Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot gevleid door interesse Leeds, maar hij blijft bij Feyenoord

Slot gevleid door interesse Leeds, maar hij blijft bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord is niet gezwicht voor de interesse van Leeds United. Hij gaf in aanloop naar de komende wedstrijd aan dat hij voorlopig niet van plan is te vertrekken bij de huidige koploper in de Eredivisie.

"Ik geloof dat de clubs inderdaad contact hebben gehad, maar het is zo dat ik bij Feyenoord blijf. Dat kan ik bij deze wel zeggen", zei Slot op een persconferentie. Leeds United, de nummer zestien in de Premier League, stuurde eerder deze maand Jesse Marsch de laan uit en is op zoek naar een nieuwe hoofdcoach.

"Het is wel een compliment als zo'n club interesse in je heeft. Het is een geweldige competitie. Maar we zijn bij Feyenoord ook met iets geweldigs bezig", zei Slot. "We staan er schitterend voor in de competitie, de beker en het Europese toernooi. Dus er is heel veel om met heel veel enthousiasme naar uit te kijken. Alhoewel Leeds een prachtige club is, is er geen teleurstelling bij mij. Het is zeker geen straf om hier te blijven met die fantastische spelersgroep die we hebben."

Feyenoord speelt zondag uit tegen sc Heerenveen.

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

3 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

10 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

12 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

13 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

15 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

15 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

18 uur geleden