Sloetski: het is een erg moeilijke tijd
ROTTERDAM (ANP) - Na een voortvarende start in de eredivisie draait het de laatste weken een stuk minder bij Vitesse. "Het is een erg moeilijke tijd voor ons", bekende trainer Leonid Sloetski, die zijn ploeg met 2-0 zag verliezen bij Sparta, voor de camera van FOX Sports.
Op 19 oktober pakte Vitesse voor het laatst drie punten, door een 4-0-zege bij VVV-Venlo. Daarna volgden in de competitie vier nederlagen op een rij. "We krijgen onze kansen, maar we beseffen ons dat niet. En onze tegenstander wel. Als je niet scoort is het erg moeilijk winnen", zei de Russische coach. "Dan verlies je je zelfvertrouwen. Ook omdat we veel jonge spelers hebben."
Sloetski deed tegen Sparta enkele aanpassingen in zijn opstelling en hij gunde onder meer nieuwkomer Keisuke Honda een basisplaats. "We zijn niet magisch. Als je iets verandert, dan loopt het niet meteen. Dat heeft tijd nodig", aldus Sloetski. "We moeten hard blijven werken en uit deze moeilijke situatie komen. Ik heb er vertrouwen in."
Vitesse, dat nog altijd gedeeld vierde staat, heeft een lastig programma. Vrijdag wacht de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen en een week later komt Feyenoord naar Arnhem.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
48 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
1 uur geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
13 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
13 uur geleden