Sky breekt kijkcijferrecords bij hervatting Bundesliga
BERLIJN (ANP) - De hervatting van de Duitse Bundesliga heeft tv-zender Sky kijkcijferrecords bezorgd. In totaal 6 miljoen mensen volgden de duels, waaronder Borussia Dortmund tegen Schalke 04. De betaalzender registreerde bij het begin van dat duel 3,68 miljoen kijkers, meldt de website DWDL.de. Dat is het dubbele van het normale aantal op zaterdagmiddag.
Een kleine 2,5 miljoen mensen volgde de wedstrijden via het open kanaal van de zender, Sport News, dat voor een keer de duels live bracht. Het marktaandeel op de betaalzender bedroeg 27,4 procent, op het open kanaal 18,2 procent. De zender berekende dat in de doelgroep, 14- tot 49-jarigen, er zelfs sprake was van een marktaandeel van meer dan 60 procent.
Bij de avondwedstrijd tussen Eintracht Frankfurt en Borussia Mönchengladbach waren de cijfers weer op het normale niveau: 740.000 voor de live-uitzending op de betaalzender.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
3 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
4 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
6 uur geleden