Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot blij dat Feyenoord geen averij oploopt bij Fortuna

Slot blij dat Feyenoord geen averij oploopt bij Fortuna

SITTARD (ANP) - Feyenoord-coach Arne Slot was tevreden dat zijn spelers bij Fortuna Sittard de 3 punten pakten (1-3) en vooral ook geen averij opliepen in de aanloop naar de return in de halve finale van de Conference League tegen Olympique Marseille. "Een goede dag voor ons", zei Slot bij ESPN.

De trainer zei dat hij 70 minuten lang het gevoel had gehad dat het niet fout kon gaan voor zijn ploeg in Sittard. "Ik was ongelofelijk tevreden met hoe we de eerste 45 minuten hadden gespeeld, maar niet hoe we er in de rust bijzaten. Ik merkte te weinig frustratie dat het maar 2-0 stond. Dat hebben ze in de tweede helft goed opgepakt. Maar omdat het nog 3-1 werd, kwamen we op het einde nog twee keer goed weg", zei de coach die daarbij Fortuna-speler Mats Seuntjens roemde.

Slot vond dat zijn spelers de wedstrijd knap hadden aangepakt. "In de eerste helft was aan de bal elke aanval een kans en zonder de bal werd er afgejaagd en een fout bij de tegenstander afgedwongen. Maar dat heeft me niet verbaasd, het is niet de eerste keer dat ze dat laten zien."

De coach wisselde na een uur Orkun Kökçü, Luis Sinisterra en Cyriel Dessers en vlak daarna ook Guus Til. "Kökçü en Sinisterra wisten van tevoren dat ze niet langer dan een uur zouden spelen. Dessers kreeg een tikje waar hij in de rust een beetje last van had, maar hij kon door, maar de energie was er een beetje uit."

Meer uit Voetbal

Van de Donk en Jonker oneens over fitheid middenveldster

ZURICH (ANP) - Daniëlle van de Donk en bondscoach Andries Jonker zitten niet op één lijn over het feit of de middenveldster had kunnen starten tegen Engeland (0-4). Van de Donk gaf na het duel tegenover de NOS aan dat ze zich woensdagochtend na eerdere liesklachten goed genoeg voelde, maar dat de keuze dinsdagavond al was gemaakt. Volgens Jonker was het "heel duidelijk dat ze niet kon starten", zei hij tijdens zijn persconferentie.

7 minuten geleden
Oranjevrouwen lijken klaar op EK na 4-0-nederlaag tegen Engeland

ZURICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het EK-duel met titelverdediger Engeland met groot verschil verloren: 0-4. De Engelsen waren kwalitatief veel sterker en scoorden zowel voor als na rust twee keer. De score had nog hoger kunnen uitvallen.

1 uur geleden
Voetbalsters dicht bij uitschakeling na verlies tegen Engeland

ZURICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het tweede EK-duel met titelverdediger Engeland ruim verloren (0-4) en zijn daardoor dicht bij uitschakeling. Als Frankrijk later op woensdag Wales verslaat, is voor Oranje zondag in het laatste groepsduel met Frankrijk een zege met drie doelpunten verschil nodig voor een plek in de kwartfinales.

1 uur geleden
AZ-directeur Huiberts kondigt vertrek Van Bommel aan

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, merkte al langer dat Ruben van Bommel een volgende stap wilde maken in zijn voetballoopbaan. Dat zegt hij in een vraaggesprek met Voetbal International. Van Bommel staat op het punt de overstap naar PSV te maken.

2 uur geleden
Ajax-directeur Kroes noemt plek bij eerste twee als doelstelling

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet komend seizoen bij de eerste twee clubs in de Eredivisie eindigen. Technisch directeur Alex Kroes noemt die doelstelling in een interview op de website van de Amsterdamse club.

4 uur geleden
Grant vervangt Van de Donk bij Oranjevrouwen tegen Engeland

ZURICH (ANP) - Chasity Grant vervangt Daniëlle van de Donk bij de Oranjevrouwen in het tweede EK-duel met Engeland. De 169-voudig international heeft lichte klachten en bekijkt tijdens het warmlopen nog of ze wel kan invallen. "Een hard gelag, maar we hebben een sterke ploeg", zei bondscoach Andries Jonker voor de camera van de NOS.

4 uur geleden
Chelsea-coach Maresca roemt aankoop Pedro na twee treffers

EAST RUTHERFORD (ANP) - Chelsea-trainer Enzo Maresca roemde zijn aankoop João Pedro, die het duel met Fluminense in de halve finale van het WK voor clubteams besliste met twee treffers. "Ik ben heel blij voor João. Hij heeft de kwaliteit om wedstrijden zoals deze te beslissen, maar hij was ook op vakantie, dus hij is iets frisser dan de rest", aldus de coach.

11 uur geleden