Slot kritisch ondanks nieuwe Champions League-zege Liverpool
GIRONA (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot is niet tevreden over het vertoonde spel van zijn ploeg bij Girona (0-1). De Nederlander boekte met zijn nieuwe club de zesde zege in de Champions League en is daardoor nog steeds foutloos in het toernooi. "Over de resultaten van de zes wedstrijden ben ik echt tevreden, maar ik ben verre van tevreden over de prestatie vanavond", zei de van Feyenoord overgekomen Slot op een persconferentie.
De Nederlander was vooral kritisch op de manier van druk zetten na balverlies. "We waren niet agressief, bij elke aanval konden ze helemaal doorlopen tot ons doel. Gelukkig hadden we een geweldige keeper."
De Braziliaan Alisson keerde na ruim twee maanden blessureleed terug onder de lat. "Misschien wilden de spelers zien hoe fit hij echt was, dat ze hem daarom zoveel werk gaven", grapte Slot. "Alisson is al zoveel jaren zo belangrijk voor deze club en liet vandaag zien dat hij een van de beste, naar mijn mening de beste, keeper ter wereld is."
Slot leefde ook mee met zijn collega Míchel, de coach van Girona. "Ik heb bijna medelijden met ze, want ze verdienen zoveel meer dit Champions League-seizoen dan de drie punten die ze hebben."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
5 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
5 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
5 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
6 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
9 uur geleden