Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot krijgt waardering, maar is alleen bezig met volgende opponent

Slot krijgt waardering, maar is alleen bezig met volgende opponent

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot kreeg na de 4-0-zege op Bayer Leverkusen in de Champions League opnieuw waardering vanuit diverse hoeken. Toch is de Nederlandse trainer alleen maar bezig met de volgende wedstrijd en gaat hij niet mee in de euforie.

Na de ruime zege op de kampioen van Duitsland kreeg Slot wederom de vraag of hij had verwacht zo goed te beginnen aan zijn eerste klus in het buitenland. "Nee", was zijn antwoord tegen internationale media. "Als manager kijk je niet twee of drie maanden vooruit. Je kijkt alleen naar de volgende tegenstander", aldus Slot.

"En nu is dat Aston Villa op zaterdag, wat, nogmaals, een team is dat het heel goed doet in Europa en in de competitie. Het wordt weer een zware wedstrijd."

Onder de indruk

Liverpool kwam in de tweede helft vier keer tot scoren tegen Leverkusen. De Colombiaan Luis Díaz maakte er drie. "Het gaat zo goed met de nieuwe manager, het is niet makkelijk voor hem om in de schoenen van Jürgen Klopp te staan", aldus Díaz. "Hopelijk hebben we aan het einde van het seizoen nog iets over."

Xabi Alonso was ook onder de indruk van Liverpool, met name na rust. "Het is nog te vroeg om te zeggen, maar ik zie dat Liverpool een goede balans heeft, het is een heel compleet team", zei Alonso. "Ze laten de elf spelers werken en ze hebben de kracht om een ​​clean sheet te houden, wat belangrijk is in de Champions League. In de Premier League moeten we nog afwachten, maar het ziet er goed uit."

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

8 minuten geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

11 minuten geleden
Nieuwkomers bezorgen FC Utrecht een punt in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).

15 minuten geleden
Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

51 minuten geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

1 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

2 uur geleden