Slot krijgt waardering, maar is alleen bezig met volgende opponent
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot kreeg na de 4-0-zege op Bayer Leverkusen in de Champions League opnieuw waardering vanuit diverse hoeken. Toch is de Nederlandse trainer alleen maar bezig met de volgende wedstrijd en gaat hij niet mee in de euforie.
Na de ruime zege op de kampioen van Duitsland kreeg Slot wederom de vraag of hij had verwacht zo goed te beginnen aan zijn eerste klus in het buitenland. "Nee", was zijn antwoord tegen internationale media. "Als manager kijk je niet twee of drie maanden vooruit. Je kijkt alleen naar de volgende tegenstander", aldus Slot.
"En nu is dat Aston Villa op zaterdag, wat, nogmaals, een team is dat het heel goed doet in Europa en in de competitie. Het wordt weer een zware wedstrijd."
Onder de indruk
Liverpool kwam in de tweede helft vier keer tot scoren tegen Leverkusen. De Colombiaan Luis Díaz maakte er drie. "Het gaat zo goed met de nieuwe manager, het is niet makkelijk voor hem om in de schoenen van Jürgen Klopp te staan", aldus Díaz. "Hopelijk hebben we aan het einde van het seizoen nog iets over."
Xabi Alonso was ook onder de indruk van Liverpool, met name na rust. "Het is nog te vroeg om te zeggen, maar ik zie dat Liverpool een goede balans heeft, het is een heel compleet team", zei Alonso. "Ze laten de elf spelers werken en ze hebben de kracht om een clean sheet te houden, wat belangrijk is in de Champions League. In de Premier League moeten we nog afwachten, maar het ziet er goed uit."
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
5 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
6 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
8 uur geleden