Slavia Praag zet niet fitte Ihattaren terug naar tweede elftal
PRAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren is door Slavia Praag voorlopig teruggezet naar het tweede elftal. De oud-speler van PSV en Ajax moet daar volgens zijn Tsjechische club aan zijn conditie werken.
De 21-jarige Ihattaren was onlangs met het eerste elftal van Slavia Praag op trainingskamp in Portugal. Daar bleek dat hij nog onvoldoende fit is om definitief bij de hoofdmacht aan te sluiten.
Ihattaren tekende eind vorig jaar een contract tot het einde van het seizoen bij Slavia Praag, met een optie voor drie extra seizoenen. Hij had zijn verbintenis bij Juventus laten ontbinden. Ihattaren stond sinds de zomer van 2021 onder contract bij de Italiaanse topclub, maar speelde nooit een competitieduel in Turijn.
Ihattaren maakte van 2019 tot en met 2021 naam bij PSV, maar kwam daar geregeld in conflict met trainer Roger Schmidt. Mede door privéproblemen werd zijn periode bij Ajax geen succes.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de spanning in de strijd om de Engelse landstitel wat verder teruggebracht. De Londenaren versloegen stadgenoot Tottenham Hotspur na een achterstand met 2-1 en profiteerden daarmee optimaal van het puntenverlies van koploper Liverpool dinsdag tegen Nottingham Forest (1-1).
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft punten verspeeld in de strijd om de koppositie in Italië. De ploeg van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij speelde thuis met 2-2 gelijk tegen Bologna en raakte daardoor iets achterop bij koploper Napoli. Het verschil bedraagt 3 punten, al heeft Inter een wedstrijd minder gespeeld.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga verstevigd met een duidelijke zege van 5-0 op het laaggeklasseerde Hoffenheim. De formatie van coach Vincent Kompany kwam op 42 punten na zeventien duels en passeerde de grens van vijftig doelpunten in de competitie.
1 uur geledenLEICESTER (ANP) - De problemen voor Leicester City en trainer Ruud van Nistelrooij in de Premier League beginnen steeds grotere vormen aan te nemen. Tegen Crystal Palace leed de landskampioen van 2016 alweer de zesde nederlaag op rij: 0-2.
1 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Winteraanwinst Sébastien Haller heeft FC Utrecht aan een plek in de kwartfinales van de KNVB-beker geholpen. De spits maakte de doelpunten voor Utrecht, dat met 2-1 won van RKC Waalwijk.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles zit bij de laatste acht clubs van het KNVB-bekertoernooi. De Deventenaren waren voor eigen publiek te sterk voor FC Twente: 3-1.
3 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - Voetbalster Lieke Martens heeft een provinciale onderscheiding gekregen. De 32-jarige aanvalster van Paris Saint-Germain, die 160 interlands voor Oranje speelde en daarin 62 doelpunten maakte, is door het provinciebestuur benoemd tot 'Limburger van Verdienste'. De provincie spreekt van een "exclusieve onderscheiding", die wordt toegekend aan mensen die zich op unieke wijze op een specifiek maatschappelijk gebied hebben ingezet voor Limburg.
3 uur geleden