Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slechts één vrije training bij Formule 1-race Imola

Slechts één vrije training bij Formule 1-race Imola

IMOLA (ANP) - De Grand Prix van Emilia Romagna op het circuit van Imola wordt een grote uitdaging voor de coureurs van de Formule 1. Ze krijgen slechts één vrije training om hun bolides te prepareren in plaats van de gebruikelijke drie.

De race op Imola staat gepland op zondag 1 november en is vooralsnog de dertiende grand prix op de herziene kalender van de Formule 1. De directie van het circuit houdt echter slechts twee dagen vrij voor de koningsklasse, waardoor de twee vrije trainingen op vrijdag komen te vervallen. Na de training op zaterdag 31 oktober is er wel een kwalificatierace.

De Grand Prix van Emilia Romagna is de derde race in Italië. Begin september is eerst de Grand Prix van Italië op Monza en daarna de Grand Prix van Toscane op Mugello.

Meer uit Sport

Sabalenka voelde zich 'wanhopig' voor bereiken US Open-finale

NEW YORK (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka (28) voelde zich voor het bereiken van de finale van de US Open naar eigen zeggen wanhopig. De Belarussische gaat in New York op voor de vierde finale op rij, nadat ze in de nacht van donderdag op vrijdag in de halve finale afrekende met de Amerikaanse Jessica Pegula.

10 minuten geleden
Rybakina naar finale US Open na winst op Gauff

NEW YORK (ANP) - Elena Rybakina staat zaterdag in de finale van de US Open. De tennisster uit Kazachstan versloeg in de halve finale de Amerikaanse Coco Gauff in drie sets: 3-6 ​6-4 6-4.

3 uur geleden
Sabalenka haalt voor de vierde keer op rij finale US Open tennis

NEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft voor de vierde keer op rij de finale bereikt van de US Open. De 28-jarige tennisster uit Belarus versloeg de Amerikaanse Jessica Pegula in de halve finale van het grandslamtoernooi in New York in twee sets: 7-5 6-2. Sabalenka is de nummer 1 van de wereld en de titelverdedigster. Ze kan zondag voor de derde achtereenvolgende keer de US Open winnen.

6 uur geleden
Vollering kopvrouw Nederlandse selectie WK wielrennen Canada

MONTRÉAL (ANP) - Demi Vollering is de kopvrouw van de Nederlandse selectie voor de WK wielrennen, die van 20 tot en met 27 september plaatsvinden in het Canadese Montréal. Dat heeft de KNWU donderdag bekendgemaakt. De winnares van de Tour de France heeft een lange erelijst, maar wereldkampioen werd ze nog nooit.

20 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp positief na uitschakeling US Open

NEW YORK (ANP) - Botic van de Zandschulp is na zijn uitschakeling op de US Open positief over zijn anderhalve maand in Noord-Amerika. Dat zei de Nederlandse tennisser in de nacht van woensdag op donderdag in New York tegen de NOS. Van de Zandschulp verloor in de kwartfinale in drie sets van de Duitse nummer 1 van de plaatsingslijst Alexander Zverev.

1 dag geleden
Van de Zandschulp slaagt er niet in halve finale US Open te halen

NEW YORK (ANP) - Botic van de Zandschulp is er niet in geslaagd de halve finale te bereiken van de US Open. De 30-jarige Nederlander moest de zege in New York in drie sets laten aan de als eerste geplaatste Duitser Alexander Zverev: 2-6 5-7 1-6.

1 dag geleden
Rus Chatsjanov naar halve finale US Open na opgave Blockx

NEW YORK (ANP) - Tennisser Karen Chatsjanov heeft voor de tweede keer in zijn loopbaan de halve finale van de US Open bereikt. De 30-jarige Rus versloeg in New York de Belg Alexander Blockx, die in de derde set opgaf wegens een blessure. Chatsjanov stond op dat moment twee sets voor: 6-2 7-5 3-2.

1 dag geleden