Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sky Sports: Ronaldo in gesprek met Manchester United

Sky Sports: Ronaldo in gesprek met Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo is in gesprek met zijn oude club Manchester United, meldt Sky Sports. Naar verluidt zijn onderhandelingen met Manchester City op niets uitgelopen.

Ronaldo zou zijn zinnen hebben gezet op een overstap naar City, maar de regerend landskampioen van Engeland zou afzien van het aantrekken van de 36-jarige Portugees. "Cristiano zal beslissen waar hij wil spelen, niet Manchester City of ikzelf. Op dit moment lijkt het ver, ver weg", zei trainer Pep Guardiola.

Jorge Mendes, de zaakwaarnemer van Ronaldo, voert nu volgens Sky gesprekken met United over een terugkeer. Ronaldo speelde van 2003 tot 2009 op Old Trafford. Hij verruilde de club twaalf jaar geleden voor Real Madrid. "Cristiano is een legende van deze club en hij is de beste speler aller tijden, als je het mij vraagt", zei Ole Gunnar Solskjaer, de trainer van United.

Speculaties

"Ik had niet gedacht dat Cristiano Juventus zou verlaten. De laatste dagen is er natuurlijk veel gespeculeerd. We hebben altijd een goede communicatie gehad en ik weet dat Bruno Fernandes ook met hem heeft gesproken. Hij weet hoe we over hem denken. Als hij Juventus ooit wil verlaten, weet hij ons te vinden." Fernandes, een landgenoot van Ronaldo, is een van de bepalende spelers van United.

Massimiliano Allegri, de trainer van Juventus, bevestigde vrijdag dat Ronaldo zijn huidige club Juventus gaat verlaten. "Hij wil niet bij Juventus blijven, heeft ook niet getraind en is ook niet opgenomen in de selectie voor de komende competitiewedstrijd tegen Empoli", aldus Allegri.

Meer uit Voetbal

KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

22 minuten geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

1 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

15 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

15 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

15 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

15 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

19 uur geleden