Skiester Brignone wint seizoensopener in Sölden
SÖLDEN (ANP) - Skiester Federica Brignone heeft de seizoensopener in het Oostenrijkse Sölden gewonnen. Ze was op de reuzenslalom over twee runs de beste voor Alice Robinson uit Nieuw-Zeeland en Julia Scheib uit Oostenrijk.
Mikaela Shiffrin, die de snelste was in de eerste run, eindigde slechts als vijfde en greep naast haar 98e overwinning. Lara Gut-Behrami, afgelopen seizoen winnares van de algemene wereldbeker, had zich een dag voor de wedstrijd in Sölden afgemeld. Ze liet weten nog niet klaar te zijn voor wedstrijden.
De mannen komen zondag in actie op de reuzenslalom in Sölden. Marcel Hirscher maakt daar zijn rentree. De 35-jarige Oostenrijker, die een Nederlandse moeder heeft, doet mee namens Nederland.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
3 uur geledenINCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.
3 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.
3 uur geledenTOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
7 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
1 dag geleden