Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Skiester Vlhová doorbreekt zegereeks Shiffrin op de slalom

Skiester Vlhová doorbreekt zegereeks Shiffrin op de slalom

ZAGREB (ANP) - Voor het eerst in bijna een jaar heeft de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin een 'nederlaag' moeten incasseren op de slalom. Na zes wereldbekerzeges op rij op haar favoriete onderdeel werd Shiffrin in Zagreb verslagen door Petra Vlhová. De 24-jarige Slowaakse was in beide runs de snelste.

Vlhová, de wereldkampioene op de reuzenslalom, zegevierde in 1.57,98. De Slowaakse was ook veel sneller dan Shiffrin, die 1,31 seconden moest toegeven. Katharina Liensberger uit Oostenrijk eindigde als derde op 3,49 seconden van de winnares.

Vlhová was op 8 januari vorig jaar ook de laatste die Shiffrin had verslagen op de slalom, toen in Flachau. Daarvoor had de 24-jarige Amerikaanse zeven wereldbekerslaloms achter elkaar gewonnen. Na haar zeldzame 'nederlaag' in Flachau was de tweevoudig olympisch kampioene weer ongenaakbaar op het nummer waarop ze bij de afgelopen vier WK's de wereldtitel pakte.

Meer uit Sport

Schulting hoort maandag of ze als shorttrackster naar Spelen mag

LEEUWARDEN (ANP) - Schaatsbond KNSB maakte zondag niet meer bekend welke shorttrackers naar de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo mogen. Waarschijnlijk valt de beslissing maandag, zo bevestigde een woordvoerder.

4 uur geleden
Oprichter Djokovic stapt uit spelersbond PTPA

BELGRADO (ANP) - Novak Djokovic is uit de bond voor professionele tennissers PTPA gestapt. De winnaar van 24 grandslamtoernooien heeft die beslissing genomen omdat hij zich onvoldoende kan vinden in de koers van de organisatie.

4 uur geleden
Wawrinka hoopt op wildcard voor zijn laatste Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Stanislas Wawrinka hoopt met een wildcard zijn laatste Australian Open te kunnen spelen. De 40-jarige Zwitser heeft vorige maand aangekondigd dat hij aan het einde van 2026 stopt als proftennisser. Hij won de Australian Open in 2014 en staat nu met een 157e plaats te laag op de wereldranglijst om rechtstreeks te worden toegelaten tot het hoofdtoernooi.

6 uur geleden
Van der Poel wint in Zonhoven zijn negende veldrit dit seizoen

ZONHOVEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zondag voor de zesde keer de wereldbekerveldrit van Zonhoven gewonnen. De 30-jarige coureur was in de Belgische sneeuw opnieuw een klasse apart op het parcours met de beroemde Kuil van Zonhoven. De Nederlander Tibor Del Grosso (22) werd tweede.

10 uur geleden
Schulting bewijst zich op NK shorttrack met titel op 1500 meter

LEEUWARDEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft bij het NK shorttrack de titel veroverd op de 1500 meter. De drievoudig olympisch kampioene duwde haar schaats in de Elfstedenhal in Leeuwarden net wat eerder over de finish dan Michelle Velzeboer, die nagenoeg de hele race op kop reed.

10 uur geleden
Shorttracker Van 't Wout wint op NK opnieuw alle afstanden

LEEUWARDEN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij het NK opnieuw alle afstanden gewonnen. De 24-jarige Nederlander was zondag in de Elfstedenhal in Leeuwarden de snelste op de 1000 meter. Zaterdag schreef Van 't Wout al de 500 en 1500 meter op zijn naam. Vorig jaar won Van 't Wout ook alle drie de afstanden.

11 uur geleden
Nederlandse tennissers verliezen in United Cup ruim van Duitsland

SYDNEY (ANP/DPA) - De Nederlandse tennissers zijn de United Cup, het toernooi voor gemengde landenteams, begonnen met een ruime nederlaag. Duitsland was in Sydney met 3-0 te sterk.

17 uur geleden