Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot denkt dat duel met Slavia mogelijk te vroeg komt voor Til

Slot denkt dat duel met Slavia mogelijk te vroeg komt voor Til

PRAAG (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot houdt er serieus rekening mee dat hij donderdag in de wedstrijd tegen Slavia Praag in de kwartfinales van de Conference League niet kan beschikken over Guus Til. De middenvelder liep zondag in de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (4-1 winst) een blessure op en traint woensdag weer voor het eerst mee.

"We zullen moeten bekijken of hij het einde van de training haalt en zo ja, of dat genoeg is voor een basisplaats", aldus Slot. "Zijn gevoel is goed. Dat vind ik belangrijk, maar het is kort dag. Zelf denk ik dat de kans dat hij kan starten 'fifty-fifty' is. Hij is zelf wat positiever."

De inzetbaarheid van verdediger Lutsharel Geertruida is ook nog niet zeker. "Lutsharel komt terug na een revalidatie. Hij was bezig aan een hele goede fase. Gelukkig hebben we met Marcus Pedersen een goede vervanger voor hem, maar ik ben blij dat hij er nu weer bij is. Hij geeft ons wat extra's, ook in de opbouw. Ook voor hem geldt dat we de reactie op de training van vanavond af moeten wachten", zei Slot.

De eerste wedstrijd tussen Feyenoord en Slavia Praag eindigde vorige week in 3-3.

"We liggen dicht bij elkaar", zei Slot over de tegenstander. "Slavia is na dit weekend weer koploper van Tsjechië en dat zijn ze niet voor niets. Ze zijn loyaal aan het speelplan en dat maakt ze tot een sterk collectief." Slot zei Slavia te willen bestrijden met goed voetbal en hoge pressing. "Dat was mede de reden dat ik in onze thuiswedstrijd voor Bryan Linssen in de punt van de aanval koos. We wilden ze het vuur na aan de schenen leggen. Dat gaan we ook hier proberen, maar wie er als spits start ga ik nog niet verklappen."

Meer uit Voetbal

The Athletic: international Summerville op weg naar Al-Hilal

LONDEN (ANP) - Oranje-international Crysencio Summerville staat op het punt om een contract te ondertekenen bij Al-Hilal. Sportwebsite The Athletic meldt dat de Saudische voetbalclub een akkoord heeft bereikt met West Ham United, de huidige werkgever van de buitenspeler. Al-Hilal zou 80 miljoen euro willen betalen voor Summerville, die op het WK doorbrak bij Oranje en twee doelpunten maakte.

7 uur geleden
Belgisch international Onana negen maanden aan de kant

LYON (ANP/BELGA) - Belgisch international Amadou Onana staat na een knieoperatie ongeveer negen maanden aan de kant. De 24-jarige middenvelder van Aston Villa is dinsdag in Lyon succesvol geopereerd aan zijn linkerknie. In de achtste finale van het WK tegen de Verenigde Staten scheurde Onana al vroeg in de eerste helft zijn voorste kruisband.

10 uur geleden
Spaanse competitievoorzitter vindt dat FIFA voetbal vernietigt

MADRID (ANP/BELGA) - Voorzitter Javier Tebas van de Spaanse voetbalcompetitie heeft andermaal hard uitgehaald naar FIFA-voorzitter Gianni Infantino. Tebas is onder meer kritisch op de mogelijke uitbreiding van het WK naar 64 landen. "Dat slaat echt nergens op. Het WK is het grootste evenement, maar het zijn wel de nationale competities die de sport levend houden en tienduizenden banen creëren. De FIFA vernietigt die hele industrie", zei de baas van La Liga in een interview met Gazzetta dello Sport.

11 uur geleden
Duizenden fans bij terugkeer WK-finalist Argentinië, geen Messi

BUENOS AIRES (ANP/AFP) - Het Argentijnse voetbalelftal is na het verliezen van de WK-finale tegen Spanje feestelijk onthaald bij terugkomst in eigen land. Duizenden fans trotseerden de kou en regen in hoofdstad Buenos Aires om de onttroonde wereldkampioen te verwelkomen en bedanken. Lionel Messi zat niet in het vliegtuig. Hij reisde vanuit New Jersey naar Miami, waar hij woont.

15 uur geleden
Meer dan een miljoen mensen bij parade wereldkampioen Spanje

MADRID (ANP/AFP/DPA) - Meer dan een miljoen mensen hebben maandag wereldkampioen Spanje toegejuicht tijdens een parade in een open bus door Madrid. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente, die zondag de WK-finale van Argentinië won, wordt gehuldigd bij het Plaza de Cibeles, waar naar schatting 120.000 mensen op af zijn gekomen.

1 dag geleden
FIFA begint onderzoek naar opstootje na WK-finale

ZURICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een aanklager aangesteld om onderzoek te doen naar het opstootje na afloop van de door Spanje gewonnen WK-finale tegen Argentinië. Spanje won de finale na een verlenging met 1-0.

1 dag geleden
Feyenoorder Hwang vertrekt per direct naar FC Porto

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van middenvelder Hwang In-beom. De 29-jarige Zuid-Koreaanse international vertrekt per direct naar de Portugese landskampioen FC Porto. Hij had nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.

1 dag geleden