Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slechte prestaties Chelsea doen Real-trainer Ancelotti pijn

Slechte prestaties Chelsea doen Real-trainer Ancelotti pijn

MADRID (ANP) - De slechte prestaties van Chelsea doen Carlo Ancelotti pijn. "Ik heb fantastische herinneringen aan deze club en aan de mensen die er nog steeds werken. Ik ben natuurlijk een supporter van Chelsea", aldus de huidige trainer van Real Madrid, die het woensdag in de kwartfinales van de Champions League met zijn huidige werkgever opneemt tegen Chelsea.

Ancelotti had Chelsea van 2009 tot 2011 onder zijn hoede. De trainer won met die club in 2010 zowel de Premier League als de FA Cup.

Een terugkeer naar Chelsea zit er niet in, maakte de 63-jarige Italiaan duidelijk. "Nee, ik hoop dat Frank Lampard het hier fantastisch gaat doen. Hij heeft weliswaar twintig jaar minder ervaring dan ik, maar dat zal niet veel uitmaken. Hij was een fantastische speler en weet heel goed wat er in deze wedstrijden nodig is."

Federico Valverde

Real is titelverdediger en hoopt dit seizoen de Champions League voor de zesde keer in de laatste tien seizoenen te winnen.

Ancelotti sprak zijn steun uit aan Federico Valverde, die afgelopen weekeinde na de verloren Spaanse competitiewedstrijd tegen Villarreal buiten het stadion tegenstander Álex Baena sloeg. "Hij was vandaag gemotiveerd, net als de rest. Hij trainde goed. Over wat er is gebeurd, wil ik niet praten. Ik weet zeker dat hij morgen alles zal geven, zoals altijd."

Meer uit Voetbal

Man die inreed op feestende Liverpool-fans ontkent 31 aanklachten

LIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.

1 uur geleden
Dembélé keert tegen Tottenham zo goed als zeker terug bij PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.

2 uur geleden
Courtois heeft maag-darminfectie en mist duel met Olympiakos

MADRID (ANP) - Real Madrid kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League niet beschikken over Thibaut Courtois. De Belgische doelman heeft een maag-darminfectie, meldt de Spaanse voetbalclub op X.

5 uur geleden
Everton-trainer noemt absurde rode kaart niet onoverkomelijk

MANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.

14 uur geleden
Benfica-coach Mourinho ziet duel met Ajax als 'essentieel'

AMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.

18 uur geleden
Jeugdinternational Addai twee keer trefzeker bij ruime zege Como

TURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.

19 uur geleden
Ajax praat met Jordi Cruijff voor functie van technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.

22 uur geleden