Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Skiester Worley wint reuzenslalom in Kronplatz

Skiester Worley wint reuzenslalom in Kronplatz

KRONPLATZ (ANP) - Skiester Tessa Worley heeft dinsdag een wereldbekerwedstrijd reuzenslalom bij de vrouwen in Kronplatz gewonnen. De 31-jarige atlete uit Frankrijk bleef in Italië met 0,27 van een seconde de Zwitserse Lara Gut-Behrami voor. De Italiaanse Marta Bassino werd op 0,73 derde.

Voor Worley was het de veertiende zege in een wereldbekerwedstrijd en de eerste na 27 maanden. De tweevoudige olympische kampioene op de reuzenslalom was in oktober 2018 voor het laatst de beste geweest.

De Slowaakse Petra Vlhova had aan de twaalfde plaats in Kronplatz voldoende om de leiding in de algemene stand om de wereldbeker te behouden.

Meer uit Sport

Doets vecht zich terug en bereikt tweede ronde op WK darts

LONDEN (ANP) - Darter Kevin Doets heeft in Londen de tweede ronde van het WK darts bereikt. In Alexandra Palace vocht de 27-jarige Nederlander zich terug van een 0-1-achterstand en versloeg de Brit Matthew Dennant met 3-1.

20 minuten geleden
KNSB geeft 4 januari olympische schaatsselectie door aan NOC*NSF

UTRECHT (ANP) - De KNSB geeft uiterlijk 4 januari aan sportkoepel NOC*NSF door welke achttien langebaanschaatsers Nederland in februari bij de Olympische Spelen in Milaan vertegenwoordigen. Dat meldt de schaatsbond vrijdag bij de bekendmaking van de selectievolgorde voor het olympisch kwalificatietoernooi. Dat vindt plaats van 26 tot en met 30 december in Thialf.

27 minuten geleden
Van Empel vertrekt bij Visma - Lease a Bike en neemt pauze

DEN BOSCH (ANP) - Veldrijdster Fem van Empel vertrekt per 1 januari bij Visma - Lease a Bike en stopt voor onbepaalde tijd met haar professionele wielercarrière. Dat meldt de wielerploeg in een persbericht.

2 uur geleden
Van Gerwen moeizaam naar tweede ronde van WK darts

LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.

15 uur geleden
Skeletonster Bos op vijfde plaats bij wereldbeker in Sigulda

SIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.

18 uur geleden
Vijftigste wereldbekerzege voor Zwitserse skiër Odermatt

VAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.

22 uur geleden
Snowboardster Dekker zevende bij wereldbeker in Carezza

CAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.

23 uur geleden