Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot: niet veel meer te winnen bij Feyenoord, wel te continueren

Slot: niet veel meer te winnen bij Feyenoord, wel te continueren

ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot is nog niet bezig met een vertrek bij Feyenoord. De trainer vindt het niet vanzelfsprekend dat hij na winst van de landstitel (vorig seizoen) en nu de KNVB-beker naar een andere club gaat. "Het klopt dat er niet veel meer voor mij is om te winnen bij Feyenoord, maar wel om te continueren", sprake hij na de zege van 1-0 op NEC in De Kuip.

Slot is nu drie seizoenen trainer van Feyenoord en heeft nog een contract tot de zomer van 2026. "Sommige trainers gaan hun vierde jaar in en moeten dat eigenlijk niet meer doen, anderen kunnen zonder problemen zeven jaar bij een club blijven", sprak hij. "Ik heb drie jaar bij Cambuur gezeten, het was de bedoeling om vier jaar lang bij AZ te blijven en ik ben nu alweer drie jaar bij Feyenoord. Ik noem dat loyaal."

Mocht er een club voorbijkomen waar Slot interesse in heeft, verwacht de trainer dat Feyenoord, op basis van wat hij in Rotterdam gepresteerd heeft, met hem meewerkt. "Dan luister ik naar het verhaal van de betreffende club. Komt zo'n club niet, dan blijf ik met alle liefde bij Feyenoord."

Meer uit Voetbal

Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

21 minuten geleden
Feyenoord zeker van tweede plaats en Champions League-voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is zeker van de tweede plaats in de Eredivisie, wat betekent dat de club komend seizoen aan mag treden in de competitiefase van de Champions League. De Rotterdammers speelden in De Kuip met 1-1 gelijk tegen AZ. Door een nederlaag van NEC in Groningen is de ploeg van trainer Robin van Persie zeker van plek 2.

21 minuten geleden
NEC verliest bij FC Groningen in strijd om Europese tickets

GRONINGEN (ANP) - NEC heeft in de strijd om de plekken die recht geven op Europees voetbal met 2-1 verloren bij FC Groningen. Door de uitnederlaag zakt de ploeg uit Nijmegen naar de vierde plaats. Met nog een speelronde te gaan heeft NEC 56 punten, 2 minder dan FC Twente, 1 meer dan Ajax. De vierde plek geeft aan het eind van het seizoen recht op de voorrondes van de Europa League.

22 minuten geleden
Fortuna wint in eigen huis van PEC Zwolle

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in eigen huis met 3-2 gewonnen van PEC Zwolle. Voor de ploeg uit Sittard is het de eerste thuiszege sinds 20 februari. Door de overwinning staat Fortuna nu elfde in de Eredivisie.

23 minuten geleden
FC Twente stijgt naar derde plek na ruime zege op Sparta

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is gestegen naar de derde plaats in de Eredivisie na een 4-0-overwinning op Sparta Rotterdam. Met nog één speelronde te gaan heeft Twente 58 punten, 2 punten meer dan nummer 4 NEC en 3 meer dan Ajax, dat vijfde staat. De derde plaats geeft aan het eind van het seizoen recht op een plek in de voorrondes van de Champions League.

24 minuten geleden
Perisic leidt PSV met twee doelpunten langs Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - PSV heeft in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles gewonnen. De landskampioen uit Eindhoven won op bezoek in Deventer met 4-1.

28 minuten geleden
Ajax verliest van FC Utrecht en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet er ernstig rekening mee houden dat het aan de play-offs voor een plek in de Conference League moet deelnemen. De club verloor de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) en zakte naar de vijfde positie van de ranglijst.

43 minuten geleden