Slot: aanvoerder Kökcü gaat Tadic gewoon de hand schudden
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot weet zeker dat zijn aanvoerder Orkun Kökcü woensdag vlak voor het bekerduel met Ajax een hand uitsteekt naar Dusan Tadic, de Amsterdamse captain. Dat gebeurde ruim twee weken geleden niet vlak voor de competitiewedstrijd tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA.
"Dat moment is toen enorm uitvergroot", aldus Slot. "Maar het was een stuk minder spannend dan de buitenwereld deed vermoeden. Het duurde even voordat Dusan zo ver was om aan te sluiten bij de scheidsrechter voor de toss. Toen was er een hoop onduidelijkheid over wat Orkun gekozen had. Makkelie en Tadic leken hem niet te begrijpen. Het liep allemaal wat anders."
"Maar Orkun zal morgen als eerste de hand uitsteken naar Dusan", vervolgde Slot. "Ik zou daar totaal niets spannends van maken. Tijdens de wedstrijd worden harde duels gespeeld omdat de ploegen zo dicht bij elkaar liggen. Het zou gek zijn als we elkaar heel de tijd schouderklopjes zouden geven. Maar we spelen met respect voor elkaar. Zowel thuis als uit. Ik heb heel veel respect gezien van beide teams, maar daar horen wel scherpe duels bij."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.
14 uur geleden