Sky Sports: Ronaldo in gesprek met Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo is in gesprek met zijn oude club Manchester United, meldt Sky Sports. Naar verluidt zijn onderhandelingen met Manchester City op niets uitgelopen.
Ronaldo zou zijn zinnen hebben gezet op een overstap naar City, maar de regerend landskampioen van Engeland zou afzien van het aantrekken van de 36-jarige Portugees. "Cristiano zal beslissen waar hij wil spelen, niet Manchester City of ikzelf. Op dit moment lijkt het ver, ver weg", zei trainer Pep Guardiola.
Jorge Mendes, de zaakwaarnemer van Ronaldo, voert nu volgens Sky gesprekken met United over een terugkeer. Ronaldo speelde van 2003 tot 2009 op Old Trafford. Hij verruilde de club twaalf jaar geleden voor Real Madrid. "Cristiano is een legende van deze club en hij is de beste speler aller tijden, als je het mij vraagt", zei Ole Gunnar Solskjaer, de trainer van United.
Speculaties
"Ik had niet gedacht dat Cristiano Juventus zou verlaten. De laatste dagen is er natuurlijk veel gespeculeerd. We hebben altijd een goede communicatie gehad en ik weet dat Bruno Fernandes ook met hem heeft gesproken. Hij weet hoe we over hem denken. Als hij Juventus ooit wil verlaten, weet hij ons te vinden." Fernandes, een landgenoot van Ronaldo, is een van de bepalende spelers van United.
Massimiliano Allegri, de trainer van Juventus, bevestigde vrijdag dat Ronaldo zijn huidige club Juventus gaat verlaten. "Hij wil niet bij Juventus blijven, heeft ook niet getraind en is ook niet opgenomen in de selectie voor de komende competitiewedstrijd tegen Empoli", aldus Allegri.
Meer uit Voetbal
BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
5 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
13 minuten geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
1 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
1 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
4 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
9 uur geleden