Slachtoffer vechtpartij Eindhoven nog niet aanspreekbaar
EINDHOVEN (ANP) - Het slachtoffer van een vechtpartij van afgelopen weekend in Eindhoven is nog niet aanspreekbaar. De vier opgepakte verdachten van 20, 27, 30 en 36 jaar oud zijn woensdag voorgeleid aan de rechter-commissaris van de rechtbank in Den Bosch. Die bepaalde dat de mannen veertien dagen langer in voorarrest blijven.
Het Openbaar Ministerie maakte na afloop van de voorgeleiding meer bekend over de vechtpartij. Volgens het OM hebben de vier verdachten het slachtoffer, terwijl hij op de grond lag, geschopt en geslagen. De man deed op dat moment niets en bleef uiteindelijk roerloos liggen. Hij ligt nog altijd in het ziekenhuis en is niet aanspreekbaar.
De vechtpartij was in de nacht van zaterdag op zondag. Rond 04.00 uur was er een confrontatie tussen twee groepen op de Grote Berg in de wijk De Bergen.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - De grote brand bij een recyclingbedrijf aan de Doklaan in Rotterdam-Zuid zorgt voor rookoverlast tot in Heinenoord in de Hoeksche Waard. De Maastunnel is vanwege de rookontwikkeling dicht in beide richtingen. Op de wegen rond de brand staat het verkeer behoorlijk vast, ziet een ANP-verslaggever.
1 uur geledenBENEDEN-LEEUWEN (ANP) - Tientallen boeren met tractoren hebben vrijdagavond geprotesteerd in de buurt van het Gelderse Beneden-Leeuwen (gemeente West Maas en Waal). De politie was aanwezig en faciliteerde de demonstratie, liet een woordvoerder weten.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De rechtbank in Amsterdam heeft vrijdag een 29-jarige man veroordeeld tot zes maanden cel en tbs met voorwaarden voor onder meer een geweldsincident in zorginstelling Mentrum in oktober vorig jaar, waarvan twee vrouwelijke verpleegkundigen het slachtoffer werden.
5 uur geledenLEIDEN (ANP) - Twee dijken in Zuid-Holland moeten versterkt worden, omdat door de droogte problematische scheuren zijn ontstaan. Het gaat om een kade langs De Does bij Hoogmade en om een dijk bij Reeuwijk.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nederland doet volgende maand mee aan een militaire oefening in Groenland. De oefening maakt deel uit van de NAVO-missie om het Noordpoolgebied beter te verdedigen. Die is opgetuigd om de ruzie tussen de VS en Europa over het strategische gebied bij te leggen.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Rijkswaterstaat gaat aanvullende maatregelen nemen om het aantal vrachtwagens en touringcars dat over de verzwakte Merwedebrug rijdt terug te dringen. Er worden borden geplaatst bij grensovergangen, boven en langs de weg en bij op- en afritten. Welke tekst er op die borden komt te staan is nog niet duidelijk, zegt een woordvoerder.
7 uur geledenDELFT (ANP) - De dijken in het werkgebied van Delfland, tussen Den Haag en Rotterdam, hebben steeds meer te lijden onder de droogte. Inspecteurs van het hoogheemraadschap telden deze week ongeveer 180 scheuren. Tijdens de vorige inspectieronde waren dat er zo'n dertig.
7 uur geleden