Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sky: leverancier alarmsystemen Verisure mogelijk naar Damrak

Sky: leverancier alarmsystemen Verisure mogelijk naar Damrak

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - De grote leverancier van alarmsystemen Verisure krijgt mogelijk een notering aan de Amsterdamse aandelenbeurs. Volgens de Britse nieuwszender Sky News is de Amerikaanse investeringsmaatschappij Hellman & Friedman die Verisure bezit, voorbereidingen aan het treffen voor een mogelijke beursgang en wordt het Damrak of de beurs in Londen als meest waarschijnlijke keuze gezien.

Die voorbereidingen bevinden zich volgens bronnen tegen Sky nog wel in een vroeg stadium en er is ook nog geen definitief besluit genomen. Naast Amsterdam en Londen zou ook een beursgang in Zürich of Stockholm worden overwogen. Overigens zal die gang naar de aandelenmarkt nog wel een tijdje op zich laten wachten, want volgens de ingewijden is het niet waarschijnlijk dat die binnen de komende twaalf tot achttien maanden plaatsvindt.

Sky stelt verder dat de waardering van Verisure bij een eventuele beursgang op meer dan 20 miljard euro zou kunnen liggen. Verisure levert alarmsystemen aan particulieren en bedrijven en is actief in Europa en Zuid-Amerika met ongeveer 5,5 miljoen klanten, waaronder in Nederland. Het hoofdkantoor van het beveiligingsbedrijf staat in het Zwitserse Genève.

Verisure wilde geen commentaar geven aan Sky en Hellman & Friedman reageerde volgens de zender niet op vragen over de mogelijke beursgang.

Meer uit Financieel

Prijzen aan de pomp lopen verder op, weer nieuw record benzine

EINDHOVEN (ANP) - De prijzen aan de pomp in Nederland zijn donderdag verder gestegen, volgens cijfers van consumentenvoordeelplatform UnitedConsumers. Benzine bereikte een nieuwe recordadviesprijs van 2,692 euro per liter Euro95. Dat is een stijging van 2,4 cent vergeleken met woensdag.

21 minuten geleden
Rabo-economen zien economie vooral door uitgaven overheid groeien

UTRECHT (ANP) - De Nederlandse economie groeit dit jaar 1,3 procent en volgend jaar 1,1 procent, verwacht Rabobank. Dat komt vooral doordat de overheid en consumenten meer uitgeven, schrijft de bank.

1 uur geleden
Bestedingen tv-reclames groeien in eerste jaarhelft door sport

AMSTERDAM (ANP) - De uitgaven aan televisiereclames in Nederland zijn in de eerste helft van dit jaar gegroeid. Het is voor het eerst sinds 2022 dat het eerste halfjaar weer groei laat zien, aldus cijfers van tv-marketingorganisatie Screenforce.

7 uur geleden
Bestedingen tv-reclames groeien in eerste jaarhelft door sport

AMSTERDAM (ANP) - De uitgaven aan televisiereclames in Nederland zijn in de eerste helft van dit jaar gegroeid. Het is voor het eerst sinds 2022 dat het eerste halfjaar weer groei laat zien, aldus cijfers van tv-marketingorganisatie Screenforce.

9 uur geleden
Beursgraadmeters Wall Street herstellen iets na verliesreeks

NEW YORK (ANP) - Wall Street heeft woensdag wat terrein teruggewonnen na een verliesreeks van drie dagen. Beleggers gingen volgens kenners op koopjesjacht. Door de verliezen van de afgelopen dagen leken sommige aandelen opeens aantrekkelijk geprijsd. De koerswinsten werden wel enigszins getemperd door een verkoopgolf op de obligatiemarkt.

10 uur geleden
Buitenlandse bedrijven tekenen oliedeals in Venezuela

CARACAS (ANP/RTR) - Het Amerikaanse Chevron, het Italiaanse Eni en andere buitenlandse energiebedrijven hebben woensdag in Caracas handtekeningen gezet onder grote projectuitbreidingen om de olieproductie in Venezuela op te krikken. Ze willen er komende jaren veel geld investeren. Chevron heeft zelfs meer dan 7 miljard dollar toegezegd.

11 uur geleden
Google ontloopt in rechtszaak gedwongen verkoop advertentiebeurs

ALEXANDRIA (ANP/RTR) - Google heeft in een rechtszaak een gedwongen verkoop van een bedrijfsonderdeel ontlopen. Het is al de derde keer in korte tijd dat Amerikaanse autoriteiten achter het net vissen in pogingen een techconcern op te knippen.

12 uur geleden