Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot: aanvoerder Kökcü gaat Tadic gewoon de hand schudden

Slot: aanvoerder Kökcü gaat Tadic gewoon de hand schudden

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot weet zeker dat zijn aanvoerder Orkun Kökcü woensdag vlak voor het bekerduel met Ajax een hand uitsteekt naar Dusan Tadic, de Amsterdamse captain. Dat gebeurde ruim twee weken geleden niet vlak voor de competitiewedstrijd tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA.

"Dat moment is toen enorm uitvergroot", aldus Slot. "Maar het was een stuk minder spannend dan de buitenwereld deed vermoeden. Het duurde even voordat Dusan zo ver was om aan te sluiten bij de scheidsrechter voor de toss. Toen was er een hoop onduidelijkheid over wat Orkun gekozen had. Makkelie en Tadic leken hem niet te begrijpen. Het liep allemaal wat anders."

"Maar Orkun zal morgen als eerste de hand uitsteken naar Dusan", vervolgde Slot. "Ik zou daar totaal niets spannends van maken. Tijdens de wedstrijd worden harde duels gespeeld omdat de ploegen zo dicht bij elkaar liggen. Het zou gek zijn als we elkaar heel de tijd schouderklopjes zouden geven. Maar we spelen met respect voor elkaar. Zowel thuis als uit. Ik heb heel veel respect gezien van beide teams, maar daar horen wel scherpe duels bij."

Meer uit Voetbal

Grim: gelijkspel was maximaal haalbare voor Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden
Ajax en NEC spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.

5 uur geleden
Manchester City verslaat Newcastle en verkleint gat met Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.

5 uur geleden
NAC wint van FC Volendam met 1-0 door doelpunt in slotfase

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.

5 uur geleden
Dortmund speelt gelijk in aanloop naar topduel met Bayern München

LEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.

6 uur geleden
PSV na achterstand met 3-1 te sterk voor sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.

6 uur geleden
Real Madrid verliest bij Osasuna na doelpunt in slotfase

PAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.

6 uur geleden