Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Skiester Shiffrin heeft langer nodig voor herstel

Skiester Shiffrin heeft langer nodig voor herstel

SOLDEU (ANP) - Skiester Mikaela Shiffrin komt nog niet in actie bij de wereldbekerwedstrijden in Soldeu in Andorra dit weekend. De Amerikaanse veelwinnaar crashte op 26 januari bij de afdaling in Cortina d'Ampezzo en liep daarbij een knieblessure op.

De 28-jarige skiester, die recordhouder is met 95 wereldbekeroverwinningen, heeft last van een verstuiking van de kniebanden en liet weten dat haar knie nieuwe wedstrijden nog niet aankan. "Ik heb nog wat meer tijd nodig om te herstellen en weer in conditie te komen", meldde Shiffrin via Instagram. "Zoals ik eerder heb gemeld, was er geen grote schade aan de banden en de knie. Mijn hele been kreeg een flinke klap toen ik crashte en ik heb het een en ander verrekt wat nog voor pijn zorgt. Maar het wordt elke dag beter."

Shiffrin zei dat ze geduldig moet zijn. "Ik wil dit nog langer doen en moet ervoor zorgen dat mijn knie weer sterk is en dat ik weer in staat ben om met kracht te skiën als ik bij het startpoortje sta."

De skiester steunde de mening van haar eveneens geblesseerde partner Aleksander Aamodt Kilde, die opriep voor betere raceschema's om atleten te beschermen tegen blessures. "Het is echt te veel", zei Shiffrin. "Ik geloof echt dat vermoeidheid op dit punt in het seizoen een rol speelt in de vele blessure die we recentelijk hebben gezien, inclusief die van mij."

Meer uit Sport

Verstappen tweede in kwalificatie Miami, pole voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.

45 minuten geleden
Norris rijdt 'vrij ontspannen' naar eerste zege van het seizoen

MIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.

3 uur geleden
Kostjoek wint tennistoernooi Madrid ten koste van Andrejeva

MADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.

4 uur geleden
Verstappen naar vijfde plaats sprintrace na straf voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.

4 uur geleden
International De Waard (30) stopt na dit seizoen met hockey

DEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.

5 uur geleden
Verstappen zesde bij sprintrace Miami, zege voor Norris

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is als zesde geëindigd in de sprintrace bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull was de race over 100 kilometer op de vijfde positie begonnen. Na een matige start wist hij nog een plek terug te winnen. De winst ging naar Lando Norris van McLaren. Het was de vierde sprintzege uit zijn carrière.

5 uur geleden
Estafetteploegen 4x400 meter naar finale World Relays, WK zeker

GABORONE (ANP) - Lieke Klaver heeft zich in Gaborone (Botswana) met de Nederlandse estafettevrouwen op de 4x400 meter geplaatst voor de finale van de World Relays. De formatie, zonder Femke Broeders-Bol, plaatste zich op basis van tijd en stelde daarmee ook een ticket veilig voor de WK atletiek van volgend jaar in Beijing. Ook de Nederlandse estafettemannen op de 4x400 meter en de 4x100 meter slaagden hierin.

6 uur geleden