Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot met Liverpool terug aan kop na zege op Chelsea

Slot met Liverpool terug aan kop na zege op Chelsea

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de koppositie in de Premier League weer overgenomen van Manchester City. De ploeg van coach Arne Slot won op het eigen Anfield met 2-1 van Chelsea.

Liverpool staat op 21 punten. Dat is er één meer dan Manchester City, dat eerder zondag met 2-1 won van Wolverhampton Wanderers. Chelsea staat zesde met 14 punten.

Slot liet Liverpool beginnen met Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo. De thuisploeg kwam op voorsprong dankzij een benutte strafschop van Mohamed Salah. Liverpool leek vlak voor rust zelfs op 2-0 te komen door een intikker van Gakpo, maar het doelpunt werd afgekeurd om buitenspel van Salah.

'Overduidelijk'

In de tweede helft kwam Chelsea op gelijke hoogte via Nicolas Jackson. Die werd de diepte ingestuurd en rondde goed af. Het doelpunt werd aanvankelijk afgekeurd om buitenspel, maar na ingrijpen van de VAR keurde scheidsrechter John Brooks de treffer toch goed. Drie minuten later stond Liverpool weer voor. Curtis Jones nam de voorzet van Salah goed aan en tikte de bal langs keeper Robert Sánchez. Christopher Nkunku kreeg in de extra tijd nog een grote kans op de gelijkmaker, maar kon de voorzet van Pedro Neto niet binnentikken.

Slot had een intens gevecht gezien. "Leuk voor de neutrale toeschouwer en uiteindelijk ook voor mij omdat we wonnen", zei de coach bij Viaplay. "Er gebeurde heel veel, als we niet hadden gewonnen had ik hier niet met een lach gestaan."

De coach was het er niet mee eens dat de tweede strafschop die Liverpool kreeg na een overtreding van Chelsea-doelman Robert Sánchez op Curtis Jones werd teruggedraaid. "Het is overduidelijk dat hij de bal speelde, maar hij schopt hem ook overduidelijk omver. Ik kon niet geloven dat de VAR ging ingrijpen. Toen het daarna vlak na de rust 1-1 werd, was ik blij dat Jones ons daarna met een geweldige actie aan de overwinning hielp."

Meer uit Voetbal

Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

9 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

10 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

13 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

13 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

15 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

16 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

17 uur geleden