Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot: Feyenoord past misschien wel beter in Europa League

Slot: Feyenoord past misschien wel beter in Europa League

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot trok een duidelijke conclusie na de nederlaag tegen Atlético Madrid (1-3), waardoor Feyenoord is uitgeschakeld in de Champions League. "Aan het einde van de rit kan je zeggen dat we net niet goed genoeg waren voor deze poule", zei hij. "Andere ploegen gaan beter met de kansen om dan wij en geven ook minder snel treffers weg."

Atlético Madrid en Lazio gaan verder in de Champions League en Feyenoord weet al voor de uitwedstrijd tegen Celtic dat het na de winterstop in de tussenronde van de Europa League speelt. "Dat zijn de feiten", besefte Slot. "Ik was na de uitduels met Lazio en Atlético ook meer teleurgesteld dan nu. Daar hebben we het laten liggen. Deze nederlaag was niet onverdiend."

"Atlético was nu wel beter", erkende Slot. "Het is mooi om te zien hoe makkelijk zij de bal rondspelen. Maar zoveel kansen hebben ze nu ook niet weer gehad. En wij maken twee eigen doelpunten. Dat helpt ook niet mee. Dat kan niet op dit niveau. Dat mag niet. Ik vond dit ook de slechtste wedstrijd van ons in deze Champions League. Als wij de bal veroverden vond ik ons heel onrustig, met een beetje paniekerig ballen wegschieten."

"Misschien moeten we eerlijk zijn", zei Slot. "Misschien passen we met Feyenoord wel beter in de Europa League dan in de Champions League. Atlético schurkt tegen de Spaanse top aan. Maar er zijn nog betere clubs in de Champions League. Zo eerlijk moet je zijn."

Slot denkt niet dat de uitschakeling in de Champions League van invloed wordt op het thuisduel van zondag met PSV, de koploper die een voorsprong van 7 punten gaat verdedigen in De Kuip. "Het was natuurlijk beter geweest als we van Atlético hadden gewonnen. Maar voor duels met PSV en Ajax moet Feyenoord altijd klaar zijn. Zeker als we ook nog thuis spelen."

Meer uit Sport

NBA-vedette James doet niet mee aan Spelen in LA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft al aangekondigd dat hij in 2028 niet zal meedoen aan de Olympische Spelen van Los Angeles. De basketballer zei dat in de podcast 'Mind the Game'. De 40-jarige James speelde op vier Zomerspelen mee met de Amerikaanse ploeg en won drie keer goud en een keer brons. "Je weet mijn antwoord al. Ik ga de wedstrijden kijken", aldus James, die dit seizoen nog niet in actie kwam voor Los Angeles Lakers in de NBA.

3 uur geleden
Norris klaar voor 'laatste push' in titelstrijd Formule 1

LAS VEGAS (ANP) - Autocoureur Lando Norris kan in de Grote Prijs van Las Vegas Max Verstappen definitief uitschakelen in de titelstrijd van de Formule 1. Als de Brit van McLaren zondag in de Amerikaanse gokstad negen punten meer scoort dan de Nederlander van Red Bull, dan kan Verstappen geen vijfde wereldtitel meer winnen. Dat scenario voltrekt zich bijvoorbeeld als Norris wint en Verstappen niet hoger eindigt dan de derde plaats.

6 uur geleden
Argentijnse rechter ontslagen na ongeldig proces dood Maradona

BUENOS AIRES (ANP/AFP) - De Argentijnse rechter die het strafproces tegen het medische team van de overleden Argentijnse voetballegende Diego Maradona heeft laten mislukken, is uit haar functie gezet. Een speciale juridische commissie heeft bepaald dat de 48-jarige Julieta Makintach in de toekomst ook geen enkele andere rechterlijke functie mag bekleden.

7 uur geleden
Kooij krijgt bij nieuwe ploeg hulp van ploegleider Renshaw

PARIJS (ANP) - Olav Kooij krijgt bij zijn nieuwe ploeg Decathlon CMA CGM te maken met een ploegleider met ruime ervaring als het op sprinten aankomt. De Franse wielerploeg waarvoor de 24-jarige Zuid-Hollander vanaf volgend jaar uitkomt, heeft Mark Renshaw en Heinrich Haussler aangesteld als ploegleiders. Met name Renshaw gaat zich bij het team bezighouden met de zogenoemde sprinttrein.

11 uur geleden
Schaatsers Groenewoud en Bosker terug op ploegachtervolging

CALGARY (ANP) - Schaatsers Marijke Groenewoud en Marcel Bosker keren komend weekend tijdens wereldbekerwedstrijden in Calgary terug op de ploegachtervolging. Beiden ontbraken afgelopen weekend in Salt Lake City op het onderdeel waarop Nederland teleurstellend presteerde. De vrouwen eindigden als vijfde, de mannen als zesde.

13 uur geleden
Olympische fakkel maakt tocht van 12.000 kilometer door Italië

ROME (ANP/DPA) - De olympische fakkel zal voorafgaand aan de Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo een tocht van zo'n 12.000 kilometer door alle Italiaanse provincies maken. Dat maakte de organisatie bekend. De tocht begint op 6 december in Rome en eindigt een maand later, op 6 februari, in stadion San Siro in Milaan.

1 dag geleden
Rentree Worst en Van Anrooij bij eerste wereldbeker veldrijden

ARNHEM (ANP) - Annemarie Worst en Shirin van Anrooij maken dit weekend na blessures hun rentree bij het veldrijden tijdens de eerste wereldbeker van het seizoen in het Tsjechische Tabor. Worst (29) kampte met een schouderblessure. Van Anrooij (23) moest het vorige veldritseizoen afbreken door een beknelde liesslagader.

1 dag geleden