Slot heeft met Feyenoord zin in Klassieker, ondanks de historie
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord kijkt uit naar de Klassieker van zondag tegen Ajax. Hoewel Feyenoord de laatste vijf duels met de aartsrivaal allemaal verloor zonder zelfs een doelpunt te maken en in 2005 voor het laatst won in Amsterdam, gaat de Rotterdamse ploeg volgens Slot zonder angst naar de Johan Cruijff ArenA.
"Dat het voor de Feyenoord-supporter bijzonder frustrerend is dat we daar al zeventien jaar niet hebben gewonnen, dat moge duidelijk zijn. Maar deze groep straalt constant uit dat van moedeloosheid geen sprake is", aldus Slot. "Dit is een nieuw seizoen, met een nieuwe staf en heel wat nieuwe spelers. We hebben vooral ongelooflijk veel zin om deze wedstrijd te spelen. We beseffen dat we met Ajax een tegenstander treffen die Europese top is. Maar het is juist leuk om je daartegen te wapenen, net zoals we in De Kuip ook hebben gedaan tegen ze. We lieten Ajax er toen slecht uit zien. Hopelijk lukt dat nu weer en zijn we zelf beter aan de bal dan toen."
Ajax won in december in Rotterdam met 2-0 dankzij een eigen doelpunt van Marcos Senesi en een strafschop van Dusan Tadic.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
2 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
2 uur geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
15 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
16 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
17 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
18 uur geleden