Slot kritisch ondanks nieuwe Champions League-zege Liverpool
GIRONA (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot is niet tevreden over het vertoonde spel van zijn ploeg bij Girona (0-1). De Nederlander boekte met zijn nieuwe club de zesde zege in de Champions League en is daardoor nog steeds foutloos in het toernooi. "Over de resultaten van de zes wedstrijden ben ik echt tevreden, maar ik ben verre van tevreden over de prestatie vanavond", zei de van Feyenoord overgekomen Slot op een persconferentie.
De Nederlander was vooral kritisch op de manier van druk zetten na balverlies. "We waren niet agressief, bij elke aanval konden ze helemaal doorlopen tot ons doel. Gelukkig hadden we een geweldige keeper."
De Braziliaan Alisson keerde na ruim twee maanden blessureleed terug onder de lat. "Misschien wilden de spelers zien hoe fit hij echt was, dat ze hem daarom zoveel werk gaven", grapte Slot. "Alisson is al zoveel jaren zo belangrijk voor deze club en liet vandaag zien dat hij een van de beste, naar mijn mening de beste, keeper ter wereld is."
Slot leefde ook mee met zijn collega Míchel, de coach van Girona. "Ik heb bijna medelijden met ze, want ze verdienen zoveel meer dit Champions League-seizoen dan de drie punten die ze hebben."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
11 minuten geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
24 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
9 uur geleden