Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot heeft bij Liverpool Alexander-Arnold terug voor Real Madrid

Slot heeft bij Liverpool Alexander-Arnold terug voor Real Madrid

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan woensdag voor de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de Champions League weer een beroep doen op Trent Alexander-Arnold. De 26-jarige verdediger keert na een blessure terug in de selectie van de Engelse koploper, maar zal tegen Real Madrid niet in de basis staan.

"Hij kan mogelijk een aantal minuten spelen", zei Slot een dag voor de wedstrijd tijdens de persconferentie. "In een ideale wereld komt hij misschien niet in actie, maar als het echt nodig is kan hij wat minuten maken. Hij zal niet in de basis staan."

Alexander-Arnold raakte ruim twee weken geleden tijdens de gewonnen wedstrijd tegen Aston Villa (2-0) geblesseerd aan zijn hamstring. Hij meldde zich daarna af voor de interlands van Engeland.

Afwezig

Harvey Elliott keert eveneens terug in de selectie van Liverpool, maar zal niet aan de aftrap staan. Federico Chiesa, Alisson Becker, Diogo Jota en Kostas Tsimikas zijn afwezig.

Liverpool is de enige ploeg in de Champions League met 12 punten na vier wedstrijden. Titelverdediger Real Madrid staat in de middenmoot met 6 punten.

Meer uit Voetbal

Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

25 minuten geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

34 minuten geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

43 minuten geleden
Til lijkt na maand afwezigheid tegen Telstar rentree te maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.

44 minuten geleden
Trainer Valverde verlaat Athletic Club na tien seizoenen

BILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.

1 uur geleden
Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

1 uur geleden
Liverpool tegen Brighton zonder geblesseerde aanvaller Salah

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.

2 uur geleden