Sloetski: het is een erg moeilijke tijd
ROTTERDAM (ANP) - Na een voortvarende start in de eredivisie draait het de laatste weken een stuk minder bij Vitesse. "Het is een erg moeilijke tijd voor ons", bekende trainer Leonid Sloetski, die zijn ploeg met 2-0 zag verliezen bij Sparta, voor de camera van FOX Sports.
Op 19 oktober pakte Vitesse voor het laatst drie punten, door een 4-0-zege bij VVV-Venlo. Daarna volgden in de competitie vier nederlagen op een rij. "We krijgen onze kansen, maar we beseffen ons dat niet. En onze tegenstander wel. Als je niet scoort is het erg moeilijk winnen", zei de Russische coach. "Dan verlies je je zelfvertrouwen. Ook omdat we veel jonge spelers hebben."
Sloetski deed tegen Sparta enkele aanpassingen in zijn opstelling en hij gunde onder meer nieuwkomer Keisuke Honda een basisplaats. "We zijn niet magisch. Als je iets verandert, dan loopt het niet meteen. Dat heeft tijd nodig", aldus Sloetski. "We moeten hard blijven werken en uit deze moeilijke situatie komen. Ik heb er vertrouwen in."
Vitesse, dat nog altijd gedeeld vierde staat, heeft een lastig programma. Vrijdag wacht de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen en een week later komt Feyenoord naar Arnhem.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
2 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
5 uur geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
6 uur geleden