Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot heeft met Feyenoord zin in Klassieker, ondanks de historie

Slot heeft met Feyenoord zin in Klassieker, ondanks de historie

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord kijkt uit naar de Klassieker van zondag tegen Ajax. Hoewel Feyenoord de laatste vijf duels met de aartsrivaal allemaal verloor zonder zelfs een doelpunt te maken en in 2005 voor het laatst won in Amsterdam, gaat de Rotterdamse ploeg volgens Slot zonder angst naar de Johan Cruijff ArenA.

"Dat het voor de Feyenoord-supporter bijzonder frustrerend is dat we daar al zeventien jaar niet hebben gewonnen, dat moge duidelijk zijn. Maar deze groep straalt constant uit dat van moedeloosheid geen sprake is", aldus Slot. "Dit is een nieuw seizoen, met een nieuwe staf en heel wat nieuwe spelers. We hebben vooral ongelooflijk veel zin om deze wedstrijd te spelen. We beseffen dat we met Ajax een tegenstander treffen die Europese top is. Maar het is juist leuk om je daartegen te wapenen, net zoals we in De Kuip ook hebben gedaan tegen ze. We lieten Ajax er toen slecht uit zien. Hopelijk lukt dat nu weer en zijn we zelf beter aan de bal dan toen."

Ajax won in december in Rotterdam met 2-0 dankzij een eigen doelpunt van Marcos Senesi en een strafschop van Dusan Tadic.

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

4 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

5 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

5 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

5 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

5 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

7 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

7 uur geleden