Slot hoopt op meespelen Til tegen Marseille
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot was met het oog op de derde plaats op de ranglijst "enorm blij" met de late treffer van Luis Sinisterra, die Feyenoord een 2-1-zege op FC Utrecht bezorgde. Slot vond de overwinning terecht en zei dat zijn ploeg bij een voorsprong van 1-0 vaker had moeten scoren. "Even later maken zij met hun eerste schot op doel de 1-1. Dat is het constant repeterende verhaal van dit seizoen", aldus de trainer.
Verdediger Marcos Senesi viel vlak na de gelijkmaker van Utrecht geblesseerd uit, maar die kwetsuur lijkt volgens Slot niet al te erg. "Hij zei zelf dat het wel meeviel. Wat dat zegt over de wedstrijd van donderdag is nu moeilijk te zeggen", zei Slot over de 24-jarige Argentijn.
Donderdag speelt Feyenoord thuis in de halve finale van de Conference League tegen Olympique Marseille. Middenvelder Guus Til, die zondag geblesseerd ontbrak, kan in De Kuip misschien weer meedoen. "Ik heb de hoop en de verwachting dat hij dinsdag weer mee kan trainen", zei Slot.
Dankzij de treffer van Sinisterra in de 96e minuut kwam Feyenoord in de strijd om de derde weer op 3 punten afstand van FC Twente. "We hebben dit seizoen heel veel punten nodig om de derde plaats veilig te stellen, dus dat maakt deze overwinning heel erg lekker", verklaarde Slot zijn blijdschap.
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
3 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
20 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
21 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
21 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
1 dag geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
1 dag geleden