Slavia Praag zet niet fitte Ihattaren terug naar tweede elftal
PRAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren is door Slavia Praag voorlopig teruggezet naar het tweede elftal. De oud-speler van PSV en Ajax moet daar volgens zijn Tsjechische club aan zijn conditie werken.
De 21-jarige Ihattaren was onlangs met het eerste elftal van Slavia Praag op trainingskamp in Portugal. Daar bleek dat hij nog onvoldoende fit is om definitief bij de hoofdmacht aan te sluiten.
Ihattaren tekende eind vorig jaar een contract tot het einde van het seizoen bij Slavia Praag, met een optie voor drie extra seizoenen. Hij had zijn verbintenis bij Juventus laten ontbinden. Ihattaren stond sinds de zomer van 2021 onder contract bij de Italiaanse topclub, maar speelde nooit een competitieduel in Turijn.
Ihattaren maakte van 2019 tot en met 2021 naam bij PSV, maar kwam daar geregeld in conflict met trainer Roger Schmidt. Mede door privéproblemen werd zijn periode bij Ajax geen succes.
Meer uit Voetbal
SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
5 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.
9 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.
10 uur geleden