Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sky: De Ligt vertrekt deze zomer bij Bayern München

Sky: De Ligt vertrekt deze zomer bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Matthijs de Ligt vertrekt mogelijk deze zomer al bij Bayern München, ondanks een doorlopend contract tot 2027. Dat meldt het Duitse Sky Sport. De Nederlandse international zou ontevreden zijn met zijn positie bij de Duitse recordkampioen. De verdediger heeft vaak geen basisplaats. Met de Zuid-Koreaan Kim Min-jae en de Fransman Dayot Upamecano is de concurrentie groot voor de plek centraal achterin. Bovendien zou Bayern interesse hebben in de Uruguayaan Ronald Araújo van FC Barcelona.

De 24-jarige De Ligt kwam in 2022 voor een bedrag van 67 miljoen euro over van Juventus. Hij is de laatste tijd vaak geblesseerd. De voormalig speler van Ajax speelde dit seizoen pas twee keer de volle negentig minuten bij Bayern in een Bundesliga-wedstrijd. Volgens Sky zou Manchester United belangstelling hebben om De Ligt van de zomer over te nemen.

Coach Thomas Tuchel ging in de persconferentie in aanloop naar het competitieduel met Werder Bremen op zondag niet in op het transfergerucht. Hij zei wel dat Bayern plannen met De Ligt heeft, want hij is "onze speler, een topspeler met een topkarakter".

Tuchel kondigde verder aan De Ligt tegen Bremen in de basis begint. De verdediger liep op het trainingskamp in het Portugese Faro weliswaar een knieblessure op, maar die blijkt niet ernstig. "Ik heb geen reden om me zorgen te maken. Hij zal starten."

Meer uit Voetbal

Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

45 minuten geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

10 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

10 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

12 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

20 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

22 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden