Slot kritisch op AZ: we doen het zelf
SITTARD (ANP) - Trainer Arne Slot vindt dat AZ het puntenverlies bij Fortuna Sittard volledig aan zichzelf te wijten heeft. "Het is niet zo dat dit ons overkomt, we doen het zelf", zei Slot. De Alkmaarders moesten in de zesde minuut van de blessuretijd de 3-3 van Zian Flemming incasseren.
"Bij die laatste twee tegengoals hadden we geen druk op de bal, ze konden daardoor zomaar binnenschieten", aldus Slot. "Als je 3-1 voor staat en je geeft dat nog weg, dan verlies je heel dure punten. Vorige week was een gelijkspel tegen PEC Zwolle het maximaal haalbare, omdat we zo lang met tien man speelden. Maar nu gaven we het zelf weg."
Aanvoerder Teun Koopmeiners oordeelde eveneens dat AZ de problemen over zichzelf af had geroepen. "We zakten te ver terug. Dan roep je het over jezelf af. Het is dan bijna wachten op zo'n moment dat iemand vrij kan inschieten. Dat zoiets vlak voor tijd gebeurt, is heel zuur", aldus Koopmeiners, die naar verluidt in de belangstelling staat van de Engelse club Leeds United. "Dat is aan de clubs. Ik ben daar na zo'n wedstrijd echt niet mee bezig." Slot wilde bij FOX Sports ook niet reageren op de geruchten over zijn captain. "Dat is wel het laatste waaraan ik nu denk. Ik ben vooral teleurgesteld dat we hier met slechts 1 punt weg gaan."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
23 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Dirk Kuijt kijkt ernaar uit om het als trainer van Fenerbahçe woensdag in de Champions League op te nemen tegen Liverpool. Een goed resultaat is in de huidige tijden van crisis bij de Turkse topclub echter belangrijker dan het persoonlijke sentiment rond de wedstrijd, zei de oud-international van Oranje dinsdag.
2 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.
2 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond RFEF heeft alle bekerduels van de komende drie dagen opgeschort. Aanleiding is de dood van aanvaller Jesús de Miguel van CD Tenerife. Het betreft de bekerwedstrijden in de Copa del Rey (mannen) en Copa de la Reina (vrouwen) op dinsdag, woensdag en donderdag.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.
4 uur geleden