Slot en Ten Hag boeken met Liverpool en ManUnited oefenzeges
PHILADELPHIA (ANP/AFP) - Arne Slot heeft met Liverpool een oefenzege geboekt op Arsenal. In Philadelphia werd het 2-1 voor Liverpool. Erik ten Hag zag Manchester United met 3-2 winnen van Real Betis.
Liverpool trof Arsenal in het stadion van de Philadelphia Eagles. Mo Salah en Fabio Carvalho maakten de doelpunten voor de ploeg van Slot. Kai Havertz scoorde voor de Londense club uit de Premier League.
Manchester United kwam tegen Real Betis achter door een treffer van Iker Losada. Marcus Rashford maakte uit een strafschop gelijk. Amad Diallo zette United op voorsprong en Casemiro maakte er 3-1 van. Diego Llorente scoorde nog voor de Spanjaarden.
Andere oefenpotjes
Chelsea versloeg in Atlanta de Mexicaanse club América met 3-0. De treffers kwamen op naam van Christopher Nkunku, Marc Guiu en Noni Madueke.
AC Milan won in Chicago van Real Madrid met 1-0. De Nigeriaan Samuel Chukwueze maakte in de 55e minuut het enige doelpunt.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
1 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
4 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
5 uur geleden