Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sky: De Ligt vertrekt deze zomer bij Bayern München

Sky: De Ligt vertrekt deze zomer bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Matthijs de Ligt vertrekt mogelijk deze zomer al bij Bayern München, ondanks een doorlopend contract tot 2027. Dat meldt het Duitse Sky Sport. De Nederlandse international zou ontevreden zijn met zijn positie bij de Duitse recordkampioen. De verdediger heeft vaak geen basisplaats. Met de Zuid-Koreaan Kim Min-jae en de Fransman Dayot Upamecano is de concurrentie groot voor de plek centraal achterin. Bovendien zou Bayern interesse hebben in de Uruguayaan Ronald Araújo van FC Barcelona.

De 24-jarige De Ligt kwam in 2022 voor een bedrag van 67 miljoen euro over van Juventus. Hij is de laatste tijd vaak geblesseerd. De voormalig speler van Ajax speelde dit seizoen pas twee keer de volle negentig minuten bij Bayern in een Bundesliga-wedstrijd. Volgens Sky zou Manchester United belangstelling hebben om De Ligt van de zomer over te nemen.

Coach Thomas Tuchel ging in de persconferentie in aanloop naar het competitieduel met Werder Bremen op zondag niet in op het transfergerucht. Hij zei wel dat Bayern plannen met De Ligt heeft, want hij is "onze speler, een topspeler met een topkarakter".

Tuchel kondigde verder aan De Ligt tegen Bremen in de basis begint. De verdediger liep op het trainingskamp in het Portugese Faro weliswaar een knieblessure op, maar die blijkt niet ernstig. "Ik heb geen reden om me zorgen te maken. Hij zal starten."

Meer uit Voetbal

Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

49 minuten geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

2 uur geleden
Bayern-topman Hoeness wil af van 'onbeschaamde' zaakwaarnemers

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Erevoorzitter Uli Hoeness heeft aangekondigd dat Bayern München harder gaat optreden tegen zaakwaarnemers die steeds meer geld willen verdienen aan transfers. "We accepteren niet langer dat zaakwaarnemers bepalen hoe de zaken worden gedaan. Hun werk staat niet meer in verhouding tot de bedragen die ze vragen en vaak ook nog krijgen", zei Hoeness in de Duitse krant Bild. "We zullen vaker 'nee' zeggen en weigeren mee te gaan in deze waanzin."

7 uur geleden
Trainer Flick geeft spelers Barcelona vrij om 'te herpakken'

GIRONA (ANP/RTR) - Trainer Hansi Flick geeft de spelers van FC Barcelona twee dagen vrij om bij te komen van twee nederlagen op rij. "Ik denk dat het belangrijk is dat ze zich herpakken", zei de coach na de 2-1-nederlaag tegen Girona, waardoor de Catalaanse ploeg de koppositie kwijtraakte aan Real Madrid. Het verlies tegen Girona kwam vier dagen na de 4-0-nederlaag tegen Atlético in het Spaanse bekertoernooi.

8 uur geleden
President maakt FIFA-baas Infantino Libanees staatsburger

BEIROET (ANP/DPA) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA heeft dankzij een uitzondering in de wetgeving een Libanees paspoort gekregen. "Trots om officieel Libanees te zijn. Ik hou van Libanon en voel me thuis in dit prachtige land", aldus de Zwitser in een post op Instagram.

8 uur geleden
Barcelona raakt koppositie kwijt na nederlaag bij Girona

GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.

19 uur geleden
Heitinga niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.

23 uur geleden