Slot kritisch ondanks nieuwe Champions League-zege Liverpool
GIRONA (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot is niet tevreden over het vertoonde spel van zijn ploeg bij Girona (0-1). De Nederlander boekte met zijn nieuwe club de zesde zege in de Champions League en is daardoor nog steeds foutloos in het toernooi. "Over de resultaten van de zes wedstrijden ben ik echt tevreden, maar ik ben verre van tevreden over de prestatie vanavond", zei de van Feyenoord overgekomen Slot op een persconferentie.
De Nederlander was vooral kritisch op de manier van druk zetten na balverlies. "We waren niet agressief, bij elke aanval konden ze helemaal doorlopen tot ons doel. Gelukkig hadden we een geweldige keeper."
De Braziliaan Alisson keerde na ruim twee maanden blessureleed terug onder de lat. "Misschien wilden de spelers zien hoe fit hij echt was, dat ze hem daarom zoveel werk gaven", grapte Slot. "Alisson is al zoveel jaren zo belangrijk voor deze club en liet vandaag zien dat hij een van de beste, naar mijn mening de beste, keeper ter wereld is."
Slot leefde ook mee met zijn collega Míchel, de coach van Girona. "Ik heb bijna medelijden met ze, want ze verdienen zoveel meer dit Champions League-seizoen dan de drie punten die ze hebben."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
8 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden