Sky breekt kijkcijferrecords bij hervatting Bundesliga
BERLIJN (ANP) - De hervatting van de Duitse Bundesliga heeft tv-zender Sky kijkcijferrecords bezorgd. In totaal 6 miljoen mensen volgden de duels, waaronder Borussia Dortmund tegen Schalke 04. De betaalzender registreerde bij het begin van dat duel 3,68 miljoen kijkers, meldt de website DWDL.de. Dat is het dubbele van het normale aantal op zaterdagmiddag.
Een kleine 2,5 miljoen mensen volgde de wedstrijden via het open kanaal van de zender, Sport News, dat voor een keer de duels live bracht. Het marktaandeel op de betaalzender bedroeg 27,4 procent, op het open kanaal 18,2 procent. De zender berekende dat in de doelgroep, 14- tot 49-jarigen, er zelfs sprake was van een marktaandeel van meer dan 60 procent.
Bij de avondwedstrijd tussen Eintracht Frankfurt en Borussia Mönchengladbach waren de cijfers weer op het normale niveau: 740.000 voor de live-uitzending op de betaalzender.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
8 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
12 uur geleden