Slot heeft met Feyenoord zin in Klassieker, ondanks de historie
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord kijkt uit naar de Klassieker van zondag tegen Ajax. Hoewel Feyenoord de laatste vijf duels met de aartsrivaal allemaal verloor zonder zelfs een doelpunt te maken en in 2005 voor het laatst won in Amsterdam, gaat de Rotterdamse ploeg volgens Slot zonder angst naar de Johan Cruijff ArenA.
"Dat het voor de Feyenoord-supporter bijzonder frustrerend is dat we daar al zeventien jaar niet hebben gewonnen, dat moge duidelijk zijn. Maar deze groep straalt constant uit dat van moedeloosheid geen sprake is", aldus Slot. "Dit is een nieuw seizoen, met een nieuwe staf en heel wat nieuwe spelers. We hebben vooral ongelooflijk veel zin om deze wedstrijd te spelen. We beseffen dat we met Ajax een tegenstander treffen die Europese top is. Maar het is juist leuk om je daartegen te wapenen, net zoals we in De Kuip ook hebben gedaan tegen ze. We lieten Ajax er toen slecht uit zien. Hopelijk lukt dat nu weer en zijn we zelf beter aan de bal dan toen."
Ajax won in december in Rotterdam met 2-0 dankzij een eigen doelpunt van Marcos Senesi en een strafschop van Dusan Tadic.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
11 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
12 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
16 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
19 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
19 uur geleden