Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sky Sports: Grealish donderdag medisch gekeurd bij City

Sky Sports: Grealish donderdag medisch gekeurd bij City

MANCHESTER (ANP) - Jack Grealish wordt volgens Sky Sports donderdag medisch gekeurd bij Manchester City. Als de artsen de Engelse international fysiek in orde vinden dan kan de transfer van de 25-jarige aanvoerder van Aston Villa worden afgerond. Daarmee is een vergoedingssom van 100 miljoen pond gemoeid, 117 miljoen euro.

Grealish wordt daarmee de duurste voetballer in de Premier League. Het record stond op naam van Paul Pogba. Manchester United haalde de Fransman in 2016 terug van Juventus voor naar verluidt 104 miljoen euro. Grealish komt voort uit de jeugdopleiding van Villa, waar hij nog een meerjarig contract heeft. De getalenteerde middenvelder, die tijdens het EK vooral tot invalbeurten was veroordeeld, debuteerde in 2014 in de hoofdmacht.

Volgens de Britse media wil City, getraind door de Spanjaard Pep Guardiola, het record zo snel mogelijk weer verbeteren door ook Harry Kane over te nemen. De geroutineerde aanvaller is tot dusver nog niet gesignaleerd bij zijn Londense werkgever Tottenham Hotspur.

Aston Villa deed in afwachting van het vertrek van smaakmaker Grealish alvast wat aankopen ter compensatie. De Londenaren namen na de Jamaicaan Leon Bailey (23) ook nog Danny Ings over van Southampton. Daar scoorde de 29-jarige aanvaller in 100 wedstrijden 46 keer. Over de afkoopsom deden beide clubs woensdag geen mededelingen, volgens de media is met de deal 35 miljoen euro gemoeid. Leverkusen kreeg hetzelfde bedrag voor Bailey.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

7 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

8 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

9 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

10 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

10 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

10 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

11 uur geleden