Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sky: leverancier alarmsystemen Verisure mogelijk naar Damrak

Sky: leverancier alarmsystemen Verisure mogelijk naar Damrak

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - De grote leverancier van alarmsystemen Verisure krijgt mogelijk een notering aan de Amsterdamse aandelenbeurs. Volgens de Britse nieuwszender Sky News is de Amerikaanse investeringsmaatschappij Hellman & Friedman die Verisure bezit, voorbereidingen aan het treffen voor een mogelijke beursgang en wordt het Damrak of de beurs in Londen als meest waarschijnlijke keuze gezien.

Die voorbereidingen bevinden zich volgens bronnen tegen Sky nog wel in een vroeg stadium en er is ook nog geen definitief besluit genomen. Naast Amsterdam en Londen zou ook een beursgang in Zürich of Stockholm worden overwogen. Overigens zal die gang naar de aandelenmarkt nog wel een tijdje op zich laten wachten, want volgens de ingewijden is het niet waarschijnlijk dat die binnen de komende twaalf tot achttien maanden plaatsvindt.

Sky stelt verder dat de waardering van Verisure bij een eventuele beursgang op meer dan 20 miljard euro zou kunnen liggen. Verisure levert alarmsystemen aan particulieren en bedrijven en is actief in Europa en Zuid-Amerika met ongeveer 5,5 miljoen klanten, waaronder in Nederland. Het hoofdkantoor van het beveiligingsbedrijf staat in het Zwitserse Genève.

Verisure wilde geen commentaar geven aan Sky en Hellman & Friedman reageerde volgens de zender niet op vragen over de mogelijke beursgang.

Meer uit Financieel

DNB heeft 86 ton goud uit VS en Canada naar Londen verplaatst

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandsche Bank (DNB) heeft een deel van de goudvoorraad uit de Verenigde Staten en Canada gehaald. Daarmee wordt Londen nu de standplaats met het grootste deel van de Nederlandse goudvoorraad, gevolgd door Zeist.

4 minuten geleden
Experts verwachten duurdere benzine door oorlogen

DEN HAAG (ANP) - De prijzen aan de pomp in Nederland stijgen de komende tijd waarschijnlijk verder door de conflicten in het Midden-Oosten en tussen Rusland en Oekraïne. Dat denken deskundigen op dit gebied, nadat uit cijfers van het consumentenvoordeelplatform UnitedConsumers woensdag bleek dat de gemiddelde adviesprijs voor een liter Euro95 is gestegen tot een nieuw record. Die van diesel zal dat naar verwachting ook doen.

21 minuten geleden
Werkgevers vinden dat vakbonden met kabinet om tafel moeten

DEN HAAG (ANP) - Werkgeversorganisaties MKB-Nederland en VNO-NCW vinden dat vakbonden weer om tafel moeten met het kabinet na een "stevige handreiking" van de coalitie op het vlak van sociale zekerheid. Dat de bonden vasthouden aan aangekondigde stakingen is teleurstellend, zeggen de belangenbehartigers van het bedrijfsleven in een reactie op gelekte begrotingsplannen.

27 minuten geleden
Kabinet geeft opnieuw deel oliereserve vrij om hoge prijzen

DEN HAAG (ANP) - Een deel van de Nederlandse strategische olievoorraad wordt op de markt gebracht, meldt minister Stientje van Veldhoven (Klimaat en Groene Groei, D66). Het gaat om ongeveer 780.000 vaten in handen van de Staat. In juli werden al 2,7 miljoen vaten olie van de strategische voorraad in handen van commerciële partijen vrijgegeven.

51 minuten geleden
EU-lidstaten akkoord met afschaffen deel importtarieven Armenië

BRUSSEL (ANP) - EU-lidstaten hebben er woensdag mee ingestemd de importtarieven op een groot deel van de Armeense producten tijdelijk af te schaffen. De Europese Commissie deed dit voorstel afgelopen zomer om Armenië te steunen na handelsbeperkingen en dreigingen vanuit Rusland. Dat gebeurde rondom parlementsverkiezingen, die gewonnen werden door de EU-gezinde premier Nikol Pasjinjan.

1 uur geleden
Arbo Unie verwacht sterke stijging ziekmeldingen deze maand

NIEUWEGEIN (ANP) - Arbodienstverlener Arbo Unie verwacht dat in september het aantal ziekmeldingen van werknemers zeer sterk zal stijgen. Volgens een analyse van Arbo Unie over de jaren 2020 tot en met 2025 ligt het aantal ziekmeldingen in september gemiddeld 69 procent hoger dan in augustus. September is volgens de arbodienst het punt waarop het verzuimseizoen begint.

1 uur geleden
Fiscus mag van rechter ledengegevens herenmodeketen Ogér krijgen

HAARLEM (ANP) - Herenmodewinkelketen Ogér moet gegevens over de leden van zijn businessclub met de Belastingdienst delen. Dat heeft de rechtbank Noord-Holland woensdag bepaald, nadat de fiscus hierover een kort geding startte. De Belastingdienst vermoedt dat het lidmaatschap van de businessclub deels wordt ingezet om privé-uitgaven, zoals de aanschaf van kleding of deelname aan evenementen, om te zetten naar een zakelijke kostenpost.

1 uur geleden