Slot hoopt op meespelen Til tegen Marseille
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot was met het oog op de derde plaats op de ranglijst "enorm blij" met de late treffer van Luis Sinisterra, die Feyenoord een 2-1-zege op FC Utrecht bezorgde. Slot vond de overwinning terecht en zei dat zijn ploeg bij een voorsprong van 1-0 vaker had moeten scoren. "Even later maken zij met hun eerste schot op doel de 1-1. Dat is het constant repeterende verhaal van dit seizoen", aldus de trainer.
Verdediger Marcos Senesi viel vlak na de gelijkmaker van Utrecht geblesseerd uit, maar die kwetsuur lijkt volgens Slot niet al te erg. "Hij zei zelf dat het wel meeviel. Wat dat zegt over de wedstrijd van donderdag is nu moeilijk te zeggen", zei Slot over de 24-jarige Argentijn.
Donderdag speelt Feyenoord thuis in de halve finale van de Conference League tegen Olympique Marseille. Middenvelder Guus Til, die zondag geblesseerd ontbrak, kan in De Kuip misschien weer meedoen. "Ik heb de hoop en de verwachting dat hij dinsdag weer mee kan trainen", zei Slot.
Dankzij de treffer van Sinisterra in de 96e minuut kwam Feyenoord in de strijd om de derde weer op 3 punten afstand van FC Twente. "We hebben dit seizoen heel veel punten nodig om de derde plaats veilig te stellen, dus dat maakt deze overwinning heel erg lekker", verklaarde Slot zijn blijdschap.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
6 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
7 uur geleden