Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sky: De Ligt vertrekt deze zomer bij Bayern München

Sky: De Ligt vertrekt deze zomer bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Matthijs de Ligt vertrekt mogelijk deze zomer al bij Bayern München, ondanks een doorlopend contract tot 2027. Dat meldt het Duitse Sky Sport. De Nederlandse international zou ontevreden zijn met zijn positie bij de Duitse recordkampioen. De verdediger heeft vaak geen basisplaats. Met de Zuid-Koreaan Kim Min-jae en de Fransman Dayot Upamecano is de concurrentie groot voor de plek centraal achterin. Bovendien zou Bayern interesse hebben in de Uruguayaan Ronald Araújo van FC Barcelona.

De 24-jarige De Ligt kwam in 2022 voor een bedrag van 67 miljoen euro over van Juventus. Hij is de laatste tijd vaak geblesseerd. De voormalig speler van Ajax speelde dit seizoen pas twee keer de volle negentig minuten bij Bayern in een Bundesliga-wedstrijd. Volgens Sky zou Manchester United belangstelling hebben om De Ligt van de zomer over te nemen.

Coach Thomas Tuchel ging in de persconferentie in aanloop naar het competitieduel met Werder Bremen op zondag niet in op het transfergerucht. Hij zei wel dat Bayern plannen met De Ligt heeft, want hij is "onze speler, een topspeler met een topkarakter".

Tuchel kondigde verder aan De Ligt tegen Bremen in de basis begint. De verdediger liep op het trainingskamp in het Portugese Faro weliswaar een knieblessure op, maar die blijkt niet ernstig. "Ik heb geen reden om me zorgen te maken. Hij zal starten."

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

6 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

8 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

9 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

10 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

10 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

12 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

12 uur geleden