Skiër Kriechmayr wint afdaling in Saalbach
SAALBACH (ANP) - De Oostenrijkse wereldkampioen Vincent Kriechmayr heeft zaterdag in eigen land de afdaling om de wereldbeker van Saalbach-Hinterglemm gewonnen. Kriechmayr troefde de Zwitser Beat Feuz en de Oostenrijker Matthias Mayer af.
Vrijdag was de afdaling in Saalbach nog gestaakt vanwege de dichte mist. De Italiaan Dominik Paris leidde op dat moment voor Kriechmayr. Paris eindigde zaterdag als vierde.
Voor de 29-jarige Kriechmayr is het de negende wereldbekerzege uit zijn carrière. Dit seizoen staat de teller op drie. Hij won eerder twee super-G's. Op het WK in Cortina d'Ampezzo won Kriechmayr vorige maand goud op de afdaling en de super-G. In de tussenstand van wereldbeker afdaling behoudt Feuz de leiding na zeven manches. In de algemene wereldbeker blijft de Fransman Alexis Pinturault de leider. Hij startte niet op de afdaling.
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP/RTR) - Lewis Hamilton en Charles Leclerc hebben hun onderlinge irritaties uitgesproken. Dat hebben de beide coureurs van Ferrari gedaan in een bijeenkomst met hun teambaas Fred Vasseur bij de Grote Prijs van São Paulo.
2 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen gaat er alles aan doen om zondag (18.00 uur Nederlandse tijd) zoveel mogelijk coureurs in te halen in de Grote Prijs van São Paulo. "Ik heb al vaker moeilijke omstandigheden doorstaan, dus laten we maar zien wat er mogelijk is", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 in een persbulletin van zijn team Red Bull.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van São Paulo. Op een kletsnat circuit op het Autódromo José Carlos Pace was de Britse wereldkampioen van vorig seizoen in de McLaren net iets sneller dan de Mercedessen van de Brit George Russell en de nieuwe wereldkampioen Kimi Antonelli uit Italië.
12 uur geledenINDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina, de nummer 1 van de wereld, heeft zich teruggetrokken van het deelnemersveld van de WTA Finals. Dat heeft de WTA zaterdag bekendgemaakt namens de 27-jarige Kazakse. Het slottoernooi van het tennisseizoen begint zondag in het Amerikaanse Indian Wells en duurt tot en met 15 november.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - De finale van het masterstoernooi van Parijs gaat tussen de Spanjaard Carlos Alcaraz en de Amerikaan Ben Shelton. Voor beide tennissers is het de eerste keer dat ze in de finale staan van dit ATP-toernooi.
15 uur geledenZEDDAM (ANP) - Lucinda Brand heeft alsnog de Europese titel veldrijden gewonnen na de deklassering van Marie Schreiber. De Luxemburgse, die de sprint won, was volgens de jury van haar lijn afgeweken in de sprint. Daarop is ze teruggezet naar de tweede plaats. Ceylin del Carmen Alvarado werd derde.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Gaël Monfils is aangesteld als hoofdtrainer van de Franse Davis Cup-ploeg. Dat heeft de Franse tennisfederatie (FFT) bekendgemaakt.
22 uur geleden