. "Maar ik denk dat ik die schorre stem donderdag al heb opgelopen toen we gelijkspeelden tegen Volendam. In dat soort duels hebben we dit seizoen te vaak punten verloren. Dat gebeurt PSV niet, daarom worden ze kampioen. Of ik met 10-0 wilde winnen van Ajax? Daar ben ik helemaal niet mee bezig geweest."
Yankuba Minteh, Igor Paixão scoorden tweemaal tegen Ajax. Quinten Timber en David Hancko troffen eenmaal doel. Topscorer Santiago Giménez kwam opnieuw niet tot scoren. Slot wisselde zijn spits een kwartier voor het einde. "Het is jammer dat hij geen goal maakte, dat had hij heel goed kunnen gebruiken", zei Slot. "Ik zie hem worstelen. Het was dus ook de overweging of we hem negentig minuten zouden laten staan, maar er zit ook iemand op de bank die het verdient om in te vallen", doelde hij op de Japanse spits Ayase Ueda.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Dévy Rigaux eist niet dat Feyenoord volgend seizoen de landstitel wint. "Ik wil hier structureel succesvol zijn. Ik teken voor meerdere jaren, met de bedoeling om samen met Robert iets neer te zetten", verwees hij tijdens zijn presentatie in De Kuip naar de nieuwe algemeen directeur Eenhoorn. "We gaan het niet nalaten om prijzen te pakken waar dat mogelijk is, maar we gaan ook niet van de daken schreeuwen dat we alleen met het kampioenschap tevreden zijn."
47 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn wil op korte termijn zoveel mogelijk te weten komen over Feyenoord. "Ik wil veel analyseren en mensen leren kennen", zei de nieuwe algemeen directeur tijdens zijn presentatie in De Kuip. "Ik weet vanaf de buitenkant wat voor dossiers er spelen, maar daar wil je alle ins en outs van weten. Uiteindelijk wil ik de club laten groeien om tot prestaties te komen. Er ligt al een heel goede basis. We gaan proberen vanuit die basis zaken te verbeteren."
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de definitieve overgang van middenvelder Kristijan Belić naar Maccabi Tel Aviv bevestigd. De 25-jarige Serviër speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Israëlische club.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.
2 uur geledenBRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
7 uur geleden