Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slordig Feyenoord verspeelt punten in Volendam

Slordig Feyenoord verspeelt punten in Volendam

VOLENDAM (ANP) - Regerend landskampioen Feyenoord is er niet in geslaagd om bij FC Volendam te winnen. De nummer 2 van de Eredivisie kwam bij de hekkensluiter niet verder dan 0-0. De achterstand van het team van trainer Arne Slot op koploper PSV is nu 9 punten. Er resteren nog zes competitiewedstrijden.

Eerder dit seizoen had Feyenoord ook al veel moeite met Volendam. Toen werd het in Rotterdam 3-1 door twee doelpunten in blessuretijd. Die kwamen op naam van Santiago Giménez en Igor Paixão. Ditmaal waren ruim tien minuten blessuretijd niet afdoende om alsnog te scoren.

De 19-jarige Portugees Vivaldo Semedo eiste in de eerste helft in Volendam de aandacht op. Eerst schudde de centrumspits na iets meer dan een kwartier Thomas Beelen en Dávid Hancko van zich af om vervolgens met links de paal te raken. Vlak voor rust schatte Beelen een lange bal van de thuisploeg verkeerd in, waarna Semedo zijn boogbal net over het doel zag verdwijnen.

Mogelijkheden

Een slordig Feyenoord kreeg in de open wedstrijd ook mogelijkheden. Giménez stuitte kort na de eerste kans van Semedo op Volendam-doelman Mio Backhaus en schoot in tweede instantie over. Een minuut na de tweede grote kans voor Semedo misten Paixão en Calvin Stengs.

Bij Volendam kon de aangeslagen Semedo niet verder. Hij werd halverwege vervangen door Robert Mühren. Feyenoord bleef aanvankelijk ongewijzigd, maar Slot voerde na 56 minuten toch een dubbele wissel door. Bart Nieuwkoop en Ondrej Lingr losten López en Minteh af. De Gambiaan en Paixão waren eerder gevaarlijk namens de Rotterdammers.

Doelpunt

Een doelpunt bleef echter uit, ook toen Paixão een vrije trap op de buitenkant van de paal knalde. In de slotfase begon de tijd te dringen voor de bezoekers. Slot wisselde aanvallend, maar de zo gewenste treffer bleef uit, ook na ruim tien minuten blessuretijd. Zo kwam er een einde aan de reeks waarin Feyenoord in elke van zijn laatste veertig uitwedstrijden in de Eredivisie wist te scoren.

Zondag speelt Feyenoord thuis de Klassieker tegen Ajax.

Meer uit Voetbal

Succestrainer Valverde blijft nog een seizoen in Bilbao

BILBAO (ANP) - Trainer Ernesto Valverde heeft zijn contract bij Athletic Club met een jaar verlengd. De 61-jarige Spanjaard wil zijn ploeg komend seizoen ook in de Champions League coachen.

4 minuten geleden
PEC Zwolle neemt verdediger Graves definitief over van Palermo

ZWOLLE (ANP) - Simon Graves blijft voor PEC Zwolle voetballen. De 26-jarige centrale verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een contract van drie jaar bij de club uit Overijssel.

22 minuten geleden
Union hoopt kans op eerste titel sinds 1935 nu wel te verzilveren

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Union hoopt zondag voor het eerst sinds 1935 weer de Belgische voetbaltitel te winnen. De club was er de voorbije seizoenen vaak dichtbij, maar het ging op de slotdag van de play-offs steeds net mis.

1 uur geleden
Köhlert verlaat sc Heerenveen transfervrij voor Brøndby IF

BRØNDBY (ANP) - Mats Köhlert verlaat sc Heerenveen voor Brøndby IF. De vleugelverdediger heeft zijn handtekening onder een vierjarig contract gezet, bevestigt de Deense club.

1 uur geleden
Guardiola kijkt uit naar 'veruit grootste duel dit seizoen'

MANCHESTER (ANP/RTR) - Manchester City speelt zondag volgens trainer Pep Guardiola "veruit de grootste wedstrijd van dit seizoen". De uittredend kampioen wil zich tijdens de laatste speelronde, bij Fulham, plaatsen voor de Champions League.

1 uur geleden
Willem II heeft trio terug voor tweede duel met FC Dordrecht

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zaterdag voor de tweede wedstrijd tegen FC Dordrecht in de play-offs om promotie en degradatie weer de beschikking over Tommy St. Jago, Cisse Sandra en Rúnar Sigurgeirsson. De drie spelers misten het eerste verloren duel (2-1) door blessures.

2 uur geleden
Vertrekkende Ancelotti neemt afscheid van supporters Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti heeft op X afscheid genomen van de supporters van Real Madrid. De Italiaan, die onlangs als bondscoach van Brazilië werd aangesteld, speelt zaterdag tegen Real Sociedad zijn laatste wedstrijd met de club uit de Spaanse hoofdstad.

3 uur geleden