Slot: niet veel meer te winnen bij Feyenoord, wel te continueren
ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot is nog niet bezig met een vertrek bij Feyenoord. De trainer vindt het niet vanzelfsprekend dat hij na winst van de landstitel (vorig seizoen) en nu de KNVB-beker naar een andere club gaat. "Het klopt dat er niet veel meer voor mij is om te winnen bij Feyenoord, maar wel om te continueren", sprake hij na de zege van 1-0 op NEC in De Kuip.
Slot is nu drie seizoenen trainer van Feyenoord en heeft nog een contract tot de zomer van 2026. "Sommige trainers gaan hun vierde jaar in en moeten dat eigenlijk niet meer doen, anderen kunnen zonder problemen zeven jaar bij een club blijven", sprak hij. "Ik heb drie jaar bij Cambuur gezeten, het was de bedoeling om vier jaar lang bij AZ te blijven en ik ben nu alweer drie jaar bij Feyenoord. Ik noem dat loyaal."
Mocht er een club voorbijkomen waar Slot interesse in heeft, verwacht de trainer dat Feyenoord, op basis van wat hij in Rotterdam gepresteerd heeft, met hem meewerkt. "Dan luister ik naar het verhaal van de betreffende club. Komt zo'n club niet, dan blijf ik met alle liefde bij Feyenoord."
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
1 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
6 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
10 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
10 uur geleden