Skiester Shiffrin wil over twee weken terugkeren na zware val
NEW YORK (ANP/AFP) - De Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin wil over twee weken in het Zweedse Are haar rentree maken na haar val eind januari in Cortina d'Ampezzo. Daarbij liep de succesvolste skiester aller tijden een knieblessure op. "Ik heb goede vooruitgang geboekt en ik voel me elke dag beter", zegt de 28-jarige Shiffrin in een video die ze op haar sociale netwerken plaatste.
"We plannen een terugkeer in de competitie in Are op 9 en 10 maart. Ik kan niet wachten", zei ze over het weekend waarin een reuzenslalom en een slalom op het programma staan.
Sinds Shiffrins afwezigheid heeft Lara Gut-Behrami de leiding veroverd in het wereldbekerklassement. De Zwitserse won vier van haar laatste zes wedstrijden en heeft een voorsprong van 205 punten op de Amerikaanse. Zaterdag kan ze die marge niet vergroten, want een super-G die in Val di Fassa zou worden gehouden is afgelast door de hevige sneeuwval.
Meer uit Sport
TOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
57 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
1 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
17 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
22 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
1 dag geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geleden