Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot: aanvoerder Kökcü gaat Tadic gewoon de hand schudden

Slot: aanvoerder Kökcü gaat Tadic gewoon de hand schudden

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot weet zeker dat zijn aanvoerder Orkun Kökcü woensdag vlak voor het bekerduel met Ajax een hand uitsteekt naar Dusan Tadic, de Amsterdamse captain. Dat gebeurde ruim twee weken geleden niet vlak voor de competitiewedstrijd tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA.

"Dat moment is toen enorm uitvergroot", aldus Slot. "Maar het was een stuk minder spannend dan de buitenwereld deed vermoeden. Het duurde even voordat Dusan zo ver was om aan te sluiten bij de scheidsrechter voor de toss. Toen was er een hoop onduidelijkheid over wat Orkun gekozen had. Makkelie en Tadic leken hem niet te begrijpen. Het liep allemaal wat anders."

"Maar Orkun zal morgen als eerste de hand uitsteken naar Dusan", vervolgde Slot. "Ik zou daar totaal niets spannends van maken. Tijdens de wedstrijd worden harde duels gespeeld omdat de ploegen zo dicht bij elkaar liggen. Het zou gek zijn als we elkaar heel de tijd schouderklopjes zouden geven. Maar we spelen met respect voor elkaar. Zowel thuis als uit. Ik heb heel veel respect gezien van beide teams, maar daar horen wel scherpe duels bij."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Barcelona winnen Supercup na openingstreffer Brugts

CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.

2 uur geleden
PSV verspeelt tegen NAC eerste punten sinds september

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).

2 uur geleden
NEC boekt tegen PEC Zwolle tiende zege in Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.

3 uur geleden
Liverpool verliest bij Bournemouth door doelpunt in slotseconden

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.

4 uur geleden
Heerenveen laat Bochniewicz terugkeren naar Polen

HEERENVEEN (ANP) - Pawel Bochniewicz verlaat sc Heerenveen en keert terug naar Polen. De 29-jarige verdediger heeft een contract getekend bij Górnik Zabrze, de huidige nummer 2 van de hoogste Poolse competitie.

4 uur geleden
Saibari en Dest weer in basis bij PSV tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari en Sergiño Dest keren terug in de basis bij PSV voor de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Saibari speelt voor het eerst sinds hij met Marokko de finale van de Afrika Cup verloor. Hij vult de positie van spits in, die vacant is door blessures. Dest keert terug na een lichte blessure.

5 uur geleden
Ajacied Baas scoort voor het eerst tweemaal in een wedstrijd

AMSTERDAM (ANP) - Youri Baas was de grote man bij Ajax in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam (2-0). "Dit is echt de eerste keer dat ik twee keer in een wedstrijd heb gescoord", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "Dat is mij zelfs als jeugdspeler nooit gelukt."

5 uur geleden