Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot heeft met Feyenoord zin in Klassieker, ondanks de historie

Slot heeft met Feyenoord zin in Klassieker, ondanks de historie

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord kijkt uit naar de Klassieker van zondag tegen Ajax. Hoewel Feyenoord de laatste vijf duels met de aartsrivaal allemaal verloor zonder zelfs een doelpunt te maken en in 2005 voor het laatst won in Amsterdam, gaat de Rotterdamse ploeg volgens Slot zonder angst naar de Johan Cruijff ArenA.

"Dat het voor de Feyenoord-supporter bijzonder frustrerend is dat we daar al zeventien jaar niet hebben gewonnen, dat moge duidelijk zijn. Maar deze groep straalt constant uit dat van moedeloosheid geen sprake is", aldus Slot. "Dit is een nieuw seizoen, met een nieuwe staf en heel wat nieuwe spelers. We hebben vooral ongelooflijk veel zin om deze wedstrijd te spelen. We beseffen dat we met Ajax een tegenstander treffen die Europese top is. Maar het is juist leuk om je daartegen te wapenen, net zoals we in De Kuip ook hebben gedaan tegen ze. We lieten Ajax er toen slecht uit zien. Hopelijk lukt dat nu weer en zijn we zelf beter aan de bal dan toen."

Ajax won in december in Rotterdam met 2-0 dankzij een eigen doelpunt van Marcos Senesi en een strafschop van Dusan Tadic.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

6 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

6 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

7 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

8 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

8 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

9 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

9 uur geleden