Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot geniet van dominantie Feyenoord bij FC Utrecht

Slot geniet van dominantie Feyenoord bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot had zondag na de overtuigende zege van zijn elftal bij FC Utrecht (1-5) bijna niets te klagen. "Het was eenrichtingsverkeer. We hebben de bal bijna niet afgestaan. Het enige verwijt dat ik mijn elftal kan maken, is dat het bij rust pas 2-1 was", zei hij in Stadion Galgenwaard.

Alleen Santiago Giménez en Calvin Stengs waren voor rust trefzeker voor de Rotterdammers. "We speelden aardig wat kansen bij elkaar", zag Slot. "Ik heb het in de rust maar positief gedraaid richting de jongens door te zeggen dat ik er dankzij de kleine voorsprong zeker van was dat ze in de tweede helft ook weer fanatiek zouden beginnen."

Slot vond de tweede treffer van Feyenoord de belangrijkste, maar de vierde de mooiste. "We hadden de bal voor dat doelpunt al een tijdje in ons bezit. Het is geen verrassing dat hij hem zo binnen schiet. Dit is wel een spits die een doelpunt kan maken", sprak de coach over de Japanse invaller Ayase Ueda.

Slechte seizoensstart

Met de ruime zeges op Almere City (6-1) en FC Utrecht is de slechte seizoensstart vergeten bij Feyenoord. Slot: "De frustratie was best wel aanwezig. Ik geniet nu alweer een paar weken van Feyenoord, ook op trainingen. Het verschil in wedstrijden is dat we nu weer in staat zijn ons spel om te zetten in kansen en doelpunten. Dan zie je waartoe we in staan zijn als we een complete selectie hebben."

De trainer van Feyenoord complimenteerde Calvin Stengs, die het tweede doelpunt maakte. "We weten dat hij geweldig kan voetballen. Dat moet hij leren om te zetten in meer rendement. Dat schiet nu aardig op."

Meer uit Voetbal

Vitesse: beroep tegen besluit KNVB 'ligt in lijn der verwachting'

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.

5 uur geleden
KNVB trekt licentie betaald voetbal Vitesse in

ZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.

5 uur geleden
Voetbalsters klopten Frankrijk tien jaar geleden voor het laatst

THUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.

5 uur geleden
Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf

AMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.

6 uur geleden
Advocaat verlengt contract als bondscoach Curaçao tot eind 2025

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.

6 uur geleden
Heitinga wil 'vermakelijk' voetbal spelen met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."

7 uur geleden
Trainer Heitinga verwacht buitenspeler Moro snel bij Ajax

ZEIST (ANP) - Trainer John Heitinga verwacht dat Raúl Moro snel een contract bij Ajax tekent. "Ik verwacht hem binnen een aantal dagen wel bij ons", zei hij op een persconferentie tijdens een trainingskamp in Zeist.

7 uur geleden