Slot heeft bij Liverpool Alexander-Arnold terug voor Real Madrid
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan woensdag voor de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de Champions League weer een beroep doen op Trent Alexander-Arnold. De 26-jarige verdediger keert na een blessure terug in de selectie van de Engelse koploper, maar zal tegen Real Madrid niet in de basis staan.
"Hij kan mogelijk een aantal minuten spelen", zei Slot een dag voor de wedstrijd tijdens de persconferentie. "In een ideale wereld komt hij misschien niet in actie, maar als het echt nodig is kan hij wat minuten maken. Hij zal niet in de basis staan."
Alexander-Arnold raakte ruim twee weken geleden tijdens de gewonnen wedstrijd tegen Aston Villa (2-0) geblesseerd aan zijn hamstring. Hij meldde zich daarna af voor de interlands van Engeland.
Afwezig
Harvey Elliott keert eveneens terug in de selectie van Liverpool, maar zal niet aan de aftrap staan. Federico Chiesa, Alisson Becker, Diogo Jota en Kostas Tsimikas zijn afwezig.
Liverpool is de enige ploeg in de Champions League met 12 punten na vier wedstrijden. Titelverdediger Real Madrid staat in de middenmoot met 6 punten.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.
7 uur geleden