Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot denkt middenvelder Timber twee tot vier maanden te missen

Slot denkt middenvelder Timber twee tot vier maanden te missen

ROTTERDAM (ANP) - De kans bestaat dat het seizoen voor Feyenoorder Quinten Timber er al op zit. De middenvelder liep woensdag bij een botsing op de training een knieblessure op en is twee tot vier maanden uitgeschakeld, vertelde trainer Arne Slot vrijdag in De Kuip.

"Quinten laat vandaag in het ziekenhuis nog een MRI-scan maken om exact te bepalen hoe groot de schade is", aldus Slot. "In het ene scenario is het al einde seizoen voor hem, in het meer gunstige scenario is hij de laatste maand weer beschikbaar."

Timber stond eerder dit seizoen al enige tijd aan de kant. Slot: "Quinten heeft toen aangetoond snel te kunnen herstellen. Gezien onze personele situatie hadden we hem toen wat eerder nodig dan gepland. Hij stond nu eigenlijk op het punt dat hij weer helemaal fit en klaar was en weer de beste Quinten kon laten zien. Het is een tegenvaller dat hij nu toch weer lang is uitgeschakeld."

Slot is de Poolse middenvelder Sebastian Szymanski ook een tijd kwijt. "Qua controleurs hebben we nu op het middenveld eigenlijk alleen nog Orkun Kökcü en Mats Wieffer over. Je moet er niet aan denken dat er met een van die twee iets gebeurt. Dat zou heel vervelend zijn. We zijn dun bezaaid op die plekken. Over de positie van aanvallende middenvelder maak ik me geen zorgen, daar hebben we genoeg opties."

Meer uit Voetbal

Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

4 uur geleden
Twente weet ondanks vele kansen niet te scoren tegen Telstar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.

4 uur geleden
Guardiola toe aan duizendste wedstrijd als coach

MANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.

10 uur geleden
Bij Ajax mislukte Forbs voor het eerst opgeroepen voor Portugal

LISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.

12 uur geleden
Voetbalsters oefenen tegen Portugal en Zuid-Korea

ZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.

12 uur geleden
PSV met bijna fitte selectie richting topper tegen AZ

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft zondag de beschikking over een bijna fitte selectie voor de topwedstrijd bij AZ. De Eindhovenaren missen alleen de langdurig geblesseerde aanvallers Ruben van Bommel en Alassane Pléa. Dat zei de coach vrijdag.

12 uur geleden
Sliti, Ouaissa, Oufkir en Haen debuteren in selectie Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Aymen Sliti (Feyenoord), Sami Ouaissa (NEC), Ayoub Oufkir (Sparta Rotterdam) en Devin Haen (Willem II) debuteren in de selectie van Jong Oranje. Michael Reiziger heeft het viertal opgenomen in zijn spelersgroep voor de komende duels in de EK-kwalificatie met Jong Slovenië en Jong Israël.

12 uur geleden