Slot krijgt waardering, maar is alleen bezig met volgende opponent
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot kreeg na de 4-0-zege op Bayer Leverkusen in de Champions League opnieuw waardering vanuit diverse hoeken. Toch is de Nederlandse trainer alleen maar bezig met de volgende wedstrijd en gaat hij niet mee in de euforie.
Na de ruime zege op de kampioen van Duitsland kreeg Slot wederom de vraag of hij had verwacht zo goed te beginnen aan zijn eerste klus in het buitenland. "Nee", was zijn antwoord tegen internationale media. "Als manager kijk je niet twee of drie maanden vooruit. Je kijkt alleen naar de volgende tegenstander", aldus Slot.
"En nu is dat Aston Villa op zaterdag, wat, nogmaals, een team is dat het heel goed doet in Europa en in de competitie. Het wordt weer een zware wedstrijd."
Onder de indruk
Liverpool kwam in de tweede helft vier keer tot scoren tegen Leverkusen. De Colombiaan Luis Díaz maakte er drie. "Het gaat zo goed met de nieuwe manager, het is niet makkelijk voor hem om in de schoenen van Jürgen Klopp te staan", aldus Díaz. "Hopelijk hebben we aan het einde van het seizoen nog iets over."
Xabi Alonso was ook onder de indruk van Liverpool, met name na rust. "Het is nog te vroeg om te zeggen, maar ik zie dat Liverpool een goede balans heeft, het is een heel compleet team", zei Alonso. "Ze laten de elf spelers werken en ze hebben de kracht om een clean sheet te houden, wat belangrijk is in de Champions League. In de Premier League moeten we nog afwachten, maar het ziet er goed uit."
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
3 uur geledenAUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.
3 uur geledenAUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
4 uur geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
7 uur geleden