Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot kritisch ondanks nieuwe Champions League-zege Liverpool

Slot kritisch ondanks nieuwe Champions League-zege Liverpool

GIRONA (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot is niet tevreden over het vertoonde spel van zijn ploeg bij Girona (0-1). De Nederlander boekte met zijn nieuwe club de zesde zege in de Champions League en is daardoor nog steeds foutloos in het toernooi. "Over de resultaten van de zes wedstrijden ben ik echt tevreden, maar ik ben verre van tevreden over de prestatie vanavond", zei de van Feyenoord overgekomen Slot op een persconferentie.

De Nederlander was vooral kritisch op de manier van druk zetten na balverlies. "We waren niet agressief, bij elke aanval konden ze helemaal doorlopen tot ons doel. Gelukkig hadden we een geweldige keeper."

De Braziliaan Alisson keerde na ruim twee maanden blessureleed terug onder de lat. "Misschien wilden de spelers zien hoe fit hij echt was, dat ze hem daarom zoveel werk gaven", grapte Slot. "Alisson is al zoveel jaren zo belangrijk voor deze club en liet vandaag zien dat hij een van de beste, naar mijn mening de beste, keeper ter wereld is."

Slot leefde ook mee met zijn collega Míchel, de coach van Girona. "Ik heb bijna medelijden met ze, want ze verdienen zoveel meer dit Champions League-seizoen dan de drie punten die ze hebben."

Meer uit Voetbal

Dieperink niet als VAR naar WK na incident in hotel in Londen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Rob Dieperink gaat niet naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 38-jarige arbiter, die als VAR zou meegaan met het team van scheidsrechter Danny Makkelie, bevestigt zelf aan De Telegraaf dat wereldvoetbalbond FIFA heeft besloten hem niet meer aan te stellen na een incident vorige maand in een hotel in Londen, waarbij hij werd gearresteerd.

1 uur geleden
Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

16 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

17 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

20 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

21 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

23 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

1 dag geleden