Skeletonster Bos op vijfde plaats bij wereldbeker in Sigulda
SIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.
Bos zette met 51,83 de tweede tijd neer in de eerste heat. Dat was 0,01 seconde langzamer dan de Britse Tabitha Stoecker. Ze was na de tweede heat, waarin ze de muur raakte, 0,51 seconde langzamer dan de Belgische. Meylemans bleef niet alleen Bos maar ook Stoecker (tweede) en de Oostenrijkse Janine Flock (derde) voor.
Bos won vorig jaar de wereldbekerwedstrijd in Sigulda. Dat was haar enige zege in de wereldbeker. In de wereldbeker dit seizoen was Bos tot nu toe als elfde en zevende geëindigd.
De skeletonners komen in Sigulda twee keer in actie, omdat de tweede wereldbekerwedstrijd in Innsbruck niet doorging om veiligheidsredenen. Vrijdagmiddag volgt de tweede wedstrijd in Sigulda.
Meer uit Sport
BRNO (ANP) - Motorcoureur Marco Bezzecchi mag zondag niet deelnemen aan de Grote Prijs van Tsjechië. Dat heeft de MotoGP bekendgemaakt. De Italiaanse leider in de WK-stand ging zaterdag tijdens de sprintrace onderuit, waarna zich een incident met de marshals op het circuit voordeed.
2 uur geledenGORAŽDE (ANP) - De Nederlandse volleyballers hebben het vijfde duel in de European League gewonnen. De ploeg van bondscoach Joel Banks kende in Bosnië en Herzegovina weinig problemen tegen Kroatië: 25-17 25-19 25-23.
17 uur geledenAARBURG (ANP) - Tadej Pogačar heeft zaterdag de vierde en voorlaatste etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. De viervoudig Tourwinnaar van UAE Team Emirates was in een tijdrit over 23,7 kilometer rond Aarburg drie tienden van een seconde sneller dan Mathieu van der Poel. De Noor Tobias Foss werd derde op 7 seconden.
18 uur geledenBRNO (ANP) - Motorcoureur Francesco Bagnaia uit Italië heeft zaterdag de sprintrace van de Grote Prijs van Tsjechië in de MotoGP gewonnen. Bagnaia hield Ai Ogura, die voor het eerst vanaf poleposition startte, achter zich. Regerend wereldkampioen Marc Márquez klom vanaf de vijfde startplek op naar de derde positie.
20 uur geledenAARBURG (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser (Movistar) heeft zaterdag in de vierde etappe van de Ronde van Zwitserland de leiding overgenomen van Elisa Longo Borghini. De Zwitserse wereldkampioen tijdrijden was de snelste in een tijdrit over 23,7 kilometer rond Aarburg. Voorafgaand aan de tijdrit stond Reusser vijfde op 55 seconden van Longo Borghini. Met nog een dag te gaan heeft ze een voorsprong van 10 seconden op de Italiaanse.
22 uur geledenBRNO (ANP/RTR) - Motorcoureur Ai Ogura heeft bij de Grote Prijs van Tsjechië in de MotoGP de allereerste poleposition uit zijn loopbaan gepakt. De 25-jarige Japanner verbrak het ronderecord in Brno (1.51,139) en hield de Italiaan Fabio Di Giannantonio op ruim twee tienden achterstand. Francesco Bagnaia maakt de eerste startrij compleet.
22 uur geledenLENZERHEIDE (ANP) - Puck Pieterse is bij de korte race van de wereldbeker mountainbike in het Zwitserse Lenzerheide als vijfde geëindigd. De 24-jarige Amersfoortse moest de zege laten aan de Amerikaanse Savilia Blunk en eindigde op 23 seconden. Anne Terpstra eindigde op 40 seconden als achtste.
1 dag geleden