Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Skeletonster Bos halverwege WK op veertiende plaats

Skeletonster Bos halverwege WK op veertiende plaats

ALTENBERG (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos staat halverwege het WK in Altenberg op de veertiende plaats. Na twee van de vier runs heeft Bos een achterstand van bijna 2 seconden op de Duitse Jacqueline Lölling, die op haar thuisbaan de leiding in handen heeft. Vrijdag gaan de skeletonsters nog twee keer naar beneden.

Bos stond na de eerste afdaling op de twaalfde plaats. Ze legde de eerste run af in 59,10 seconden. In de tweede startte ze iets beter, maar Bos was met 59,62 wel later beneden. De 27-jarige Edese stond dit seizoen in de wereldbeker geregeld op het podium. Ze eindigde in het wereldbekerklassement op de derde plaats, achter de Oostenrijkse winnares Janine Flock en Tina Hermann uit Duitsland. Op het EK in Winterberg werd Bos zesde.

Op het WK heeft Lölling na twee runs een voorsprong van 0,11 op Europees kampioene Elena Nikitina uit Rusland. Hermann staat halverwege derde op 0,24.

Meer uit Sport

Klassementsleider Ayuso valt en verlaat Parijs-Nice

UCHON (ANP) - Juan Ayuso is hard gevallen in de vierde etappe van Parijs-Nice. De Spaanse wielrenner was de leider in het algemeen klassement en heeft de rittenkoers verlaten.

30 minuten geleden
Verstappen hoopt in Shanghai meer voorin mee te strijden

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hoopt komend weekend in de Formule 1-race van Shanghai nadrukkelijker voorin mee te doen. "Het was fijn om weer te racen en het was veelbelovend om te zien dat we een goede comeback maakten. Maar er is nog veel te doen en er zijn veel lessen die we uit de eerste race kunnen trekken. We hopen deze week meer mee te doen in de strijd", liet de viervoudig wereldkampioen weten via zijn team Red Bull.

5 uur geleden
Basketballer Adebayo noteert op een na hoogste score ooit in NBA

MIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Bam Adebayo heeft dinsdag het op een na hoogste puntenaantal in een duel genoteerd. De 28-jarige speler van Miami Heat maakte 83 punten in het gewonnen thuisduel met Washington Wizards (150-129). Daarmee overtrof de Amerikaan de 81 punten van Kobe Bryant in een duel in 2006, maar bleef hij ver verwijderd van de score van 100 punten van Wilt Chamberlain uit 1962.

7 uur geleden
Jones wil bondscoach blijven en talentvolle honkballers helpen

MIAMI (ANP) - Andruw Jones wil ondanks een mislukte World Baseball Classic verder als bondscoach van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Er komen zoveel talenten aan. Ik wil ze helpen", zei hij in het stadion van Miami Marlins, waar het uitgeschakelde Oranje ook het laatste groepsduel met Israël verloor: 6-2.

12 uur geleden
Sabalenka ten koste van Osaka naar kwartfinale Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka staat in de kwartfinale van het masterstoernooi van Indian Wells. De Belarussische tennisster was in twee sets te sterk voor de Japanse Naomi Osaka: 6-2 6-4.

19 uur geleden
Ineos wint ploegentijdrit Parijs-Nice, Ayuso nieuwe leider

POUILLY-SUR-LOIRE (ANP) - Ineos Grenadiers heeft de ploegentijdrit in Parijs-Nice gewonnen. Over 23,5 kilometer van Cosne-Cours-sur-Loire naar Pouilly-sur-Loire was de Britse ploeg twee seconden sneller dan nummer 2 Lidl-Trek. De derde plek was op elf seconden van de winnaars voor Decathlon.

23 uur geleden
Wielrenner Van der Poel wint tweede etappe Tirreno-Adriatico

SAN GIMIGNANO (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel heeft de tweede etappe in Tirreno-Adriatico gewonnen. Hij kwam als eerste over de eindstreep in San Gimignano na een lastige finale over onverharde wegen. In een sprintje was hij te sterk voor de Mexicaan Isaac Del Toro en Italiaan Giulio Pellizzari. Het drietal was in de laatste kilometers van de etappe over 206 kilometer weggereden bij de concurrentie.

1 dag geleden