Slot kritisch ondanks nieuwe Champions League-zege Liverpool
GIRONA (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot is niet tevreden over het vertoonde spel van zijn ploeg bij Girona (0-1). De Nederlander boekte met zijn nieuwe club de zesde zege in de Champions League en is daardoor nog steeds foutloos in het toernooi. "Over de resultaten van de zes wedstrijden ben ik echt tevreden, maar ik ben verre van tevreden over de prestatie vanavond", zei de van Feyenoord overgekomen Slot op een persconferentie.
De Nederlander was vooral kritisch op de manier van druk zetten na balverlies. "We waren niet agressief, bij elke aanval konden ze helemaal doorlopen tot ons doel. Gelukkig hadden we een geweldige keeper."
De Braziliaan Alisson keerde na ruim twee maanden blessureleed terug onder de lat. "Misschien wilden de spelers zien hoe fit hij echt was, dat ze hem daarom zoveel werk gaven", grapte Slot. "Alisson is al zoveel jaren zo belangrijk voor deze club en liet vandaag zien dat hij een van de beste, naar mijn mening de beste, keeper ter wereld is."
Slot leefde ook mee met zijn collega Míchel, de coach van Girona. "Ik heb bijna medelijden met ze, want ze verdienen zoveel meer dit Champions League-seizoen dan de drie punten die ze hebben."
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.
14 minuten geledenSITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.
3 uur geledenBURNLEY (ANP) - Scott Parker heeft ontslag genomen als hoofdcoach bij Burnley, acht dagen nadat de club degradeerde uit de Premier League. Assistent-trainer Mike Jackson neemt de laatste vier wedstrijden de rol van hoofdtrainer op zich, meldt de club op zijn website.
6 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - De Afghaanse voetbalsters dromen van deelname aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. "Dat zou het mooiste zijn wat het team kan overkomen", zei doelvrouw Fatima Yousufi in reactie op de officiële erkenning door wereldbond FIFA van het team, dat bestaat uit vrouwen die zijn gevlucht voor de Taliban.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Coach Mikel Arteta van Arsenal was woedend op scheidsrechter Danny Makkelie na de 1-1 in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de halve finale van de Champions League. Makkelie wees in de 78e minuut van de wedstrijd naar de strafschopstip na een overtreding op Eberechi Eze, maar hij draaide zijn beslissing terug nadat videoarbiter Dennis Higler hem naar de beelden liet kijken.
9 uur geledenMADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.
19 uur geleden