Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot blij met recordstart maar hoopt komende jaren ook op prijzen

Slot blij met recordstart maar hoopt komende jaren ook op prijzen

LONDEN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool is blij met het record dat hij vestigde met de overwinning op Crystal Palace (0-1) in de Premier League. Maar hij hoopt later wel liever herinnerd te worden aan gewonnen prijzen. Slot is de eerste trainer van Liverpool die negen van zijn eerste tien duels, in alle competities, heeft weten te winnen.

"Ik zei vorige week ook dat ik hoop dat ze me niet alleen over één, twee, drie, vier, vijf jaar om deze reden herinneren", zei Slot op de persconferentie. "We hopen meer speciale dingen te doen dan dit. En het zegt ook veel over het geluk dat ik heb met een heel goede selectie en een heel goede staf die ik heb geërfd. Daarmee hopen we de resultaten die Jürgen Klopp hier ook had, te blijven behalen."

Slot is de zesde trainer ooit in de Premier League die van zijn eerste zeven competitieduels er zes heeft weten te winnen. Eerder lukte dat onder anderen Pep Guardiola bij Manchester City (2016/2017) en Guus Hiddink bij Chelsea (2008/2009).

Liverpool leed vorige maand alleen een nederlaag tegen Nottingham Forest (0-1).

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

5 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

10 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden