Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Skiër Pinturault de beste op combinatie in Bormio

Skiër Pinturault de beste op combinatie in Bormio

BORMIO (ANP) - De Franse skiër Alexis Pinturault heeft in Bormio de combinatie voor de wereldbeker gewonnen. Na het eerste onderdeel, de super-G, nam Pinturault de twaalfde plaats in. De Fransman was echter verreweg de beste op de slalom en vierde zo zijn 26e overwinning in de wereldbeker, zijn derde van dit seizoen.

De 28-jarige Fransman heeft nu al acht seizoenen op rij een combinatie voor de wereldbeker gewonnen. Dat lukte alleen de Zwitser Pirmin Zurbriggen ook in de jaren 80 en 90.

De Noor Aleksander Aamodt Kilde ging in Bormio na het eerste onderdeel aan de leiding, vlak voor Dominik Paris. De Italiaan won de afgelopen dagen twee keer de afdaling in Bormio. Pinturault gaf bijna een seconde toe, maar sloeg toe op het tweede onderdeel. Aamodt eindigde op ruim een halve seconde als tweede, de derde plaats was voor Loïc Meillard uit Zwitserland. Paris, geen specialist op de technische slalom, gaf bijna 8 seconden toe en werd 26e.

Meer uit Sport

'Heel veel aanvragen' voor kaarten laatste GP van Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - De belangstelling voor de laatste Dutch GP, volgend jaar in Zandvoort, is overweldigend. Volgens de organisatie is er sprake van "een zeer grote hoeveelheid" aanvragen. De komende dagen worden alle verzoeken verwerkt en deze week vinden de toewijzingen plaats. De periode waarin belangstellenden een aanvraag konden doen voor toegangsbewijzen voor de Formule 1 werd op maandag 8 september afgesloten.

2 uur geleden
Visma - Lease a Bike raakt Campenaerts kwijt in Vuelta

POIO (ANP) - Wielerploeg Visma - Lease a Bike vervolgt de Vuelta dinsdag zonder Victor Campenaerts. De Belgische helper van klassementsleider Jonas Vingegaard is ziek, meldt de Nederlandse ploeg op X. Na de rustdag volgt dinsdag de zestiende etappe in de Ronde van Spanje, een heuvelrit van Poio naar Castro de Herville.

5 uur geleden
Handballer Taboada mag voor Nederland uitkomen

DEN HAAG (ANP) - Reinier Taboada heeft van de internationale handbalbond toestemming gekregen om voor Nederland uit te komen. De 27-jarige linkeropbouwer debuteert volgende maand mogelijk tijdens de Golden League en mag ook aan het EK in Malmö deelnemen.

21 uur geleden
Sluiter nieuwe trainer van tennisser Van de Zandschulp

ROTTERDAM (ANP) - Raemon Sluiter gaat aan de slag als trainer van Botic van de Zandschulp. De nummer 82 van de wereldranglijst beëindigde in juni de samenwerking met coach Peter Lucassen.

1 dag geleden
Wielrenner Hoole net als Kooij en Bol naar Decathlon

CHAMBÉRY (ANP) - De Franse wielerploeg Decathlon-AG2R heeft naast sprinters Olav Kooij en Cees Bol ook Daan Hoole aangetrokken. De tweevoudig Nederlands kampioen tijdrijden komt over van Lidl-Trek en heeft net als zijn landgenoten een contract voor de komende drie seizoenen getekend bij de ploeg die dan Decathlon CMA CGM heet.

1 dag geleden
Franse wielerploeg Decathlon bevestigt komst sprinter Kooij

CHAMBÉRY (ANP) - De Franse wielerploeg Decathlon-AG2R heeft de komst van sprinter Olav Kooij bevestigd. De 23-jarige Zuid-Hollander komt over van Visma - Lease a Bike en heeft bij de ploeg, die volgend seizoen Decathlon CMA CGM heet, een contract getekend tot en met 2028. Dat meldt het wielerteam op X.

1 dag geleden
Sinner moet minder voorspelbaar worden tegen Alcaraz

NEW YORK (ANP/AFP/RTR) - Jannik Sinner denkt na zijn nederlaag op de US Open tegen Carlos Alcaraz dat hij minder voorspelbaar moet spelen tegen de Spanjaard. De Italiaan verloor de finale van het grandslamtoernooi in New York in vier sets en raakte daarmee ook de nummer 1-positie op de wereldranglijst kwijt.

1 dag geleden