Slot heeft bij Liverpool Alexander-Arnold terug voor Real Madrid
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan woensdag voor de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de Champions League weer een beroep doen op Trent Alexander-Arnold. De 26-jarige verdediger keert na een blessure terug in de selectie van de Engelse koploper, maar zal tegen Real Madrid niet in de basis staan.
"Hij kan mogelijk een aantal minuten spelen", zei Slot een dag voor de wedstrijd tijdens de persconferentie. "In een ideale wereld komt hij misschien niet in actie, maar als het echt nodig is kan hij wat minuten maken. Hij zal niet in de basis staan."
Alexander-Arnold raakte ruim twee weken geleden tijdens de gewonnen wedstrijd tegen Aston Villa (2-0) geblesseerd aan zijn hamstring. Hij meldde zich daarna af voor de interlands van Engeland.
Afwezig
Harvey Elliott keert eveneens terug in de selectie van Liverpool, maar zal niet aan de aftrap staan. Federico Chiesa, Alisson Becker, Diogo Jota en Kostas Tsimikas zijn afwezig.
Liverpool is de enige ploeg in de Champions League met 12 punten na vier wedstrijden. Titelverdediger Real Madrid staat in de middenmoot met 6 punten.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
2 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
2 uur geledenJEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.
2 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.
3 uur geledenVERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
6 uur geleden