Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot hoopt op meespelen Til tegen Marseille

Slot hoopt op meespelen Til tegen Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot was met het oog op de derde plaats op de ranglijst "enorm blij" met de late treffer van Luis Sinisterra, die Feyenoord een 2-1-zege op FC Utrecht bezorgde. Slot vond de overwinning terecht en zei dat zijn ploeg bij een voorsprong van 1-0 vaker had moeten scoren. "Even later maken zij met hun eerste schot op doel de 1-1. Dat is het constant repeterende verhaal van dit seizoen", aldus de trainer.

Verdediger Marcos Senesi viel vlak na de gelijkmaker van Utrecht geblesseerd uit, maar die kwetsuur lijkt volgens Slot niet al te erg. "Hij zei zelf dat het wel meeviel. Wat dat zegt over de wedstrijd van donderdag is nu moeilijk te zeggen", zei Slot over de 24-jarige Argentijn.

Donderdag speelt Feyenoord thuis in de halve finale van de Conference League tegen Olympique Marseille. Middenvelder Guus Til, die zondag geblesseerd ontbrak, kan in De Kuip misschien weer meedoen. "Ik heb de hoop en de verwachting dat hij dinsdag weer mee kan trainen", zei Slot.

Dankzij de treffer van Sinisterra in de 96e minuut kwam Feyenoord in de strijd om de derde weer op 3 punten afstand van FC Twente. "We hebben dit seizoen heel veel punten nodig om de derde plaats veilig te stellen, dus dat maakt deze overwinning heel erg lekker", verklaarde Slot zijn blijdschap.

Meer uit Voetbal

Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

15 minuten geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

1 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

10 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

11 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

11 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

11 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

12 uur geleden