Slavia Praag zet niet fitte Ihattaren terug naar tweede elftal
PRAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren is door Slavia Praag voorlopig teruggezet naar het tweede elftal. De oud-speler van PSV en Ajax moet daar volgens zijn Tsjechische club aan zijn conditie werken.
De 21-jarige Ihattaren was onlangs met het eerste elftal van Slavia Praag op trainingskamp in Portugal. Daar bleek dat hij nog onvoldoende fit is om definitief bij de hoofdmacht aan te sluiten.
Ihattaren tekende eind vorig jaar een contract tot het einde van het seizoen bij Slavia Praag, met een optie voor drie extra seizoenen. Hij had zijn verbintenis bij Juventus laten ontbinden. Ihattaren stond sinds de zomer van 2021 onder contract bij de Italiaanse topclub, maar speelde nooit een competitieduel in Turijn.
Ihattaren maakte van 2019 tot en met 2021 naam bij PSV, maar kwam daar geregeld in conflict met trainer Roger Schmidt. Mede door privéproblemen werd zijn periode bij Ajax geen succes.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.
3 uur geledenKINGSTON (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben zich voor het eerst geplaatst voor een WK. Ze hielden stand in het uitduel met Jamaica (0-0), de enige overgebleven concurrent voor een ticket voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
3 uur geledenSEVILLA (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal kan zich opmaken voor zijn dertiende WK op rij. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente speelde in Sevilla met 2-2 gelijk tegen Turkije in de laatste kwalificatiewedstrijd en plaatste zich als ongeslagen winnaar van groep E voor de eindronde van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Turkije zal als nummer 2 in maart in de play-offs deelname aan het WK moeten afdwingen.
10 uur geledenGLASGOW (ANP) - Schotland heeft zich dankzij een spectaculaire thuiszege op concurrent Denemarken geplaatst voor het WK voetbal. Dat wordt de eerste deelname voor het team sinds 1998. De 3-2 van Kieran Tierney op Hampden Park viel pas in de derde minuut van de blessuretijd. Kenny McLean besliste het duel vervolgens met een schot vanaf de middenlijn: 4-2.
10 uur geledenWENEN (ANP) - Oostenrijk heeft zich gevoegd bij de deelnemers aan het WK voetbal in 2026. De ploeg van bondscoach Ralf Rangnick keek in Wenen lang tegen een achterstand aan tegen Bosnië en Herzegovina en wist pas in de slotfase de bevrijdende gelijkmaker af te dwingen. Door de 1-1 eindigden de Oostenrijkers bovenaan in groep H met 2 punten meer dan Bosnië, dat in maart in de play-offs zal uitkomen.
10 uur geledenLUIK (ANP) - België heeft deelname aan het WK voetbal veiliggesteld met een ruime thuiszege op Liechtenstein: 7-0. In Luik kon het feestje in de rust al gevierd worden na treffers van Hans Vanaken en Jérémy Doku (twee).
10 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Suriname is van plan de mogelijk eerste deelname aan het WK voetbal groots te vieren. De regering heeft besloten woensdag een nationale vrije dag te houden als de voetballers zich in de Nederlandse nacht van dinsdag op woensdag plaatsen voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt nieuwssite Starnieuws op basis van minister Marinus Bee van Binnenlandse Zaken.
14 uur geleden