Sloetski: het is een erg moeilijke tijd
ROTTERDAM (ANP) - Na een voortvarende start in de eredivisie draait het de laatste weken een stuk minder bij Vitesse. "Het is een erg moeilijke tijd voor ons", bekende trainer Leonid Sloetski, die zijn ploeg met 2-0 zag verliezen bij Sparta, voor de camera van FOX Sports.
Op 19 oktober pakte Vitesse voor het laatst drie punten, door een 4-0-zege bij VVV-Venlo. Daarna volgden in de competitie vier nederlagen op een rij. "We krijgen onze kansen, maar we beseffen ons dat niet. En onze tegenstander wel. Als je niet scoort is het erg moeilijk winnen", zei de Russische coach. "Dan verlies je je zelfvertrouwen. Ook omdat we veel jonge spelers hebben."
Sloetski deed tegen Sparta enkele aanpassingen in zijn opstelling en hij gunde onder meer nieuwkomer Keisuke Honda een basisplaats. "We zijn niet magisch. Als je iets verandert, dan loopt het niet meteen. Dat heeft tijd nodig", aldus Sloetski. "We moeten hard blijven werken en uit deze moeilijke situatie komen. Ik heb er vertrouwen in."
Vitesse, dat nog altijd gedeeld vierde staat, heeft een lastig programma. Vrijdag wacht de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen en een week later komt Feyenoord naar Arnhem.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
6 uur geleden