Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot krijgt waardering, maar is alleen bezig met volgende opponent

Slot krijgt waardering, maar is alleen bezig met volgende opponent

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot kreeg na de 4-0-zege op Bayer Leverkusen in de Champions League opnieuw waardering vanuit diverse hoeken. Toch is de Nederlandse trainer alleen maar bezig met de volgende wedstrijd en gaat hij niet mee in de euforie.

Na de ruime zege op de kampioen van Duitsland kreeg Slot wederom de vraag of hij had verwacht zo goed te beginnen aan zijn eerste klus in het buitenland. "Nee", was zijn antwoord tegen internationale media. "Als manager kijk je niet twee of drie maanden vooruit. Je kijkt alleen naar de volgende tegenstander", aldus Slot.

"En nu is dat Aston Villa op zaterdag, wat, nogmaals, een team is dat het heel goed doet in Europa en in de competitie. Het wordt weer een zware wedstrijd."

Onder de indruk

Liverpool kwam in de tweede helft vier keer tot scoren tegen Leverkusen. De Colombiaan Luis Díaz maakte er drie. "Het gaat zo goed met de nieuwe manager, het is niet makkelijk voor hem om in de schoenen van Jürgen Klopp te staan", aldus Díaz. "Hopelijk hebben we aan het einde van het seizoen nog iets over."

Xabi Alonso was ook onder de indruk van Liverpool, met name na rust. "Het is nog te vroeg om te zeggen, maar ik zie dat Liverpool een goede balans heeft, het is een heel compleet team", zei Alonso. "Ze laten de elf spelers werken en ze hebben de kracht om een ​​clean sheet te houden, wat belangrijk is in de Champions League. In de Premier League moeten we nog afwachten, maar het ziet er goed uit."

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

3 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

6 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

7 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

9 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

11 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

12 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

13 uur geleden