Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot: Feyenoord past misschien wel beter in Europa League

Slot: Feyenoord past misschien wel beter in Europa League

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot trok een duidelijke conclusie na de nederlaag tegen Atlético Madrid (1-3), waardoor Feyenoord is uitgeschakeld in de Champions League. "Aan het einde van de rit kan je zeggen dat we net niet goed genoeg waren voor deze poule", zei hij. "Andere ploegen gaan beter met de kansen om dan wij en geven ook minder snel treffers weg."

Atlético Madrid en Lazio gaan verder in de Champions League en Feyenoord weet al voor de uitwedstrijd tegen Celtic dat het na de winterstop in de tussenronde van de Europa League speelt. "Dat zijn de feiten", besefte Slot. "Ik was na de uitduels met Lazio en Atlético ook meer teleurgesteld dan nu. Daar hebben we het laten liggen. Deze nederlaag was niet onverdiend."

"Atlético was nu wel beter", erkende Slot. "Het is mooi om te zien hoe makkelijk zij de bal rondspelen. Maar zoveel kansen hebben ze nu ook niet weer gehad. En wij maken twee eigen doelpunten. Dat helpt ook niet mee. Dat kan niet op dit niveau. Dat mag niet. Ik vond dit ook de slechtste wedstrijd van ons in deze Champions League. Als wij de bal veroverden vond ik ons heel onrustig, met een beetje paniekerig ballen wegschieten."

"Misschien moeten we eerlijk zijn", zei Slot. "Misschien passen we met Feyenoord wel beter in de Europa League dan in de Champions League. Atlético schurkt tegen de Spaanse top aan. Maar er zijn nog betere clubs in de Champions League. Zo eerlijk moet je zijn."

Slot denkt niet dat de uitschakeling in de Champions League van invloed wordt op het thuisduel van zondag met PSV, de koploper die een voorsprong van 7 punten gaat verdedigen in De Kuip. "Het was natuurlijk beter geweest als we van Atlético hadden gewonnen. Maar voor duels met PSV en Ajax moet Feyenoord altijd klaar zijn. Zeker als we ook nog thuis spelen."

Meer uit Sport

Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

6 uur geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

10 uur geleden
Iran 'volledig voorbereid' om deel te nemen aan WK

TEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.

21 uur geleden
Vollering blijft Pieterse voor en wint Waalse Pijl

HOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.

1 dag geleden
Wielertalent Seixas (19) wint Waalse Pijl bij zijn debuut

HOEI (ANP) - Het wielertalent Paul Seixas heeft bij zijn eerste deelname de 90e editie van de Waalse Pijl op zijn naam geschreven. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM kwam na 200 kilometer als eerste aan op de Muur van Hoei, voor de Zwitser Mauro Schmid en de Brit Ben Tulett.

1 dag geleden
Noorse schaatser Magnussen tekent bij Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - De Noorse schaatser Bjørn Magnussen heeft voor een jaar getekend bij Team Essent, de ploeg die onder leiding staat van Sven Kramer en Jac Orie. De 28-jarige Magnussen beleefde afgelopen seizoen zijn beste tot nu toe met de 6e plaats op de WK sprint, 13e op de olympische 500 meter en 21e op de 1000 meter in Milaan.

1 dag geleden
Venus Williams verliest van Spaanse Quevedo bij rentree op gravel

MADRID (ANP/AFP) - Tennisster Venus Williams heeft dinsdag bij haar rentree op gravel niet voor een verrassing kunnen zorgen. De 45-jarige Amerikaanse verloor bij het Madrid Open van de 20-jarige Spaanse Kaitlin Quevedo. Het werd 6-2 6-4.

2 dagen geleden