Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot ervaart zege van Feyenoord op AS Roma als 'zeer prettig'

Slot ervaart zege van Feyenoord op AS Roma als 'zeer prettig'

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot noemde de thuiszege van Feyenoord op AS Roma (1-0) in de kwartfinale van de Europa League "een zeer prettig resultaat"."Maar we zijn er nog lang niet", waarschuwde hij. "Je zag vooral in de laatste twintig minuten hoe goed zij kunnen voetballen. Volgende week zitten daar ook 70.000 man op de tribunes."

Hoe de uitwedstrijd in Stadio Olimpico volgende week ook afloopt, Slot voelt dat Feyenoord weer meetelt in Europa. "Vorig jaar speelden we de finale van de Conference League en nu doen we aardig mee in de Europa League", zei de succesvolle coach. "En de manier waarop we in Europa voetballen verdient denk ik ook wel een compliment."

Slot was het niet eens met de strafschop die AS Roma in de slotfase van de eerste helft kreeg. "Volgens mij had Wieffer zijn arm langs zijn lichaam", zei hij. "In Nederland is het dan geen strafschop. Ik kan me niet voorstellen dat in Europa de regels anders zijn."

Slot genoot van de sfeer in De Kuip, waar de toeschouwers zich goed gedroegen. "Zo zie je maar weer dat de sfeer ook zonder vuurwerk fantastisch kan zijn", zei de trainer die na afloop niet door zijn collega José Mourinho van AS Roma werd gefeliciteerd. "Maar dat gebeurt wel vaker niet na een wedstrijd", zei hij. "Ik was met mijn ploeg bezig en hij waarschijnlijk met zijn team. Je hoeft me ook nog niet te feliciteren. We zijn pas halverwege."

Meer uit Voetbal

België mag in beroep tegen opheffen schorsing Balogun op WK

SEATTLE (ANP/RTR) - België heeft toestemming gekregen om in beroep te gaan tegen het besluit van de FIFA om de Amerikaan Folarin Balogun niet te schorsen voor het onderlinge duel in de achtste finales van het WK voetbal. Dat meldt sportkrant The Athletic. De aanvaller zou door een rode kaart in de wedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina automatisch voor minimaal één duel worden geschorst, maar de tuchtcommissie van de FIFA gaf slechts een voorwaardelijke straf.

1 uur geleden
Noorse spits Haaland noemt heldenrol op WK voetbal 'onwerkelijk'

EAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - Aanvaller Erling Haaland noemt zijn heldenrol voor Noorwegen op het WK voetbal "onwerkelijk". De 25-jarige spits hielp zondagavond zijn land met twee doelpunten langs Brazilië (2-1) en staat inmiddels op zeven treffers voor het toernooi.

3 uur geleden
Mexicaanse bondscoach Aguirre stapt op na uitschakeling op WK

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse bondscoach Javier Aguirre stapt op. Dat heeft hij na de uitschakeling van het gastland op het WK voetbal bekendgemaakt. Mexico verloor in de achtste finales met 3-2 van Engeland. Oud-voetballer Rafael Márquez wordt zoals gepland de nieuwe bondscoach van Mexico.

5 uur geleden
Engeland schakelt gastland Mexico uit en staat in kwartfinales WK

MEXICO-STAD (ANP) - Engeland heeft in de nacht van zondag op maandag een einde gemaakt aan de Mexicaanse hoop op een wereldtitel. Het elftal van Thomas Tuchel versloeg het gastland in het Mexico City Stadium met 3-2. Jude Bellingham en Harry Kane scoorden voor de Engelsen, die vanaf de 54e minuut in de tweede helft met tien man speelden. Engeland speelt in de kwartfinales van het WK voetbal tegen Noorwegen.

7 uur geleden
Neymar neemt op WK in tranen afscheid van interlandvoetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Neymar (34) heeft zijn interlandloopbaan na de uitschakeling van Brazilië op het WK van de Verenigde Staten, Canada en Mexico beëindigd. Dat heeft de 34-jarige voetballer bekendgemaakt. Neymar besloot zijn carrière met een 2-1-nederlaag in de achtste finales tegen Noorwegen.

10 uur geleden
Mexico - Engeland uur verlaat wegens weersomstandigheden

MEXICO-STAD (ANP) - De wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tussen Mexico en Engeland is een uur uitgesteld. Dat heeft de FIFA besloten vanwege de weersomstandigheden in de hoofdstad van Mexico. Er zijn regen- en onweersbuien bij het Mexico City Stadium. De winnaar van het duel treft Noorwegen in de kwartfinales van het WK. De aftrap staat gepland om 03.00 uur (Nederlandse tijd).

10 uur geleden
Haaland kopt en schiet Noren langs Brazilië op WK voetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Ståle Solbakken won in het New York New Jersey Stadium in East Rutherford verrassend met 2-1 van Brazilië. Erling Haaland was met twee doelpunten de man van de wedstrijd. Noorwegen speelt zaterdag in Miami tegen de winnaar van de wedstrijd in de achtste finales tussen Mexico en Engeland.

11 uur geleden