Slot blij met recordstart maar hoopt komende jaren ook op prijzen
LONDEN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool is blij met het record dat hij vestigde met de overwinning op Crystal Palace (0-1) in de Premier League. Maar hij hoopt later wel liever herinnerd te worden aan gewonnen prijzen. Slot is de eerste trainer van Liverpool die negen van zijn eerste tien duels, in alle competities, heeft weten te winnen.
"Ik zei vorige week ook dat ik hoop dat ze me niet alleen over één, twee, drie, vier, vijf jaar om deze reden herinneren", zei Slot op de persconferentie. "We hopen meer speciale dingen te doen dan dit. En het zegt ook veel over het geluk dat ik heb met een heel goede selectie en een heel goede staf die ik heb geërfd. Daarmee hopen we de resultaten die Jürgen Klopp hier ook had, te blijven behalen."
Slot is de zesde trainer ooit in de Premier League die van zijn eerste zeven competitieduels er zes heeft weten te winnen. Eerder lukte dat onder anderen Pep Guardiola bij Manchester City (2016/2017) en Guus Hiddink bij Chelsea (2008/2009).
Liverpool leed vorige maand alleen een nederlaag tegen Nottingham Forest (0-1).
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.
38 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
3 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
17 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
19 uur geleden