Slot hoopt op meespelen Til tegen Marseille
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot was met het oog op de derde plaats op de ranglijst "enorm blij" met de late treffer van Luis Sinisterra, die Feyenoord een 2-1-zege op FC Utrecht bezorgde. Slot vond de overwinning terecht en zei dat zijn ploeg bij een voorsprong van 1-0 vaker had moeten scoren. "Even later maken zij met hun eerste schot op doel de 1-1. Dat is het constant repeterende verhaal van dit seizoen", aldus de trainer.
Verdediger Marcos Senesi viel vlak na de gelijkmaker van Utrecht geblesseerd uit, maar die kwetsuur lijkt volgens Slot niet al te erg. "Hij zei zelf dat het wel meeviel. Wat dat zegt over de wedstrijd van donderdag is nu moeilijk te zeggen", zei Slot over de 24-jarige Argentijn.
Donderdag speelt Feyenoord thuis in de halve finale van de Conference League tegen Olympique Marseille. Middenvelder Guus Til, die zondag geblesseerd ontbrak, kan in De Kuip misschien weer meedoen. "Ik heb de hoop en de verwachting dat hij dinsdag weer mee kan trainen", zei Slot.
Dankzij de treffer van Sinisterra in de 96e minuut kwam Feyenoord in de strijd om de derde weer op 3 punten afstand van FC Twente. "We hebben dit seizoen heel veel punten nodig om de derde plaats veilig te stellen, dus dat maakt deze overwinning heel erg lekker", verklaarde Slot zijn blijdschap.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.
17 minuten geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.
38 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.
6 uur geleden